لاغری با کویتیشن

لاغری با کوتیشن در سال های اخیر به شدت طرفدار پیدا کرده است بر خلاف روش های دیگر که مبتنی بر جراحی هستند یا برگشت پذیرند، این روش بسیار مورد استقبال خانم ها و آقایان قرار گرفته است. این لاغری برای قسمت های مختلف بدن کاربرد دارد. مناطقی که این روش کاربرد دارد مانند شکم، بازو، باسن، پهلو و حتی سینه مردان می باشد. کوتیشن علاوه بر از بین بردن چربی ها روشی برای فرم دهی به بدن می باشد. یکی از موارد استفاده این روش، فرم دهی به اجزای صورت است. با این متد چربی غبغب را نیز می توان از بین برد. روش کوتیشن یک روش جدید و بسیار موثر است که نتایج بسیار خوبی را برای لاغری ارائه می دهد، به گونه ای که حتی ظاهر پوست را چند سال جوان تر و سالم تر می کند.

لاغری با کوتیشن در اصفهان

لاغری با کوتیشن در اصفهان در کلینیک اصفهان صورت می گیرد. عصر مدرن عصر بی تحرکی است، ممکن است مدت ها در روز را پشت میز خود بنشینید و حرکت نکنید. چاقی مساله ای که این روزها افراد به شدت با آن درگیر هستند. آیا به درمان فکر کرده اید؟ آیا ورزش کرده اید و نتیجه مطلوب را مشاهده نکرده اید؟ راه حل شما پیش ماست: کوتیشن.

کوتیشن در واقع یک روش لاغری موضعی و حذف چربی ها بدون عمل جراحی می باشد. در این روش با استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالای اولتراسوند، تکانه هایی در بافت ها ایجاد شده و یکسری حباب ایجاد می شود. با فشاری که حباب ها ایجاد می کنند، پس از انفجار با لرزش، غشای سلول های چربی پاره شده و چربی آزاد می شود و سپس این چربی ها به کبد فرستاده می شوند تا از طریق رگ های لنفاوی و عروق خونی دفع شوند. توجه داشته باشید که این روش تاثیری بر روی بافت ها، عصب ها و ماهیچه ها ندارد و فقط نقاط خاصی را نشانه می رود.

سلولیت

سلولیت تجمع بافت چربی در قسمتی از بدن که باعث ایجاد چاقی موضعی می شود سلولیت گفته می شود. در واقع تجمع توده¬های چربی در زیر پوست که با ساختاری متفاوت خود را نشان می دهد. این نوع چربی بین عضلات و فیبرهایی که پوست را به عضله وصل می کنند، قرار میگیرند . این چربی ها که در زیر پوست رسوب می کنند  با فشار به بافت همبند، چروک¬هایی بر روی پوست ایجاد می کنند که ظاهری شبیه پوست پرتغال ایجاد می کنند. این  فرورفتگی ها ظاهر نا خوشایند ایجاد می کنند که مطلوب آقایان و خانم ها نمی¬باشد. حذف سلولیت همواره دغدغه بسیاری از کسانی است که به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند و روش های مختلفی برای این کار پیشنهاد شده است که روش کویتیشن یکی از جدیدترین و بهترین روش های شناخته شده است.

درمان تجمع چربی و فررورفتگی پوست

درمان تجمع چربی و فررورفتگی پوست با شناخت عامل ایجاد آن بسیار راحت تر و ممکن تر می باشد. سلولیت در بدن تابع عواملی نظیر جنسیت، افزایش سن، ژنتیک، تغذیه، رنگ و نوع پوست، متابولیسم آهسته بدن و تغییرات هورمونی در سنین مختلف است. سلول های چربی زمانی که بزرگ شوند از ساختاری که توسط فیبرها یا الیاف مشخص شده است، برای ذخیره سازی پیروی می کنند. چربی در ساختار بدن خانم ها به صورت نرده های حفاظتی ذخیره می شود و با افزایش سن و نازک شدن پوست خانم ها این سلولیت بیشتر خودش را نشان می دهد. چربی ها براساس ساختار ذخیره می شوند و سلولیت امری اجتناب ناپذیر است. حدود 90 درصد خانم ها با این ضایعه روبرو هستند بطوری که فرایند سلولیت بخشی از ساختار آناتومی خانم ها را تشکیل می دهد ( قابل توضیح است که این مساله در میان آقایان تنها به 10 درصد می رسد).

درمان سلولیت اصفهان

درمان سلولیت اصفهان توسط کلینیک دکتر قانعی انجام می شود. دراین کلینیک از روش های نوین استفاده  می گردد که  می¬توان به روش هایی نظیر ماساژ درمانی، لیپوساکشن ، لیزر و رادیوفرکانسی و حفره زدایی به روش اولتراسوند اشاره کرد. این روش ها برای درمان چربی ها در بدن از شیوه های متفاوتی بهره می گیرند اما نکته ای که در تمام آن ها مشترک است از بین بردن سلولیت می باشد. سلولیت در پوست به سه درجه تقسیم می¬شود که برای نوع سوم که پوست شبیه پرتغال می شود درمان¬هایی پیشنهاد می شود. در ابتدا لازم است که عواملی که باعث تشدید آن می شوند را برطرف کنیم. از مهمترین این عوامل به کم آبی بدن، رژیم سریع لاغری و عدم فعالیت بدنی و رژیم غذایی نامناسب اشاره کرد. باید توجه داشت که نتایج این روش ها در افراد از شخصی به شخص دیگر متفاوت می باشد.

رفع سلولیت و لاغری موضعی

رفع سلولیت و لاغری موضعی موضوع ساده ای نمی باشد. شاید شما فک کنید با کاهش وزن و لاغری سلولیت از بین می رود اما این اشتباه است و این روش تنها موجب افتادگی پوست و شل شدن آن می شود. پیشنهاد می شود که در کنار کاهش وزن از ورزش هم برای سفت شدن پوست استفاده کنید تا عوارض آن کمتر شود. درمان سلولیت مساله ای است که تحقیقات بسیاری بر روی ان صورت گرفته است. البته این ضایعه در منابع پزشکی با نام ادیپوس ادماتوز شناخته می شود. درمان سندرم معروف به پوست پرتغالی مساله ای است که به شدت مورد توجه خانم ها قرار دارد. درمان¬هایی بدون دستگاه که در این حوزه معرفی می شوند، اصلاح الگوی تغذیه، ماساژ درمانی و استفاده از یک سری مکمل های غذایی می باشد اما سلولیت با این روش ها به طور کامل برطرف نمی¬شود.

مراکز کوتیشن در اصفهان

مراکز کوتیشن در اصفهان با توجه با استقبال بی نظیر خانم ها و آقایان به زیبایی و لاغری، متعدد و مجهز می باشد اما مرکزی که خدمات کاملی را در این زمینه بتواند عرضه کند به متخصصین باتجربه ای نیاز دارد که بتواند با تشخیص مناسب و تجربه بالا، نتایج مورد نظر فرد را فراهم کنند. در کوتیشن غبغب و به ویژه صورت، تجربه بالا عاملی بسیار مهم و اساسی می¬باشد که نتایج آن در فرد و اعتماد به نفس وی بسیار موثر است. ارائه خدمات بعد از کوتیشن اصفهان نکته ای می باشد که در مرکز مجاز توسط متخصصین ارایه می شود. اگر به سلامت خود اهمیت می¬دهید حتما در انتخاب خود دقت نمایید. بعضی خسارات قابل جبران نیست. به ویژه بعضی متدهای قدیمی به دلیل مناسب نبودن اشعه های تابانده شده می تواند درآینده عوارض جدی به دنبال داشته باشد.

تخفیف لاغری کوتیشن در اصفهان

تخفیف لاغری کوتیشن در اصفهان در کلینیک ما برای دوستانی که قبلا به این مرکز مراجعه داشته-اند و از خدمات ما استفاده کرده¬اند، می¬باشد. در صورتی که تعداد جلسات از تعداد مشخصی بیشتر شود، تخفیف ما به شما دوست عزیز تعلق می گیرد. البته تخفیف¬هایی هم سالانه در مناسب های خاص برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته می شود. که کوپن های ان در سایت قابل دسترس می باشد و تعداد ان معدود می باشد که پس از خریداری توسط متقاضیان غیر فعال می شود. با بررسی سایت در ساعت های اولیه روزهای مشخص شده این شانس را نصیب خود نمایید. ضمنا توجه نمایید که مشاوره رایگان از طریق سایت امکان پذیر می باشد. شما می توانید سوالات خود را مطرح کنید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را ببینید.

مرکز درمان سلولیت در اصفهان

مرکز درمان سلولیت در اصفهان کلینیک درمانی دکتر قانعی است. با توجه با خطراتی که هر کدام از این روش ها ممکن است برای شما داشته باشند یک پزشک متخصص در این زمینه می تواند با مشاوره علمی شما را در انتخاب روش مناسب بدنتان در رسیدن به نتایج خوب یاری کند. شما با مشاهده نشانه های سلولیت که همان ناهمواری هایی ناحیه باسن، بازو، ران، شکم و پهلو ها می باشد. بهتر است در گام اول نسبت به رفع عادت های نادرست خود در زمینه تغذیه و ورزش اقدام کنید و در گام دوم  با مراجعه به کلینیک پوست و مو و مشاوره با متخصصین با تجربه، درمان سلولیت در اصفهان را به یکی از تجربه های خوب زندگیتان تبدیل کنید. تعداد جلسات درمان به روش درمانی و میزان چربی موضعی دارد.

هزینه کوتیشن در اصفهان

هزینه کوتیشن در اصفهان به عواملی نظیر بافت بدن شخص، ناحیه مورد درمان و تعداد جلسات درمانی بستگی دارد. تجربه نشان داده است که بعد از جلسه اول تغییرات نمایان شده و بهبود قابل توجهی مشاهده می¬شود و معمولا در جلسه سوم به نتیجه مورد نظر در فرم دهی می رسیم. البته برای نواحی مثل غبغب یک جلسه درمانی کافی می باشد و برای اندام دیگر سه جلسه یک ساعته از نظر ما بهترین پاسخ را خواهید داد. در فرایند درمان عواملی نظیر ساختار بافت، سن، متابولیسم بدن شخص، محل درمان، تغییرات هورمون ها و حتی داروهای مصرفی در روند درمانی به شدت موثر است. توجه داشته باشید که پس از اتمام دوره ها رعایت رژیم غذایی صحیح و افزایش فعالیت های بدنی به شدت در ماندگاری طولانی مدت این روش موثر است.

قیمت کوتیشن در اصفهان

قیمت کوتیشن در اصفهان نسبت به روشی نظیر لیپوساکشن که عملکرد مشابهی دارند، بسیار ارزانتر می باشد. این روش که نیازی به جراحی ندارد و خطرات ناشی از لیپوساکشن را نیز ندارد، در کلینیک پوست و زیبایی برای افرادی که علاقه به کاهش سایز دارند، انجام می شود. این تکنولوژی جدید با قیمتی مناسب توسط متخصصان آموزش دیده در کلینیک دکتر قانعی قابل انجام است. نکته قابل توجه اینکه کوتیشن با امواج ارسالی پوست را سفت می کند و افتادگی ناشی از لاغری موضعی را ندارد. لازم به ذکر است این روش برای افرادی که مبتلا به بیماری های قلبی و عرقی، فشار خون دیابت و سرطان دارند اصلا توصیه نمی¬شود. موارد ممنوعیت این روش برای زنان باردار و زنان شیرده و همچنین کسانی که ایمپلنت های فلزی یا باطری قلب دارند می باشد.

بهترین دستگاه برای از بین بردن سلولیت

بهترین دستگاه برای از بین بردن سلولیت دستگاهی است که کمترین عوارض و بهترین عملکرد و بازدهی را داشته باشد. زیبایی مساله ای است که در کنار سلامتی اهمیت دارد. بهترین دستگاه از میان روش ها، روشی است که به جراحی نیاز ندارد و در عین حال عملکردی دارد که بدن در طی آن به فرمی که دلخواه است می رسد. تحقیقات بسیاری برای رسیدن به روش ایده ال در سال های اخیر انجام شده است و از میان تکنولوژی های جدید روش کویتیشن در لیست برترین ها قرار دارد. این تکنولوژی که از امواج اولتراسوند برای از بین بردن چربی ها استفاده می کند. در کشورهای اروپایی و در سال های اخیر در ایران به عنوان ایمن ترین روش شناخته شده است که نه نیاز به بیهوشی دارد، نه دردی دارد و حتی از لحاظ نتیجه در طی حداکثر سه جلسه به اندام مورد نظر می رسد.

بهترین مرکز کوتیشن در اصفهان

بهترین مرکز کوتیشن در اصفهان کلینیک پوست و زیبایی می باشد که توانسته باشد با متخصصین با تجربه که در طی سالهای اخیر رضایت مشتری را به شدت جلب کرده¬ و در صدر توجهات قرار گرفته است. قیمت مناسب، افراد با تجربه و امکانات این کلینیک باعث شده است که افراد بسیاری از نقاط مختلف برای درمان مراجعه کنند. نکته ای که برای سلامتی شما دوستان بسیار مهم است این است که توجه کنید با توجه به عوارض احتمالی پس از کوتیشن نظیر کم آبی و سوختگی موضعی و افزایش فشار خون و ... مراجعه به مراکز معتبر با کادر درمانی مناسب اصل مهمی می باشد. ما در مرکز دکتر قانعی همه روزه به جز روزهای تعطیل برای ارائه مشاوره و خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز آماده هستیم.