03136284115

info@drghanei.com

تزریق چربی اصفهان

تزریق چربی اصفهان در کلینیک دکتر قانعی صورت می گیرد.تلفن تماس کیلینیک دکتر قانعی  03136284115 است. تزریق چربی به صورت کاملا علمی و دقیق در مراکز پیشرفته اصفهان صورت می گیرد.این متد زیبایی در جهت جوانسازی پوست  انجام می گیرد.در این روش با برداشتن چربی ازنقاط مختلف بدن، قسمت های فرو رفته یا تحلیل رفته بدن ترمیم می شوند. علاوه بر آن از تزریق چربی برای برجسته سازی و حجم دادن به نواحی مختلف بدن مانند صورت، سینه و باسن و بازو  استفاده می شوند. این روش که به نوعی پیوند چربی به حساب می آید بیشتر در بین خانم ها شایع است زیرا علاوه بر پرکردن و حجم دادن به قسمت های لاغر بدن آنها، به انها کمک می کند تا از چربی های اضافی در قسمت های دیگر خلاص شوند. البته این روش در صورت  لاغر بودن بیمار و نداشتن تجمع چربی، ممکن نیست.

عکس تزریق چربی به صورت    

عکس تزریق چربی به صورت در این پست نشان داده شده است. این تزریق بسیار غیرتهاجمی و کم درد است. بر خلاف ران ها و بازوها، در تزریق چربی به صورت به میزان کمی چربی نیاز است. چربی خارج شده از بدن به آرامی به قسمت هایی از صورت که نیاز به جوانسازی یا پر کردن دارند، تزریق می گردد. این چربی که از خود بدن استخراج شده است به سرعت با سلول های اطراف ترکیب شده و هیچ عارضه ای در پی نخواهد داشت. در این متد بعد از انجام بیهوشی، تزریق های پیاپی به صورت انجام می گیرد. احتمال ورم و کبودی در تزریق به قسمت های حساس صورت مانند لب ها وجود دارد. تزریق چربی به صورت برای کسانی که عدم تقارن در بدن خود دارند مناسب است و می تواند ناحیه کوچکتر را پر و مانند طرف دیگر بدن کرد.

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت کاملا مشخص است. پزشک جراح با  روش های پیکرتراشی مانند عمل لیپوساکشن یا بادی جت، چربی را از نواحی دارای چربی  استخراج کرده و به نواحی مورد نیاز تزریق خواهد کرد. این متد تزریقی، نوعی جوانسازی طبیعی به شمار می رود زیرا در حقیقت قسمتی از بدن به ناحیه ای دیگر از بدن پیوند زده می شود. این متد کمترین میزان عوارض را دارا بوده و ماندگارترین متد جوانسازی به  حساب می آید. تزریق چربی به صورت به دلیل  نیاز به جراحی برای برداشتن چربی، در بیمارستان و در حضور متخصص بیهوشی انجام می پذیرد. این روش برای افراد بالای 18 و کمتر از 60 سال مناسب است و تمامی افرادی که از سلامتی نسبی برخوردار هستند می توانند این روش را در گزینه اول خود برای جوانسازی در نظر بگیرند.

عوارض تزریق چربی به صورت    

عوارض تزریق چربی به صورت بسیار پایین است زیرا معمولا میزان چربی تزریق شده به صورت کم است. اگرچه تزریق چربی نوعی پیوند به حساب می آید ولی به دلیل ریسک پس زدن چربی از افراد دیگر معمولا چربی هرکس، تنها به خود فرد پیوند زده می شود. عوارض این روش نسبت روش های دیگر مانند تزریق ژل یا بوتاکس بسیار کمتر است و فرد بعد از تزریق می تواند به زندگی عادی خود ادامه دهد. حتی پزشکان توصیه می کنند بعد از تزریق پیاده روی کنند تا خون جریان پیدا کند. البته بهتر است تا چند روز بعد از تزریق چربی به صورت، از انجام حرکات سنگین خودداری گردد. این روش ماندگاری طولانی تری دارد و معمولا غیرقابل بازگشت به حساب می آید ولی چربی تزریق شده مانند دیگر چربی ها در صورت  ورزش زیاد آب شده و بدن به حالت اول باز خواهد گشت.

هزینه تزریق چربی در اصفهان

هزینه تزریق چربی در اصفهان به محل مورد تزریق و میزان وقت و زمانی که پزشک در زمان تزریق چربی باید صرف کند  بستگی دارد. به دلیل اینکه چربی از خود بدن فرد برداشته می شود به جز هزینه سرنگ و تجهیزات پزشکی، به هزینه دیگری نیاز نیست. در این روش به جهت استفاده از سلول چربی خود فرد، احتمال بروز آلرژی و حساسیت بسیار نادر است و عوارض کمتری نسبت به تزریق ژل خواهد داشت. برای پرکردن بازو یا ران پا به میزان بیشتری از چربی نیاز است و طبیعتا هزینه تزریق بیشتر ازهزینه تزریق چربی به لب یا  گودی دور چشم خواهد بود. تزریق صورت 1 ساعت زمان می برد ولی تزریق به ران ها یا سینه حدود سه ساعت زمان خواهد برد. تزریق چربی اصفهان نوعی درمان سلولیت نیز به حساب می آید.

isfahan-fat-injection

تزریق چربی به صورت با بادی جت

تزریق چربی به صورت با بادی جت با پخش آب به صورت کنترل شده به داخل بافت های چربی و خروج این سلول های چربی به وسیله دستگاهی با همین نام صورت می گیرد. این روش نوعی لیپوساکشن جدید است که عوارض کمتری نسبت به روش های مشابه دارد. در این روش مرگ بافت ها کمتر اتفاق می افتد و درد وتورم از روش های قبلی کمتر است. البته احتمال عفونت وجود دارد و پزشک برای چند روز به شما آنتی بیوتیک تجویز خواهد کرد. بهتر است تا چند هفته بعد از تزریق چربی به صورت از قرارگرفتن در زیر آفتاب مستقیم یا استفاده از سونای بخار و خشک خودداری گردد. این روش در هنگامی که پوست دچار تحلیل رفتگی وخالی شدن زیاد است عملکرد بهتری از بوتاکس داشته و با ماندگاری بیشتر، رضایت بیشتری را به همراه خواهد آورد.

تزریق چربی با دستگاه بادی جت در اصفهان   

 تزریق چربی با دستگاه بادی جت در اصفهان از جدیدترین متدهای تزریق چربی می باشد. در این متد که با استفاده از اسپری آب انجام می گیرد، برش های کوچکی بر روی پوست ایجاد می گردد و به جای برداشتن لایه های چربی، با پمپاژ آب در وسط سلول های چربی، انها را از هم جدا می کنند. این چربی محلول در آب  توسط دستگاه گریز از مرکز سانترفیوژ از سایر مایعات جدا شده و به قسمت های مورد نظر تزریق خواهد شد. این نوع تزریق چربی آسیب کمتری به سلول های اطراف خواهد زد و نسبت به لیپوساکشن سنتی، خون ریزی و تورم کمتری را به دنبال خواهد داشت. در همه روش های لیپوساکشن ممکن است برای تقارن سازی اعضا، نیاز به تکرار عمل خواهد بود. بعد از شش هفته تا 4 ماه بعد از عمل اولیه این تکرار عمل صورت می گردد.

کرم برای بعد از تزریق چربی در صورت  

کرم برای بعد از تزریق چربی در صورت از فردای تزریق چربی به صورت بلامانع است. به دلیل عدم نیاز به بخیه در محل تزریق چربی در صورت، مراقبت های خاصی نیاز نیست. حتی استفاده از کرم ضدآفتاب و آرایشی نیز مشکلی برای پوست ایجاد نخواهد کرد. بهتر است تا چند روز بعد از تزریق برای جلوگیری از خون ریزی، میزان نمک مصرفی را کاهش داد. این عمل سرپایی بوده و بعد از تزریق چربی، بیمار بستری نمی شود. قبل از عمل نیز باید از مصرف داروهایی که باعث خونریزی بیشتر می شود مانند وافارین و آسپرین حتی ویتامین E  خودداری گردد. معمولا تزریق چربی تکرار می شود و چربی خارج شده در عمل پیکرتراشی در سرما نگهداری می گردد و معمولا در طی 3 الی 4 جلسه، به بدن تزریق می گردد.