جوان‌ سازی پوست امروزه بسیار پرطرفدار شده است. داشتن پوست صاف بدون لک، آکنه، سیاهی و گودی زیر چشم آن هم برای همیشه کار سخت و طاقت فرسایی است.

با پیشرفت علم و تکنولوژی، امروزه راه های فراوانی برای دستیابی جوان سازی پوست وجود دارد؛ از کِرم های حاوی سلول های بنیادین و جوان کننده پوست گرفته تا روش های بسیار مدرن جراحی پلاستیک، همگی سعی در جوان تر کردن پوست فرد، به رغم افزایش سن شناسنامه ای، دارند.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست دیگر امری محال نیست. گذر زمان بیشترین تأثیر خود را ابتدا بر پوست انسان می‌گذارد. پیدایش علائمی همچون خطوط، چین‌و‌چروک، افتادگی و وا‌رفتگیِ پوست، نتیجه‌ی بالا رفتن سن انسان است، اما خبر خوب این است که می‌توان با جوان‌سازیِ ساختار صورت و حجم دادن به پوست و سایر متدهای جوان‌سازیِ موجود در این مؤسسه، ستم زمانه را از روی گل شما عزیزان پاک کرد.

در این‌جا به اتّفاق شما به یک دوراهی می‌رسیم، این دوراهی انتخاب یکی از راه‌های زیر برای جوان‌سازی پوست شماست:

1- راه‌های جوان‌سازی پوست به شیوه‌های غیر جراحی
2- راه‌های جوان‌سازی پوست ازطریق جراحی

مؤسسه‌ی ما افتخار دارد که در صورت انتخاب هر یک از این دو راه، تا رسیدن به سرمنزل مقصود و داشتن پوستی جوان و زیبا در کنار شما بوده و صحیح‌ترین اطلاعات و بهترین خدمات را تقدیمتان کند.
در این مسیر اشخاصی هستند که طبیعی جلوه کردن را ترجیح داده و می‌خواهند بدون استفاده از روش‌هایی مانند "بوتاکس" و انواع حجیم سازی و عمل‌های جراحیِ زیبایی، به طرزی اقدام کنند که از ظاهرشان مشخص نگردد که جوان‌سازی پوست انجام داده‌اند.
اگر شما نیز چنین حسی دارید، بهترین راه برای شما، استفاده از شیوه‌های جوان‌سازی پوست بدون عمل جراحی است.

جوان سازی با آر اف فرکشنال

این سیستم که گاهی به آن MFR مخفف microneedle fractional RF هم میگویند در این روش سوزن های بسیار ظریف وارد پوست می شود که بین آنها امواج رادیویی در حال مبادله می شود. این مساله باعث ایجاد گرما در بخش درم پوست می شود که این گرما باعث ایجاد کلاٰٰژن جدید و اتقباض کلاژن های قدیمی می شود. کلمه فرکشنال به معنی بخش و قسمت می باشد به این معنی که فقط بخش هایی از پوست حرارت میبیند و بخش عمده ای در معرض حرارت قرار نمی گیرد. این مساله باعث میشود که عوارض آر اف فرکشنال کمتر شود.

جوان سازی با هایفو

جوان سازی با هایفو یکی از بهترین راه ها برای استحکام پوست و قوام آن است که به پایه های زیرین پوست که شامل الیاف کلاژن و الاستین است و صفحات غشایی زیر پوست می باشد بستگی دارد. اگر این الیاف بر اثر عوامل محیطی همچون نور آفتاب ، استرس ، آلودگی هوا ، دخانیات و تغذیه ناسالم و عوامل دیگر دچار پارگی شوند باعث چروک و افتادگی و شلی پوست می شوند.

بهترین روش و موثرترین روش برای لیفت و بالابردن بدون جراحی درمان با روش هایفوتراپی است.

کلینیک لیزر، پوست و مو دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی در اصفهان می باشد.

نوشتن دیدگاه