لیزر تیکسل اصفهان

لیزر تیکسل یکی از روش های جوان سازی پوست است که در کلینیک دکتر قانعی با بهترین دستگاه های روز دنیا انجام می شود. این لیزر در جهت حذف موهای زائد هم در اصفهان در مراکز زیادی صورت می گیرد. متاسفانه به تازگی شاهد مراکز غیر تخصصی و بی تجربه متعددی هستیم که به دلیل نداشتن تخصص در حوزه پزشکی و سلامت، لیزر تیکسل را به صورت غیراصولی انجام داده و عوارض جبران ناپذیری برای مراجعین به بار آورده اند.

اگر شما شما همشهریان عزیز می خواهید درباره کلینیک لیزر دکتر قانعی بیشتر بدانید، می توانید با ما تماس بگیرید یا با مراجعه حضوری به مرکز، نسبت به تشخیص و درمان بیماری های پوستی خود اقدام کنید. در ادامه برخی نکات درباره لیزر تیکسل و عوارض احتمالی، اقددامات بعد از انجام و هزینه های انجام این لیزر را بیان می کنیم.

هرآنچه لازم است درباره لیزر تیکسل بدانیم

این لیزر با دستگاهی آلمانی با  نام تیکسل صورت می گیرد. دستگاه لیزر تیکسل حاصل همکاری پزشکان زیبایی و بالینی است؛ درمانی تضمینی و بدون درد. کنترل دستگاه در حین لیزر کاملا در دست پزشک است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. این دستگاه که بر تکنولوژی تابش انرژی گرمایی مبتنی است، با تابش گرمای ۴۰۰ درجه سانتی گراد بر پوست، سلول های مرده را از بین برده و پوست را جوان تر می کند. از مزایای  این روش کم درد بودن و عدم نیاز به بیهوشی و بی حسی است. این تکنولوژی برای قسمت های مختلف پوست مانند گردن، بازو، ران و حتی نواحی حساسی مانند لب ها و چشم قابل استفاده است و تاثیر قابل توجهی در رفع جوش و جای جوش دارد. لیزر تیکسل بسیار سریع بوده و انجام آن به طور متوسط کمتر از نیم ساعت زمان می برد. اقدامات درمانی خاصی بعد از انجام لیزر تیکسل نیاز نخواهد بود و تنها باید از قرار گرفتن در مقابل تابش مستقیم خورشید اجتناب کرد. التهاب و قرمزی بعد از این روش طبیعی بوده و موقتی است.

لیزر با دستگاه تیکسل در اصفهان

لیزر تیکسل بسیار پیشرفته و به روز است و دربسیاری از مراکز درمانی مجهز اصفهان انجام می گیرد. این تکنولوژی پیشرفته مبتنی بر فناوری انرژی گرمایی فرکشنال است. عمده کاربرد لیزر تیکسل در اصفهان در جوانسازی پوست با از بین بردن سلول های مرده و مجبور کردن بدن به کلاژن سازی است. کاربرد دیگر آن افزایش تاثیر داروها است. به این صورت که با ایجاد حفره های ریز در بدن و شل کردن عضلات بدن، عمق نفوذ دارو افزایش می یابد. همچنین برای لیفت و کشیدن پوست و از بین بردن جای جوش هم از لیزر تیکسل استفاده می شود. این روش در مقایسه با روش های لیزر دیگر کمتر عوارض دارد زیرا درجه حرارت در آن کمتر است و به صورت همزمان برای نواحی مختلف به کار می رود. البته کاربرد مرسوم لیزر تیکسل در سفید کردن پوست است. دلیل استقبال بالا از این روش در اصفهان این است که این روش سریع بوده و در ۵ یا ۶ جلسه ۵ دقیقه ای قابل انجام است.

لیزر با دستگاه تیکسل در اصفهان 

تیکسل در اصفهان

تیکسل  توسط متخصصین پوست و زیبایی انجام می گیرد. روزانه بیماران بسیاری برای درمان مشکلات پوستی مانند جوش و آکنه، لکه و چین و چروک به این مراکز مراجعه می کنند. لیزر تیکسل یکی از کم خطرترین و ارزان ترین متدهای بهبود و جوان سازی پوست است. با استفاده از انرژی گرمایی، سلول های مرده یا بیمار از بین می رود و بدن مجبور به ساخت سلول های جدید خواهد بود. عدم نیاز به بیهوشی و بی حسی باعث شده است که افراد شاغل و دانش جویان و کسانی که فرصت و مجال زیادی برای مراقبت های بعد از عمل ندارند، از این روش استقبال کنند. به خصوص این که معمولا قرمزی زیادی به وجود نمی آید. این متد به درمان دارویی خاصی نیاز ندارد و بعد از سه الی پنج جلسه روند درمان پایان می گیرد. مهم ترین نکته اینکه این روش بالاترین درصد موفقیت را به همراه خواهد داشت.

هزینه لیزر تیکسل

هزینه لیزر تیکسل به طور کلی نسبت به درمان های جراحی که برای بهبود پوست صورت می گیرد زیاد نیست و بسته به وسعت ناحیه مورد استفاده و جلسات درمان و هزینه های کلینیک تعیین می گردد. مزایای لیزر تیکسل نسبت به روش های دیگر انقدر زیاد است که حتی اگر هزینه های بیشتری نیز داشت، بازهم طرفداران خود را داشت. این روش بیشتر برای نواحی حساس مانند دور چشم و لب ها استفاده می گردد و به دلیل کم رقیب بودن در سرعت و عوارض کم، معمولا در گزینه های اول درمانی پوست است. به خصوص که تشعشع ندارد و برای بیماران خاص کمتر مخاطره آمیز خواهد بود. به جز هزینه های روز انجام لیزر، هزینه های روانی مانند نگرانی در مورد عوارض وحود ندارد و امن ترین روش لیزر به حساب می آید.

هزینه لیزر تیکسل

فیلم تیکسل

در ادامه می توانید فیلم مربوط به فرایند لیزر تیکسل را مشاهده کنید. این متد به طور متوسط حدود ده الی بیست دقیقه طول می کشد. دستگاه حدود ۳۰۰ مرتبه روی پوست قرار خواهد گرفت ولی این کار به سرعت انجام می گیرد و تنها بافت سطحی پوست درگیرمی شود. پوست بعد از اتمام این روش، کمی التهاب و قرمزی خواهد داشت. با این حال دارویی خاصی نیاز نیست. تنها بعد از انجام آن تا چند روز باید از قرارگرفتن زیر تابش مستقیم خورشید خودداری کنید. این روش به طور معمول به فاصله شش الی هشت هفته ای تکرار پذیر است. این متد را می توان به صورت تهاجمی نیز انجام داد که دوران نقاهت و عوارض بیشتر است.

 

عوارض تیکسل

عوارض تیکسل نسبت به روش های دیگر بسیار کم است. این متد در مقایسه با روش های دیگر مراقبتی و درمانی دیگر دارای اشعه نیست و اثرات مخرب آن را ندارد. در کم خطر بودن این روش همین بس که برای اثر پذیری بیشتر دارو در کنار روش های دیگربه کار می رود. به این صورت که با ایجاد حفره های بسیار ریز امکان تزریق دارو فراهم می گردد. لیزر تیکسل عوارض خاصی ندارد.

تنها عوارض این شیوه درمانی التهاب، قرمزی چند ساعته بعد از لیزر و پوسته پوسته شدن است. به همین دلیل مناسب ترین گزینه برای افرادی که به درمان های سرپایی علاقمند هستند، به حساب می آید میزان سوختگی پوست در لیزر تیکسل بسیار کمتر از انواع دیگر لیزر است زیرا این عمل سریع بوده و درجه حرارات پروب کم است. پوسته پوسته شدن پوست تا یک هفته بعد از لیزر طبیعی است.

لیزر تیکسل چیست

این لیزر که به عنوان یکی از روش های مکمل جراحی نیز به کار برده می شود می تواند اثرات به جا مانده بر روی پوست را بهبود بخشد. از مهم ترین کاربردهای لیزر تیکسل می توان به درمان اسکار، بهبود آکنه، سفت کردن پوست و شفاف ساختن پوست، تزریق دارو و از همه مهم تر جوان سازی شاره کرد. لیزر تیکسل فناوری جدیدی از کشور آلمان است که با از بین بردن سلول های مرده و سطحی پوست، باعث بازسازی پوست می شود. لیزر تیکسل برخلاف روش های دیگر، دوره نقاهت طولانی، سوختگی پوست و درد ندارد. بیماران بدون اینکه در زندگی روزانه خود با مشکلی مواجه شوند، در سه الی پنج جلسه درمان می گردند. در کل این روش به عنوان سریعترین، کم دردترین متد جوان سازی شناخته می شود.

هزینه تیکسل

هزینه تیکسل زیاد نیست. این فناوری نیاز به بیهوشی و اتاق عمل ندارد. لیزر تیکسل مراقبت های بعد از جراحی ندارد و تمام هزینه های آن محدود به زمان اجرا است. به دلیل عوارض کم این روش، ریسک بروز مشکل و در نتیجه اقدامات ثانویه کم شده است. همچنین در لیزر تیکسل نیاز به درمان دارویی نیست و بیمار به جز هزینه انجام لیزر هزینه های ثانویه ای مانند هزینه دارویی نخواهد داشت. جالب است بدانید هزینه تیکسل نسبت به لیزر کمتر است و سریعتر به نتیجه خواهد رسید. هزینه لیزر تیکسل با توجه به وسعت ناحیه مورد درمان و نوع روش استفاده از لیزر متفاوت خواهد بود. لیزر تیکسل در چند جلسه انجام می گیرد و در صورت ناراضی بودن می توانید در هر مرحله قبل از پرداخت کامل هزینه، از ادامه درمان انصراف دهید.

قیمت دستگاه تیکسل

قیمت دستگاه تیکسل  بسته به تعداد سر و نوع چرخشی یا لرزشی بودن آن متفاوت است. بعضی از نمونه ها علاوه بر قابل شستشو بودن، ضد آب هم هستند. دستگاه تیکسل دارای دو نوع شلیک یکی یا دوتایی است. دستگاه تیکسل سبک است و وزنی حدود ۳۰۰ گرم دارد. نوع طراحی آن به گونه ای است که به راحتی در دست قرار می گیرد و قابل استفاده است. دستگاه  تیکسل محصول ۲۰۱۷ کشور آلمان است و از جمله به روزترین فناوری های دنیا است که در اصفهان برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تیکسل  با توجه به کاربردی بودن و سهولت استفاده، قیمت مناسبی دارد. دستگاه لیزر تیکسل در مراکز درمانی و توسط متخصصین به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به مزایا در آینده استفاده از آن گسترده تر خواهد شد.

قیمت دستگاه تیکسل

قیمت تیکسل

قیمت لیزر تیکسل در برابر روش های پرعارضه دیگر ناچیز است و افراد در مشاغل مختلف با مبزان درآمد مختلف می توانند لیزر تیکسل را در گزینه های اول خود قرار دهند. به دلیل کوچک بودن این لیزر امیدواریم که موانع واردات این دستگاه حل شده و شاهد استفاده وسیع لیزر تیکسل و کاهش قیمت آن باشیم.

دستگاه تیکسل

دستگاه تیکسل یکی از دستگاههای جدید و به روزی است  که انواع روش های  درمانی لیزرهای غیر ابلیتیو و ابلیتیو CO2 را پوشش می‌دهد و برای بازسازی و بهبود پوست با روش فرکشنال گرمایی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. در حالت ابلیتیو، اثرها عمقی یا سطحی است. این دستگاه بر اساس تکنولوژی ابلیشن ترمومکانیک (TMA)، بر بافت مورد نظر تاثیر می گذارد و نتیجه‌ حاصل شده مشابه لیزرهای فرکشنال CO2 است. در صورت انجام تیکسل با رعایت تمام اصول و استانداردها، درمان با تیکسل با ایمنی بیشتر و تحمل درد کمتر برای مراجعه کننده خواهد بود. نکته قابل توجه در باره لیزر تیکسل این است که با این روش می توانیم ناحیه وسیعی از پوست را با هزینه مناسب تر درمان کنیم. در این روش معمولا از کرم بی‌حس کننده استفاده نمی شود.

 

دیدگاه‌ها  
0
0
# سحر منصوری 1400-03-04 12:35
سلام وقت به خیر
لیزر تیکسل برای درمان پوستی که ملاسما داره هم کارایی داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
0
# شایسته 1400-03-04 12:36
سلام خسته نباشین
من پوستم منافذش خیلی بازه. می‌خواستم بدونم این روش برای منم جواب می‌ده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# محسن مرادی 1400-03-04 12:37
سلام
ممنون از مطالبتون
آیا مرکز شما لیزر تیکسل را در اصفهان انجام می‌ده؟ و برای نوبت گرفتن باید از چه طریقی اقدام کنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
0
# فرشته صانعی 1400-03-04 12:37
خسته نباشید
هزینه لیزر تیکسل در کلینیک شما چقدره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# ماریا 1400-03-04 12:38
سلام روز به خیر
من شنیدم که تیکسل برای از بین بردن چروک و خط پیشانی و لبخند هم مناسبه. درسته؟ و این که شما تیکسل رو پیشنهاد می‌کنین یا بوتاکس؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول لیزر تیکسل اصفهان
برای اثربخشی کامل تیکسل به چند جلسه درمانی نیاز است؟
بهترین نتیجه از این روش درمانی بسته به پوست شما و عارضه های پوستی تان در چیزی حدود ۳ الی ۷ جلسه به دست می آید.
تیکسل برای چه نوع پوست هایی بهتر جواب می دهد؟
لیزر تیکسل برای تمامی انواع پوست ها اعم از تیره و روشن قابل انجام و کاربردی است و نوع پوست شما تفاوت چندانی در نتیجه ای که از آن می گیرید ندارد.
تفاوت تیکسل با لیزر چیست؟
در تیکسل به جای اشعه لیزر از تکنولوژی های حرارتی استفاده می شود. این روش با تمرکز بر تبخیر کنترل شده کار می کند و علاوه بر نتیجه گیری بسیار سریع تر، عوارض لیزر را هم ندارد.
مدت زمان انجام فرایند تیکسل در کلینیک دکتر قانعی اصفهان چقدر است؟
درمان با تیکسل در کلینیک دکتر قانعی در هر جلسه حدودا ۱۰ دقیقه از وقت شما را به خود اختصاص می دهد. بنابراین می توان گفت که این روش یکی از سریع ترین روندهای درمانی حال حاضر دنیاست.