03136284115

info@drghanei.com

لیزر تیکسل یکی از روش های جوان سازی پوست است که در کلینیک دکتر قانعی با بهترین دستگاه های روز دنیا انجام می پذیرد. این لیزر در جهت حذف موهای زائد در اصفهان در مراکز زیادی صورت می گیرد متاسفانه به تازگی  شاهد مراکز غیر متخصص و بی تجربه ای متعددی هستیم که به دلیل نداشتن تخصص در حوزه پزشکی و سلامت، لیزر تیکسل غیراصولی را انجام داده و عوارض جبران ناپذیری برای مراجعین به بار آورده اند.

شما همشهریان عزیز می توانید با تماس با کلینیک پوست و زیبایی دکتر قانعی و یا مراجعه حضوری به مرکز، با بیان مشکلات خود توسط بهترین متخصصین معاینه شده و مشاوره شوید تا ضمن آشنایی با پروسه درمان در هر روشی، آگاهانه اقدام به درمان نمایید. در ادامه برخی نکات درباره لیزر تیکسل و عوارض احتمالی، اقددامات بعد از انجام و هزینه های انجام این لیزر بیان می گردد.

هرآنچه لازم است درباره لیزر تیکسل بدانیم

هرآنچه لازم است درباره لیزر تیکسل بدانیم سعی شده است در این مطلب از سایت دکترقانعی آورده شود. این لیزر که با دستگاهی آلمانی با  نام تیکسل صورت می گیرد، این دستگاه که حاصل همکاری پزشکان زیبایی و بالینی است، درمانی تضمینی و بدون درد است.کنترل دستگاه در حین لیزر کاملا در دست پزشک است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. این دستگاه که بر تکنولوژی تابش انرژی گرمایی مبتنی است، با تابش گرمای 400 درجه سانتی گراد بر پوست، سلول های مرده را از بین برده و پوست را جوان تر خواهد کرد. از مزایای  این روش کم درد بودن و عدم نیاز به بیهوشی و بی حسی است. این تکنولوژی برای قسمت های مختلف پوست مانند گردن، بازو،ران و حتی نواحی حساسی مانند لب ها و چشم قابل استفاده است. لیزر تیکسل بسیار سریع بوده و انجام آن به طور متوسط کمتر از نیم ساعت زمان خواهد برد. اقدامات درمانی خاصی بعد از انجام لیزر تیکسل نیاز نخواهد بود و تنها باید از قرار گرفتن در مقابل تابش مستقیم خورشید اجتناب کرد. التهاب و قرمزی بعد از این روش طبیعی بوده و موقتی است.

لیزر تیکسل اصفهان

لیزر تیکسل اصفهان بسیار پیشرفته و به روز بوده و دربسیاری از مراکز درمانی مجهز انجام می گیرد. این تکنولوژی پیشرفته مبتنی بر فناوری انرژی گرمایی فرکشنال است. عمده کاربرد لیزر تیکسل در اصفهان در جوانسازی پوست با از بین بردن پوست های مرده و مجبور ساختن بدن به کلاژن سازی است. کاربرد دیگر آن افزایش تاثیر داروها است. به این صورت که با ایجاد حفره های ریز در بدن و شل کردن عضلات بدن، عمق نفوذ دارو افزایش می یابد. همچنین برای لیفت و کشیدن پوست و از بین بردن جای جوش  ازلیزر تیکسل در اصفهان استفاده می شود. این روش در مقایسه با روش های لیزر دیگر کمترعوارض دارد زیرا درجه حرارت در آن کمتر است و به صورت همزمان برای نواحی مختلف به کار می رود. البته کاربرد مرسوم  لیزر تیکسل در سفیدکردن پوست است. دلیل استقبال بالا از این روش در اصفهان این است که این روش سریع بوده و در 5 یا 6 جلسه 5 دقیقه ای قابل انجام است.

skintixel laser

تیکسل در اصفهان

تیکسل در اصفهان توسط متخصصین پوست و زیبایی انجام می گیرد. روزانه بیماران بسیاری برای درمان مشکلات پوستی مانند جوش و آکنه، لکه و چین و چروک به این مراکز مراجعه می کنند. لیزر تیکسل یکی از کم خطرترین و ارزان ترین متدهای بهبود و جوان سازی پوست است. با استفاده از انرژی گرمایی، سلول های مرده یا بیمار از بین می رود و بدن مجبور به ساخت سلول های جدید خواهد بود. عدم نیاز به بیهوشی  و بی حسی باعث شده است که افراد شاغل و دانش جویان و کسانی که فرصت و مجال زیادی برای مراقبت های بعد از عمل ندارند، از این روش استقبال کنند. به خصوص این که معمولا قرمزی زیادی به وجود نمی آید. این متد به درمان دارویی خاصی نیاز ندارد و بعد از سه الی پنج جلسه روند درمان پایان می گیرد. مهم ترین نکته اینکه این روش بالاترین درصد موفقیت را به همراه خواهد داشت.

هزینه لیزر تیکسل

هزینه لیزر تیکسل به طور کلی نسبت به درمان های جراحی که برای بهبود پوست صورت می گیرد زیاد نیست و بسته به وسعت ناحیه مورد استفاده و جلسات درمان و هزینه های کلینیک تعیین می گردد. مزایای لیزر تیکسل نسبت به روش های دیگر انقد زیاد است که حتی  اگر هزینه های بیشتری نیز داشت، بازهم طرفداران خود را داشت. این روش بیشتر برای نواحی حساس مانند دور چشم و لب ها استفاده می گردد و به دلیل کم رقیب بودن در سرعت و عوارض کم، معمولا در گزینه های اول درمانی پوست است. به خصوص که تشعشع ندارد و برای بیماران خاص کمتر مخاطره آمیز خواهد بود. به جز هزینه های روز انجام لیزر، هزینه های روانی مانند نگرانی در مورد عوارض وحود ندارد و امن ترین روش لیزر خواهد بود.

isfahan tixel laser

فیلم تیکسل

فیلم تیکسل در سایت بسیاری پزشکان پوست وزیبایی قابل دسترسی است. در این فیلم ها پزشک بعد از ضدعفونی کامل پوست، پروب v  شکل را روی پوست قرار می دهد. این متد به طور متوسط حدود ده الی بیست دقیقه طول می کشد و حدود 300 مرتبه روی پوست قرار خواهد گرفت ولی این کار به سرعت انجام می گیرد و تنها بافت سطحی پوست درگیر خواهد شد. پوست بعد از اتمام این روش، کمی التهاب و قرمزی خواهد داشت. درمان دارویی خاصی نیاز نیست. تنها بعد از انجام آن تا چند روز باید از قرارگرفتن زیر تابش مستقیم خورشید خودداری کرد. این روش به طور معمول به فاصله شش الی هشت هفته ای تکرار پذیر است. این متد را می توان به صورت تهاجمی نیز انجام داد که دوران نقاهت و عوارض زیاد تر خواهد شد.

عوارض تیکسل

عوارض تیکسل نسبت به روش های دیگر بسیار کم است. این متد در مقایسه با لیزرهای دیگر دارای اشعه نیست و اثرات مخرب آن را ندارد. در کم خطر بودن این روش این است که برای اثر پذیری بیشتر دارو در کنار روش های دیگربه کار می رود. به این صورت که با ایجاد حفره های بسیار ریز امکان تزریق دارو فراهم می گردد. لیزر تیکسل عوارض خاصی ندارد.

عوارضی مانند:

  • التهاب 
  • قرمزی چند ساعته بعد از لیزر
  • پوسته پوسته شدن.

به همین دلیل مناسب ترین گزینه برای افرادی که به درمان های سرپایی علاقمند هستند، لیزر تیکسل است. میزان سوختگی پوست در لیزر تیکسل بسیار کمتر از انواع دیگر لیزر است زیرا این عمل سریع بوده و درجه حرارات پروب کم است. پوسته پوسته شدن پوست تا یک هفته بعد از لیزر طبیعی است.

لیزر تیکسل چیست

لیزر تیکسل چیست. این لیزر که به عنوان روش های مکمل جراحی نیز به کار برده می شود می تواند اثرات به جا مانده بر روی پوست را بهبود بخشد. از مهم ترین کاربردهای لیزر تیکسل می توان به درمان اسکار،بهبود آکنه، سفت کردن پوست و  شفاف ساختن پوست وتزریق دارو و از همه مهم تر جوان سازی شاره کرد. لیزر تیکسل فناوری جدیدی از کشور آلمان است که با از بین بردن سلول های مرده و سطحی پوست، بعث بازسازی پوست می گردد. لیزر تیکسل برخلاف روش های قبل، دوره نقاهت طولانی، سوختگی پوست و درد ندارد. بیماران بدون اینکه در زندگی روزانه خود با مشکلی مواجه شوند، در سه الی پنج جلسه درمان می گردند. در کل این روش به عنوان سریعترین، کم دردترین متد جوان سازی شناخته می گردد.

هزینه تیکسل

هزینه تیکسل زیاد نیست. این فناوری نیاز به بیهوشی و اتاق عمل ندارد. لیزر تیکسل مراقبت های بعد از جراحی ندارد و تمام هزینه های آن محدود به زمان اجرا است. به دلیل عوارض کم این روش،  ریسک بروز مشکل و در نتیجه اقدامات ثانویه کم شده است. همچنین در لیزر تیکسل نیاز به درمان دارویی نیست و بیمار به جز هزینه انجام لیزر هزینه های ثانویه ای مانند هزینه دارویی نخواهد داشت. جالب است بدانید هزینه تیکسل نسبت به لیزر کمتر است و سریعتر به نتیجه خواهد رسید. هزینه لیزر تیکسل با توجه به وسعت ناحیه مورد درمان و نوع روش استفاده از لیزر متفاوت خواهد بود. لیزر تیکسل در چند جلسه انجام می گیرد و در صورت ناراضی بودن می توانید در هر مرحله قبل از پرداخت کامل هزینه، از ادامه درمان انصراف داد.

قیمت دستگاه تیکسل

قیمت دستگاه تیکسل  بسته به تعداد سر و نوع چرخشی یا لرزشی بودن متفاوت است. بعضی از نمونه ها علاوه بر قابل شستشوبودن، ضد آب است. دستگاه تیکسل دارای دو نوع شلیک یکی یا دوتایی است. دستگاه تیکسل سبک بوده  و وزنی حدود 300 گرم دارد. نوع طراحی آن به گونه ای است که طرز قرارگیری آن دردست بسیار مناسب است و به راحتی قابل استفاده است. دستگاه  تیکسل محصول 2017 کشور آلمان است و از جمله به روزترین فناوری های دنیا است که در اصفهان برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تیکسل  با توجه به کاربردی بودن و سهولت استفاده، قیمت مناسبی دارد. دستگاه لیزر تیکسل در مراکز درمانی و توسط متخصصین به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به مزایا در آینده استفاده از آن گسترده تر خواهد شد.

قیمت تیکسل

قیمت تیکسل به روزبوده و با توجه به نو بودن این لیزر فرکشنال، قیمت جهانی دارد. این محصول کشور آلمان از جدیدترین تکنولوژی های جوان سازی پوست، لیفت و درمان جوش و آکنه است. لیزر تیکسل در ابعادی کوچک، بیشترین تاثیر را در کمترین زمان بر روی پوست های بیمار خواهد گذاشت. تمامی افراد بالای 18 سال که بیماری جدی ندارند می توانند با خیال راحت و بدون نگرانی از مخاطرات بعد از لیزر از این متد بهره ببرند. قیمت لیزر تیکسل در برابر روش های پرعارضه دیگر ناچیز است و افراد در مشاغل مختلف با مبزان درآمد مختلف می توانند لیزر تیکسل را در گزینه های اول خود قرار دهند. به دلیل کوچک بودن این لیزر امیدواریم که موانع واردات این دستگاه حل شده و شاهد استفاده وسیع لیزر تیکسل و کاهش قیمت آن باشیم.

دستگاه تیکسل

دستگاه تیکسل یکی از دستگاههای جدید و به روزی است  که انواع روش های  درمانی لیزرهای غیر ابلیتیو و ابلیتیو CO2 را پوشش می‌دهد و برای بازسازی و بهبودپوست با روش فرکشنال گرمایی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. در حالت ابلیتیو، اثرها عمقی یا سطحی است. این دستگاه بر اساس تکنولوژی ابلیشن ترمومکانیک (TMA)، بر بافت مورد نظر تاثیر می گذارد و نتیجه‌ حاصل شده مشابه لیزرهای فرکشنال CO2 است. در صورت انجام تیکسل با رعایت تمام اصول و استانداردها، درمان با تیکسل با ایمنی بیشتر و تحمل درد کمتر برای مراجعه کننده خواهد بود. نکته قابل توجه در باره لیزر تیکسل این است که با این روش می توانیم ناحیه وسیعی از پوست را با هزینه مناسب تر درمان کنیم. در این روش معمولا از کرم بی‌حس کننده استفاده نمی شود.