میکرودرم ابریژن (Microdermabrasion) به معنای برداشتن قسمتی از لایه‌ی پوست (درم) از طریق ذرات ریز سایش‌دهنده است. این روش یک روش غیر تهاجمی (بدون نیاز به عمل جراحی) برای جوان‌سازی پوست و رفع برخی از عارضه‌های پوستی می‌باشد. تلاش‌های اولیه‌ی صنعتی برای ساخت چنین دستگاهی به سال 1900 و1950 در آلمان باز می‌گردد اما ساخت این دستگاه به شکل امروزی آن نخستین بار در سال 1985 میلادی در ایتالیا انجام شد و سپس در دیگر کشورهای اروپایی و آمریکا مورد تایید قرار گرفت و استفاده از آن رواج یافت. در سال 2015 این روش جزو 5 روش اول مورد استفاده در کلینیک‌های زیبایی کشور آمریکا بوده است.

میکرودرم اصفهان

میکرودرم اصفهان یک روش بهبود و جوانسازی پوست است که برای از بین بردن جای زخم، آکنه، چین و چروک روی صورت، خطوط اخو و پیری، کوچک کردن منافذ پوست، از بین بردن عارضه های پوستی و ... به کار می رود. در این روش با تحریک لایه رویی پوست به نام اپیدرم، باعث دوبار هساختن پوست یا به عبارتی جوانسازی پوست می گردد. علاوه بر جوانسازی، روش میکرودرم تا حدودی روند پیرشدن پوست را به تعویق انداخته و باعث می شود در طولانی مدت پوست صاف و شفاف تری داشته باشید. در این روش بعد از بی حسی پوست، پاک سازی و تمیزکردن پوست صورت می گیرد. در مطب دکتر قانعی با پیشرفته ترین دستگاه ها ، میکرودرم اصفهان انجام می پذیرد.

هزینه میکرودرم در اصفهان

هزینه میکرودرم در اصفهان با توجه به کم خطر بودن و تاثیر زیاد آن نسبت به دیگر روش های غیرتهاجمی کمی گران تر است. البته این هزینه به تعداد جلسات مورد تنیاز پوست شما وابسته بوده و اگر جلسه کمی نیاز داشته باشید ممکن است هزینه میکرودرم زیاد نشود.معمولا این روش های زیبایی محدودیت سنی ندارد ولی این روش به دلیل پاکسازی می تواند در سنین پایین حتی 13 سال نیز استفاده شود. به دلیل حساسیت پوست در سنینی بالا بهتر است بعد از دهه هفتاد، از این روش های جوانسازی به صورت وسیع استفاده نشود زیرا خطر خراشیدگی یا آسیب به پوست می رود. در هر حال با مراجعه به دکتر متخصص، عوارض و مشکلات احتمالی را کاهش داده و مشکلات ایجاد شده را کنترل و درمان نمایید.

میکرودرم صورت در اصفهان

میکرودرم صورت در اصفهان باعث تولید یک لایه کلاژن جدید در سطح پوست صورت می گردد. در افراد با پوست تیره تر، به دلیل بازترشدن منافذ پوست، ممکن است بعد از استفاده از آبریژن، رنگ پوست شفاف تر و روشن تر به نظر بیاید. این روش برای زخم ها و مشکلات سطحی مناسب است و روی لایه سطحی پوست اثر خواهد گذاشت و در درمان افتادگی یا شل شدن پوست درمان قطعی به حساب نمی آید. این روش بیشتر مراقبتی و بهبود دهنده ملایمی است به همین دلیل عوارض زیادی نخواهد داشت.
میکرودرم ابریژن می تواند آکنه ها و عوارض بعد از آکنه را نیز درمان نماید. هم چنین در دنیا از میکرودرم برای درمان و از بین بردن قرمزی و لکه هی پوستی بسیار استفاده می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

میکرودرم ابریژن در اصفهان

میکرودرم ابریژن در اصفهان به این صورت انجام می گیرد که سری چرخان دستگاه میکرودرم، کریستال های ریز بر پوست اسپری شده و بعد ار آن لایه برداری پوست صورت می گیرد. در نتیجه پوست جوان شده و لطیف می گردد. در این روش با باز کردن منافذ، چربی ها امکان خروج پیدا می کنند و پوست تازه و پاکسازی می گردد. در طی انجام این روش، بهتر است از عینک مخصوص استفاده شود. پزشک به مناطق تیره یا جای آکنه و جوش دقت بیشتری خواهد نمود و در این مناطق لازم است 2 یا 3 بار دستگاه تابیده شود تا اثر مورد نظر را بگذارد. از عوارض این روش اذیت شدن اطراف دهان و بینی و قرمزی و تورم است که ممکن است حتی تا ماه ها ادامه پیدا کند.

کاربرد و اثرات میکرودرم ابریژن

کاربرد و اثرات میکرودرم ابریژن باعث می گردد سلول‌های مرده و تمامی آلودگی‌ها و چربی‌های اضافی از پوست صورت برطرف شده و پوست به طرزی فوق‌العاده صاف و یک‌دست جلوه می‌کند. علاوه بر پاکسازی پوست، انجام میکرودرم ابریژن به بازسازی پوست سرعت بسیار بیش‌تری می‌بخشد. به طور کلی پوست دارای سه لایه می‌باشد:

در صورت استفاده از میکرودرم ابریژن با فواصل زمانی منظم و یکسان و نیز انجام صحیح آن، موارد زیر تحقق می‌یابد:

1- ایپدرم (که دارای 5 زیرلایه است)

2- درم (که دارای سه نوع بافت است)

3- هیپودرم (که متشکل از چربی و بافت‌های پیوندی دیگر می‌باشد)

تشکیل پوست جدید از لایه‌ی پایینی پوست به طرف لایه‌ی بالایی انجام می‌شود و پاکسازی پوست با روش میکرودرم ابریژن موجب بیش‌تر شدن جریان خون در پوست صورت و تولید سریع‌تر سلول‌های تازه‌ی پوست و نیز افزایش سرعت انتقال این سلول‌های جدید از لایه‌های زیرین به لایه‌ی بالایی پوست می‌گردد. هم‌چنین استفاده از این روش باعث تولید مداوم کلاژن می‌شود.

نوشتن دیدگاه