میکرونیدلینگ در اصفهان

میکرونیدلینگ روشی جدید برای رفع چین و چروک صورت و از بین بردن جوش و آکنه است. این شیوه درمانی توسط پزشک متخصص پوست و زیبایی و بر روی لایه اپیدرم پوست انجام می شود. این متد درمانی و تمامی خدمات درمانی و مراقبتی پوست بصورت تخصصی در کلینیک دکتر قانعی انجام می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03136284115 تماس بگیرید یا در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام با مشاوران ما در ارتباط باشید.

متخصص میکرونیدلینگ دراصفهان

به طور کلی یک متخصص میکرونیدلینگ در اصفهان می تواند درمراکز تخصصی پوست فعالیت داشته باشد. فرایند میکرونیدلینگ یکی از حساس ترین اقدامات درمانی پوستی است که حتما باید تحت نظر متخصص میکرونیدلینگ انجام شود. در غیر این صورت ممکن است عوارض و مشکلاتی به وجود بیاید که تاثیرات بعضا جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد.

متخصصان برای اینکه فرایند درمانی را برای مراجعان آسان تر کنند و کاری کنند تا بیمار حین انجام کار دردی را احساس نکند، پیش از انجام میکرونیدلینگ بر روی پوست بیمار از بی حسی های موضعی استفاده می کنند. سپس با فشار قلم مخصوص میکرونیدلینگ در روزنه های پوستی، در عمق اپیدرم، سوراخ های ریزی ایجاد می شود. اپیدرم که در بین پزشکان به روپوست نیز معروف است به چند لایه تقسیم می شود. پزشک معالج در عمق این لایه قلم را به آرامی حرکت می دهد تا تا با تحریک کلاژن سازی در عمق این ناحیه به پوست سازی و برطرف شدن عارضه های پوستی کمک کند. این کار حدود نیم ساعت زمان می برد و نتیجه ی نهایی آن طی چند روز تا چند هفته نمایان خواهد شد. با کمک روش میکرونیدلینگ در اصفهان اثربخشی و نفوذ ترکیبات فعال موجود در داروهای موضعی به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا می کند.

متخصص میکرونیدلینگ در اصفهان

میکرونیدلینگ اصفهان

جوش های صورت در بین اکثر جوانان شایع بوده و افراد زیادی با این مسئله دست به گریبان هستند و در جهت از بین بردن جوش های خود، تلاش های گوناگونی انجام می دهند. به طور طبیعی هیچ کس جوش زیاد روی صورت را دوست ندارد. همه ما دوست داریم پوستی تمیز و شفاف داشته باشیم. معمولا حذف جوش و آکنه در کنار فرایندهای جوان سازی پوست انجام می گیرد. میکرونیدلینگ یکی از روش های مدرنی است که با به روز ترین تکنولوژی ها نسبت به رفع جوش اقدام می کند.

این روش به وسیله دستگاه مخصوصی انجام می شود که از سوزن های بسیار ریز و استریل شده تشکیل شده است که میلیون ها شیار ریز و سطحی را در پوست شما ایجاد می کند. این کار اثرات مختلفی دارد که مهمترین آن، آزاد سازی کلاژن در پوست است. کلاژن یک ماده غنی برای جوان سازی پوست است که با تحریک آن لایه بیرونی پوست سفت شده و در نهایت منجر به بهبودی و ترمیم پوست آسیب دیده می شود. در این روش، دکتر زیبایی پوست در طی ۳ تا ۶ جلسه جوش صورت را به طور کامل از بین می برد. این عمل باید به وسیله پزشک متخصص و یا فوق تخصص پوست و در کلینک‌ های دارای مجوز صورت بگیرد.

میکرونیدلینگ صورت در اصفهان به صورت کاملا تخصصی در کلینیک دکتر قانعی انجام می شود. این روش در جهت جوان سازی پوست صورت، از بین بردن جوش و آکنه و همچنین رفع چین و چروک به کار می رود. معمولا میکرونیدلینگ در طی چند جلسه یک ساعته انجام می شود. میکرونیدلینگ برای پاکسازی و ترمیم تمامی نواحی صورت انجام می شود و در طی کوتاه ترین زمان ممکن، پوستی شاداب و زیبا را برای مراجعین به کلینیک های زیبایی به ارمغان خواهد آورد. متد میکرونیدلینگ نسبت به دیگر روش های پاکسازی و ترمیم پوست کم هزینه تر است.

این روش برای نواحی حساس از جمله گردن، اطراف چشم ها و ابروها هم کاربرد دارد.  امروزه تقاضا برای میکرونیدلینگ ابرو در اصفهان بسیار شایع شده. شما می توانید تمامی این خدمات را با بهترین کیفیت در کلینیک دکتر قانعی تجربه کنید.

میکرونیدلینگ اصفهان 

مرکز میکرونیدلینگ در اصفهان کلینیک دکتر قانعی

مرکز میکرونیدلینگ دکتر قانعی در اصفهان با کادری از متخصصان حرفه ای به همراه تجهیزات پیشرفته و به روز همواره تلاش می کند تا در محیطی کاملا بهداشتی و امن بتواند بیشترین میزان رضایت مراجعین خود را کسب نماید. طی فرایند میکرونیدلینگ با افزایش ضخامت اپیدرم نهایتا پوستی زیباترو لطیف تر خواهید داشت. با افزایش سن کلاژن ها که به عنوان اکسیر جوانی شناخته می شوند، دیگر تولید نمی شوند. میکرونیدلینگ با تحریک تولید کلاژن های پوستی و الاستین پروتئینی کاری می کند تا پوستی شفاف و جوان داشته باشید. انجام تمامی این امور در کلینیک دکتر قانعی به دست متخصصین انجام می شود تا عوارض ونگرانی های بعد از این اقدامات به حداقل برسد.

یکی دیگر از اقدامات لازم برای افزایش بازدهی این فرایند مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ است. مشاوران ما با معرفی بهترین کرم ترمیم کننده بعد از میکرونیدلینگ و توصیه های مراقبتی دیگر به شما کمک می کنند تا اثربخشی دوره درمانی خود را به حداکثر برسانید.

مرکز میکرونیدلینگ در اصفهان کلینیک دکتر قانعی 

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در اصفهان

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در اصفهان کسی است که بتواند مشکلات بیمار را به طور دقیق ارزیابی کند. به زبان ساده بهترین پزشک از دید بیماران کسی است که ابتدا با صبر و حوصله مشکلات و دغدغه هایی که بیمار درباره زیبایی خود دارد را بشنود و تمامی محدودیت های بیمار را بسنجد و بعد از آن بهترین روش درمانی را پیشنهاد دهد.

این کار بسیار حساس است و باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا لایه های پوستی به اندازه کافی تحریک شوند و در نتیجه عوارض پوستی به طور موثری از بین رفته و به درخشندگی و شادابی پوست کمک شود. آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان فقط در مراکز تخصصی انجام می شود و یادگیری آن شرایط خاصی دارد. مهم ترین نکته برای آموزش میکرونیدلینگ این است که کسی که این آموزش ها را ارائه می کند باید در زمینه زیبایی تخصص و با ساختمان پوست آشنایی کامل داشته باشد. در ویدئویی که در ادامه مشاهده می کنید، مراحل کامل میکرونیدلینگ به طور کامل نشان داده شده است.

دکتر خوب برای میکرونیدلینگ اصولا دارای یک سری ویژگی های حرفه ای است. اولین ویژگی این است که باید متخصص یا فوق تخصص پوست و زیبایی باشد و با نوع پوست و ساختمان کلی پوست آشنا باشد. نکته دومی که باید برای انتخاب دکتر خوب در نظر بگیرید این است که پزشک شما باید با دستگاه میکرونیدلینگ آشنایی کامل داشته باشد تا در نواحی مشخص روزنه ها را به صورت سطحی ایجاد کند. سومین نکته مهم در انتخاب دکتر خوب برای جوانسازی پوست، توانایی حمایت از بیمار است تا اگر بیماری به مشکلی برخورد بتواند با او در ارتباط باشد و مشاوره های بعد از میکرونیدلینگ را به او ارائه کند.

با مراجعه به کلینیک دکتر قانعی می توانید از تمامی خدمات درمانی  مشاوره ای میکرونیدلینگ در اصفهان بهره مند شوید و پوستی جوان و شاداب را به خود هدیه کنید.

بهترین دکتر میکرونیدلینگ در اصفهان 

بهترین مرکز میکرونیدلینگ در اصفهان

کلینیک دکتر قانعی بهترین مرکز میکرونیدلینگ در اصفهان است که از تیم متخصص پزشکان حرفه ای و با تجربه ای تشکیل شده که در این مرکز جوانسازی پوست به صورت گروهی همکاری می کنند تا به حل مشکلات پوستی بیماران بپردازند. در این مرکز سعی شده است یک محیط دوستانه فراهم شود تا با مشاوره های منظم، روند بهبود بیماران پیگیری و رضایت حداکثری آنها تامین شود. مرکز میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست دکتر قانعی در اصفهان دارای کادری متخصص و مجرب و محیطی کاملا بهداشتی است که به انجام کلیه خدمات فوق تخصصی پاکسازی پوست، جوانسازی پوست و میکرونیدلینگ می پردازد.

دیدگاه‌ها  
0
0
# بهاره 1400-03-03 15:47
سلام خسته نباشید.
می خواستم بدونم با میکرونیدلینگ میشه جای زخم رو هم از بین برد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-03 16:25
سلام
بسته به نوع زخم شما میکرونیدلینگ می تواند روشی تاثیرگذار برای درمان باشد. عموما میکرونیدلینگ برای رفع زخم های سطحی بسیار خوب جواب می دهد. با این وجود بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید تا بعد از بررسی زخم، بهترین روش درمانی را به شما پیشنهاد دهد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# سرمه قاسمی 1400-03-03 15:49
خسته نباشید
من پوست خیلی حساسی دارم و نگرانم که اثر التهاب یا زخم های میکرونیدلینگ روی پوستم باقی بمونه. چه پیشنهادی دارین شما؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-03 16:28
سلام وقت به خیر
آثار التهاب روی پوست های حساس ممکن است کمی دیرتر از پوست های کمتر حساس برطرف شوند. اما جای نگرانی نیست. این التهاب سطحی است و با مصرف کرم های ضد التهاب بعد از انجام فرایند میکرونیدلینگ به راحتی برطرف می شود.
با این وجود اگر همچنان نگران هستید می توانید با مشاوران ما در کلینیک دکتر قانعی در تماس باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری را به شما بدهند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# مهسا سرمدی 1400-03-03 15:52
سلام وقت بخیر
چطور می تونیم یه مرکز تخصصی مطمئن و بهداشتی در زمینه کارهای پوستی و میکرونیدلینگ در اصفهان پیدا کنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-03 16:30
سلام
وقت شما هم به خیر
کلینیک دکتر قانعی با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات پوستی یکی از معتبرترین مراکز میکرونیدلینگ در اصفهان است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# معصومه 1400-03-03 15:54
مادر من برای رفع چین و چروک چروک پیش شما میکرونیدلینگ انجام دادن.
بعد از چند جلسه تاثیرش رو کاملا تونستیم ببینیم.
ممنون از شما و مجموعه حرفه ای تون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-03 16:32
سلام
بسیار خوشحالیم از این که خدمات ما برای شما مفید و موثر واقع شده اند.
ممنون از اعتماد شما.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ستایش حیدری 1400-03-03 15:56
سلام ببخشید میخواستم بدونم که میکرونیدلینگ درد هم داره؟ و این که اثر زخم سوزن ها چقدر میمونه روی صورت؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# ادمین 1400-03-03 16:34
سلام
همیشه قبل از انجام میکرونیدلینگ محدوده مورد نظر توسط کرم های بی حس کننده موضعی بی حس می شوند. به همین دلیل این فرایند بدون درد یا همراه با دردی بسیار خفیف است.
آثار التهاب هم معمولا بعد از دو هفته به طور کامل از بین می روند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول میکرونیدلینگ اصفهان
آیا رنگ پوست در میزان تاثیرگذاری میکرونیدلینگ اثر دارد؟
خیر. میکرونیدلینگ برخلاف لیزر با رنگ پوست بی ارتباط است و بر روی تمامی رنگ های پوست اثربخشی یکسان دارد.
بعد از میکرونیدلینگ چه اقداماتی را باید انجام داد؟
عموما پزشکان متخصص به شما توصیه می کنند تا بعد از انجام فرایند میکرونیدلینگ مراقبت های پوستی ویژه ای مثل استفاده از کرم های آبرسان را انجام دهید تا هم التهاب ایجاد شده زوتر برطرف شود و هم تاثیرگذاری این روش درمانی به حداکثر برسد.
میکرونیدلینگ برای درمان کدام عارضه های پوستی کارآمد است؟
امروزه از میکرونیدلینگ برای درمان چین و چروک پوست، برطرف کردن جوش های پوستی و هم چنین از بین بردن زخم های سطحی استفاده می شود.
در فرایند میکرونیدلینگ کلینیک دکتر قانعی اصفهان از چه دستگاه هایی استفاده می شود؟
کلینیک دکتر قانعی به به روزترین دستگاه های دنیا در زمینه میکرونیدلینگ مجهز است تا فرایند درمانی شما با سرعت و دقت بی نظیر انجام شود.
چه مدت پس از انجام میکرونیدلینگ می شود صورت را اصلاح کرد؟
اصلاح صورت دو هفته بعد از انجام میکرونیدلینگ مانعی ندارد. با این حال برای اطمینان خاطر بهتر است حتما با پزشک متخصص خود در این زمینه مشورت کنید.