03136284115

info@drghanei.com

تزریق ژل در اصفهان

تزریق ژل اصفهان با جدیدترین متدها در حال انجام است. در این روش درمانی با تزریق ژل، بر پر نمودن چال و حفره ی درون پوست یا بازگرداندن چانه و گونه ها به حالت سفت اولیه اقدام می شود. بیشترین استفاده از تزریق ژل در اصفهان در جهت برجسته نمودن اعضای بدن به ویژه لب ها  است.
تزریق ژل نسبت به تزریق چربی مزیت هایی دارد از جمله اینکه نیاز به برداشتن چربی از نواحی دیگر نیست بنابراین قسمت های دیگربدن درگیر نمی شوند. تزریق ژل از جمله روش های غیرجراحی است که دوره نقاهت طولانی ندارد و به صورت دائمی یا موقت مورد استفاده قرار می گیرد. این ژل ها می تواند از مواد مختلفی مانند کلاژن گرفته شده از انسان یا حیوانات یا مواد مصنوعی یا ترکیبی از هردو استخراج و تولید شود.

تزریق ژل لب در اصفهان

تزریق ژل لب در اصفهان  با جدیدترین متدها در حال انجام است. اکثر مردم وقتی از تزریق ژل صحبت می کنند منظور نوعی از ژل است که طبیعی بوده و از کلاژن گاو استخراج می گردد. این ژل به دلیل طبیعی بودن ممکن است مخاطراتی را به همراه داشته باشد و در بعضی افراد ایجاد حساسیت وآلرژی نماید. بنابراین قبل از از تزریق ژل لب در اصفهان لازم است تست های حساسیت توسط متخصصین این امر صورت گیرد تا عوارض به حداقل خود برسد. یکی از مزایای تزریق ژل لب نسبت به  دیگرروش های جوانسازی این است که در صورت عدم رضایت مراجعین از نتیجه حاصل  می توانند با تزریق ماده هیالورونیداز اثر ژل تزریق شده به لب را خنثی نمایند. علاوه بر این اثر تزریق دائمی نبوده و حداکثر ظرف مدت 12 ماه از بین خواهد رفت.

قیمت تزریق ژل لب در اصفهان

قیمت تزریق ژل لب در اصفهان  با توجه به برند مورد استفاده متفاوت است. استفاده از برندهای مختلف به دلیل بروز عوارضی مانند پخش شدن مواد به سمت قسمت های دیگر بدن خطرناک است و ممکن است مشکلات زیادی را به وجود آورد. بنابراین استفاده از مواد استاندارد که تائیدیه های متفاوت از سازمان های جهانی و وزارت بهداشت را دارد، بسیار پراهمیت است. همچنین برای تزریق ژل لب در اصفهان، مراجعه به جراح یا متخصص پوست حاذق که بتواند مواد به کار رفته و روش خود را کاملا علمی توضیح داده و در صورت بروز هرگونه مشکلی بیمار را راهنمایی نماید. اگرچه تاثیر برندهای استاندارد خیلی متفاوت نیست ولی برای مطمئن شدن از تاثیر یک تزریق می توان از چند ژل همزمان استفاده کرد تا جای هیچ نگرانی وجود نداشته باشد.

دکتر تزریق ژل لب در اصفهان

دکتر تزریق ژل لب در اصفهان زیاد است وعلاوه بر آن تبلیغات گسترده ای از سمت آرایشگاه ها و سالن های زیبایی وجود دارد که تزریق ژل لب را با هزینه های پایین انجام می دهند اما بزرگترین خطری که در هرنوع تزریق وجود دارد مردگی بافت است. این اتفاق همیشه محتمل نیست ولی اتفاق آن غیرقابل بازگشت است.  به ویژه که نواحی مورد تزریق قسمت های حساس مانند اطراف لب هستند و در صورت بروز هر اشتباهی می تواند منجر به از دست رفتن بافت اطراف لب شود. عوارض کمتری نیز مانند عدم تقارن لب ها، پوسته پوسته شدن، تورم یا کبودی طولانی مدت در محل تزریق، ایجاد واکنش های پوستی در دراز مدت هم ممکن است رخ دهد. پس انتخاب دکتر تزریق ژل لب در اصفهان که  ماهر باشد بسیار اهمیت دارد و در اصفهان پزشکان جراح متعددی این تزریق را انجام می دهند. تفاوت اجرای تزریق لب  توسط دکتر یا فرد غیرمتخصص این است که اگر مشکلی در تزریق انجام گیرد یا از نتیجه راضی نباشید، دکتر می تواند با اقدامات درمانی این اثر را از بین برده یا مقدار مجاز تزریق را تجدید نماید.

تزریق ژل گونه در اصفهان

تزریق ژل گونه در اصفهان در مراکز درمانی متعدد توسط جراحان و متخصصان پوست انجام می گردد. با گذشت زمان و پیر شدن صورت ، میزان بافت چربی سطحی زیر پوست کم می شود و شل و افتادگی  پوست نیز باعث نمایان تر شدن  این مشکل شود. تزریق ژل گونه  راه حلی است که برای پر شدن ناحیه ای در گونه  که چربی خود را از دست داده در اصفهان به کار می رود. برای طبیعی به نظر رسیدن تزریق ژل گونه و همچنین بالا بردن ناحیه زیر چشم، در ابتدا باید به قسمت جلو گونه تزریق شود. تزریق ژل گونه  در اصفهان معمولا 15 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. میزان ژل تزریق شده معمولا به اندازه صورت و گونه و میزان حجم از دست رفته صورت بستگی دارد. این تزریق اثر دائمی ندارد و بیشتر جنبه زیبایی دارد.

متخصص تزریق ژل در اصفهان

متخصص تزریق ژل در اصفهان  قبل از انجام هر اقدامی درباره مراقبت های قبل از تزریق، توقعات درستی که از تزریق می توان داشت، عوارض و ریسک انجام هر روش صحبت خواهد کرد. باید توجه کردکه معمولا به تزریق بیشتری از ژل های ارزان قیمت نیاز است که علاوه بر بالابردن میزان ژل تزریق شده، احتمال بروز عوارض را افزایش می دهد. متخصص تزریق ژل در اصفهان بعد از تزریق بی حسی موضعی از روش های مکمل کاهش درد مانند کمپرس یخ قبل و بعد از تزریق ژل بهره خواهد برد. سرد شدن پوست باعث کاهش تعداد مویرگ ها و  کم شدن خون ریزی خواهد شد. البته این اقدام برای همه مناسب نیست و بعضی ها درد سردشدن پوست را بیشتر از درد تزریق می دانند. ولیاگر پزشک بتواند تعداد تزریق  را کمترین حد ممکن انجام دهد، احتمال درد کاهش خواهدیافت.

تزریق فیلر در اصفهان

تزریق فیلر در اصفهان  با به روزترین متدها و برترین برندهای روز دنیا انجام می گیرد. این فیلرها در مدل های موقتی که  چند ماه اثر دارند تا موادی که اثرات دائمی تر و  حتی تاثیر تا یک سال دارند متفاوت است. عوارض مدل های موقتی فیلرمعمولا کمتر است و در صورت عدم جلب رضایت  بیمار حتی در صورت عدم تمایل به تزریق دوباره، بعد از مدت کوتاهی اثر خود را از دست خواهند داد.به دلیل حالت پذیری ژل در ساعات اولیه، پزشکان توصیه می کنند حداقل تا 4 ساعت بعد از تزریق از ماساژ نواحی تزریق فیلر در اصفهان خودداری گردد. اقدامات ثانویه ای که برای کاهش درد تزریق می توان به کار برد استفاده از کمپرس یخ است که تا حدودی تورم و کبودی را بهبود  می بخشد. از مزایای این روش نسبت به جراحی این است که نیاز به بیهوشی و اقدامات تهاجمی نیست.

دکتر تزریق ژل در اصفهان

دکتر تزریق ژل در اصفهان  برای برجسته سازی گونه از سوزن های ریزی استفاده می کند که خطوط چین و چروک صورت را پر می کند. این ژل ها باعث سفت شدن، شاداب و جوان تر به نظر رسیدن صورت می گردد. تزریق ژل در اصفهان می تواند در کلینیک های جراحی یا بیمارستان های مجهز صورت بگیرد. مراجعه به بیمارستان ها بیشتر در صورت نیاز به عمل های همزمان مانند جراحی های پوست در کنار تزریق ژل  توصیه می گردد. اگرچه بیمار و دکتر برسر میزان تزریق ژل  قبل از تزریق  به توافق می رسند ولی ممکن است نتیجه در بار اول تزریق کاملا رضایت بخش نباشد و نیاز به تکرار و ادامه دفعات تزریق یاشد. به همین جهت انتخاب دکتر تزریق ژل متبحر باعث می شود که تمامی این مراحل کنترل شده و نگرانی وجود نداشته باشد. 

اشتباهات رایج در تزریق ژل لب

اشتباهات رایج در تزریق ژل لب زیاد نیست ولی ممکن است اشتباهاتی در تزریق ژل به لب صورت بگیرد که بعضا سخت تر قابل جبران هستند.

  • تزریق حجم نامناسیب از ژل به لب و صورت
  • تزریق یک اندازه و یک جور ژل به همه قسمت ها
  • تزریق فیلر لب در اصفهان

تزریق فیلر لب در اصفهان

تزریق فیلر لب در اصفهان از جنس کلاژن یا هیالورونیک اسید است. تفاوت این دو ماده در این است که  کلاژن به تنهایی تزریق می شود و حجم کلاژن تزریقی میزان حجم اضافه شده به لب را تعیین می کند ولی در مورد هیالورونیک اسید علاوه بر حجم ماده تزریقی، به دلیل جذب آب، لب بیشتر برجسته خواهد شد. جراحان آمریکایی معتقدند برای حجیم نمودن لب های خیلی کوچک باید تزریق فیلر لب در چند مرحله صورت بگیرد تا در هر مرحله هر لایه کاملا بر روی لایه قبلی  ساخته شده و قرار بگیرد. بهترین نوع بی حسی در تزریق فیلر، بی حسی های دندانپزشکی است که مانند بی حسی دندان به لثه ها تزریق می شود و نسبت به ژل های بی حسی عملکرد بهتری را از خود نشان می دهند.

از بهترین برندهای تزریق ژل در ایران می توان برندهای زیر را نام برد:

  • ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر Allergan امریکا

  • ژل استایلج ساخت لابراتوآر Vivacy فرانسه

  • ژل تئوسیال ساخت لابراتوآر Teoxane سوئیس

  • ژل بلترو ساخت لابراتوآر Merz کشور آلمان

  • ژل آلیاکسین ساخت لابراتوآر IBSA کشور ایتالیا

هزینه تزریق ژل لب در اصفهان

هزینه تزریق ژل لب در اصفهان  به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع برند ژل و میزان مواد مورد نیاز برای رسیدن به شرایط مورد درخواست بیمار، هزینه تزریق ژل لب در اصفهان را تعیین می نماید. تعداد سرنگ به کار رفته برای تزریق ژل لب معمولا یکی است و اگر پزشک به دلیل عدم تجربه یا منفعت طلبی از سرنگ های مختلف استفاده کند، هزینه تزریق ژل حتی تا دوبرابر افزایش خواهد یافت. متخصصان در مراکز معتبر با توجه نوع پوست و میزان عوارض مختلف هر متد برای افراد مختلف، گزینه های متنوعی را پیشنهاد می کنند که تزریق ژل لب به دلیل عدم نیاز به جراحی و بیهوشی و اقدامات ثانویه خاص، هزینه مناسب تری نسبت به اقدامات تهاجمی خواهد داشت، به ویژه که نیاز به داروهای آرام بخش نیست.