تزریق چربی اصفهان

تزریق چربی اصفهان در کلینیک دکتر قانعی صورت می گیرد.تلفن تماس کیلینیک دکتر قانعی  03136284115 است. تزریق چربی به صورت کاملا علمی و دقیق در مراکز پیشرفته اصفهان صورت می گیرد.این متد زیبایی در جهت جوانسازی پوست  انجام می گیرد.در این روش با برداشتن چربی ازنقاط مختلف بدن، قسمت های فرو رفته یا تحلیل رفته بدن ترمیم می شوند. علاوه بر آن از تزریق چربی برای برجسته سازی و حجم دادن به نواحی مختلف بدن مانند صورت، سینه و باسن و بازو  استفاده می شوند. این روش که به نوعی پیوند چربی به حساب می آید بیشتر در بین خانم ها شایع است زیرا علاوه بر پرکردن و حجم دادن به قسمت های لاغر بدن آنها، به انها کمک می کند تا از چربی های اضافی در قسمت های دیگر خلاص شوند. البته این روش در صورت  لاغر بودن بیمار و نداشتن تجمع چربی، ممکن نیست.

تزریق چربی اصفهان

عکس تزریق چربی به صورت

عکس تزریق چربی به صورت در این پست نشان داده شده است. این تزریق بسیار غیرتهاجمی و کم درد است. بر خلاف ران ها و بازوها، در تزریق چربی به صورت به میزان کمی چربی نیاز است. چربی خارج شده از بدن به آرامی به قسمت هایی از صورت که نیاز به جوانسازی یا پر کردن دارند، تزریق می گردد. این چربی که از خود بدن استخراج شده است به سرعت با سلول های اطراف ترکیب شده و هیچ عارضه ای در پی نخواهد داشت. در این متد بعد از انجام بیهوشی، تزریق های پیاپی به صورت انجام می گیرد. احتمال ورم و کبودی در تزریق به قسمت های حساس صورت مانند لب ها وجود دارد. تزریق چربی به صورت برای کسانی که عدم تقارن در بدن خود دارند مناسب است و می تواند ناحیه کوچکتر را پر و مانند طرف دیگر بدن کرد.

عکس تزریق چربی به صورت  

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت کاملا مشخص است. پزشک جراح با  روش های پیکرتراشی مانند عمل لیپوساکشن یا بادی جت، چربی را از نواحی دارای چربی  استخراج کرده و به نواحی مورد نیاز تزریق خواهد کرد. این متد تزریقی، نوعی جوانسازی طبیعی به شمار می رود زیرا در حقیقت قسمتی از بدن به ناحیه ای دیگر از بدن پیوند زده می شود. این متد کمترین میزان عوارض را دارا بوده و ماندگارترین متد جوانسازی به  حساب می آید. تزریق چربی به صورت به دلیل  نیاز به جراحی برای برداشتن چربی، در بیمارستان و در حضور متخصص بیهوشی انجام می پذیرد. این روش برای افراد بالای 18 و کمتر از 60 سال مناسب است و تمامی افرادی که از سلامتی نسبی برخوردار هستند می توانند این روش را در گزینه اول خود برای جوانسازی در نظر بگیرند.

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت  

عوارض تزریق چربی به صورت    

عوارض تزریق چربی به صورت بسیار پایین است زیرا معمولا میزان چربی تزریق شده به صورت کم است. اگرچه تزریق چربی نوعی پیوند به حساب می آید ولی به دلیل ریسک پس زدن چربی از افراد دیگر معمولا چربی هرکس، تنها به خود فرد پیوند زده می شود. عوارض این روش نسبت روش های دیگر مانند تزریق ژل یا بوتاکس بسیار کمتر است و فرد بعد از تزریق می تواند به زندگی عادی خود ادامه دهد. حتی پزشکان توصیه می کنند بعد از تزریق پیاده روی کنند تا خون جریان پیدا کند. البته بهتر است تا چند روز بعد از تزریق چربی به صورت، از انجام حرکات سنگین خودداری گردد. این روش ماندگاری طولانی تری دارد و معمولا غیرقابل بازگشت به حساب می آید ولی چربی تزریق شده مانند دیگر چربی ها در صورت  ورزش زیاد آب شده و بدن به حالت اول باز خواهد گشت.

هزینه تزریق چربی در اصفهان

هزینه تزریق چربی در اصفهان به محل مورد تزریق و میزان وقت و زمانی که پزشک در زمان تزریق چربی باید صرف کند  بستگی دارد. به دلیل اینکه چربی از خود بدن فرد برداشته می شود به جز هزینه سرنگ و تجهیزات پزشکی، به هزینه دیگری نیاز نیست. در این روش به جهت استفاده از سلول چربی خود فرد، احتمال بروز آلرژی و حساسیت بسیار نادر است و عوارض کمتری نسبت به تزریق ژل خواهد داشت. برای پرکردن بازو یا ران پا به میزان بیشتری از چربی نیاز است و طبیعتا هزینه تزریق بیشتر ازهزینه تزریق چربی به لب یا  گودی دور چشم خواهد بود. تزریق صورت 1 ساعت زمان می برد ولی تزریق به ران ها یا سینه حدود سه ساعت زمان خواهد برد. تزریق چربی اصفهان نوعی درمان سلولیت نیز به حساب می آید.

تزریق چربی به صورت در اصفهان

تزریق چربی به صورت با بادی جت

تزریق چربی به صورت با بادی جت با پخش آب به صورت کنترل شده به داخل بافت های چربی و خروج این سلول های چربی به وسیله دستگاهی با همین نام صورت می گیرد. این روش نوعی لیپوساکشن جدید است که عوارض کمتری نسبت به روش های مشابه دارد. در این روش مرگ بافت ها کمتر اتفاق می افتد و درد وتورم از روش های قبلی کمتر است. البته احتمال عفونت وجود دارد و پزشک برای چند روز به شما آنتی بیوتیک تجویز خواهد کرد. بهتر است تا چند هفته بعد از تزریق چربی به صورت از قرارگرفتن در زیر آفتاب مستقیم یا استفاده از سونای بخار و خشک خودداری گردد. این روش در هنگامی که پوست دچار تحلیل رفتگی وخالی شدن زیاد است عملکرد بهتری از بوتاکس داشته و با ماندگاری بیشتر، رضایت بیشتری را به همراه خواهد آورد.

تزریق چربی با دستگاه بادی جت در اصفهان   

 تزریق چربی با دستگاه بادی جت در اصفهان از جدیدترین متدهای تزریق چربی می باشد. در این متد که با استفاده از اسپری آب انجام می گیرد، برش های کوچکی بر روی پوست ایجاد می گردد و به جای برداشتن لایه های چربی، با پمپاژ آب در وسط سلول های چربی، انها را از هم جدا می کنند. این چربی محلول در آب  توسط دستگاه گریز از مرکز سانترفیوژ از سایر مایعات جدا شده و به قسمت های مورد نظر تزریق خواهد شد. این نوع تزریق چربی آسیب کمتری به سلول های اطراف خواهد زد و نسبت به لیپوساکشن سنتی، خون ریزی و تورم کمتری را به دنبال خواهد داشت. در همه روش های لیپوساکشن ممکن است برای تقارن سازی اعضا، نیاز به تکرار عمل خواهد بود. بعد از شش هفته تا 4 ماه بعد از عمل اولیه این تکرار عمل صورت می گردد.

تزریق چربی با دستگاه بادی جت در اصفهان 

کرم برای بعد از تزریق چربی در صورت  

کرم برای بعد از تزریق چربی در صورت از فردای تزریق چربی به صورت بلامانع است. به دلیل عدم نیاز به بخیه در محل تزریق چربی در صورت، مراقبت های خاصی نیاز نیست. حتی استفاده از کرم ضدآفتاب و آرایشی نیز مشکلی برای پوست ایجاد نخواهد کرد. بهتر است تا چند روز بعد از تزریق برای جلوگیری از خون ریزی، میزان نمک مصرفی را کاهش داد. این عمل سرپایی بوده و بعد از تزریق چربی، بیمار بستری نمی شود. قبل از عمل نیز باید از مصرف داروهایی که باعث خونریزی بیشتر می شود مانند وافارین و آسپرین حتی ویتامین E  خودداری گردد. معمولا تزریق چربی تکرار می شود و چربی خارج شده در عمل پیکرتراشی در سرما نگهداری می گردد و معمولا در طی 3 الی 4 جلسه، به بدن تزریق می گردد.

دیدگاه‌ها  
0
0
# ساناز لهراسبی 1400-03-04 09:20
سلام روزبخیر من یک ماهه در یه کلینیک دیگه دراصفهان تزریق چربی برای صورتم انجام دادم اما الان پشیمونم و فرم صورتمو دوست ندارم. شنیدم با کمپرس آب گرم حجمش کم میشه . این درسته؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-04 09:33
به نقل از ساناز لهراسبی:
سلام روزبخیر من یک ماهه در یه کلینیک دیگه دراصفهان تزریق چربی برای صورتم انجام دادم اما الان پشیمونم و فرم صورتمو دوست ندارم. شنیدم با کمپرس آب گرم حجمش کم میشه . این درسته؟

سلام دوست عزیز، معمولا تا 3 ماه پس از تزریق چربی با توجه به نوع چربی تزریق شده، بیش از نیمی از آن از بین خواهد رفت. با اینحال در صورتی که مایل به دستیابی به نتیجه دلخواه خود در کمتر از سه ماه می باشید با پزشک متخصص در این زمینه مشورت نمایید. برای دریافت نوبت مشاوره می توانید با کلینیک دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# عسل پرهام 1400-03-04 09:22
سلام چه مدت بعد از انجام بوتاکس می تونم تزریق چربی انجام بدم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-04 09:36
به نقل از عسل پرهام:
سلام چه مدت بعد از انجام بوتاکس می تونم تزریق چربی انجام بدم؟

سلام دوست عزیز، در شرایط معمول پس از گذشت 2 هفته از انجام بوتاکس می توانید در همان ناحیه تزریق چربی انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک دکتر قانعی در اصفهان تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# نعیمه اذری 1400-03-04 09:25
سلام یه کلینیک خوب برای تزریق چربی در اصفهان هست و اون هم شمایید. واقعا کارتون عالیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-04 09:38
به نقل از نعیمه اذری:
سلام یه کلینیک خوب برای تزریق چربی در اصفهان هست و اون هم شمایید. واقعا کارتون عالیه

سلام دوست عزیز. باعث خوشحالی و افتخار ماست که از انجام تزریق چربی در مرکز زیبایی دکتر قانعی راضی هستید. سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# طاهره متقیان 1400-03-04 09:26
سلام روزبخیر هزینه تزریق چربی برای صورت چقدر هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-04 09:42
به نقل از طاهره متقیان:
سلام روزبخیر هزینه تزریق چربی برای صورت چقدر هست؟

سلام مچکرم. هزینه های انجام تزریق چربی با توجه به فاکتورهای مختلف از جمله نوع و میزان چربی مورد نیاز برای هر فرد متفاوت می باشد. برای اطلاع از هزینه تزریق چربی لازم است از پزشک متخصص مشاوره دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات در این زمینه با کلینیک دکتر قانعی تماس بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
0
# آناهیتا 1400-03-04 09:28
سلام. برای پوست صورت شما تزریق ژل را پیشنهاد میدید یا تزریق چربی را؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-04 09:46
به نقل از آناهیتا:
سلام. برای پوست صورت شما تزریق ژل را پیشنهاد میدید یا تزریق چربی را؟

سلام دوست عزیز. هرکدام از روش های فوق مزایایی خاص خود را دارند که با توجه به نوع پوست فرد و مواردی از این قبیل پزشک متخصص بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهد داد. اما بطور کلی در تزریق چربی به دلیل اینکه از چربی بدن فرد استفاده می شود، طبیعی می باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق چربی
ماندگاری چربی در پوست چقدر است؟
ماندگاری چربی تزریق شده به عواملی مختلفی بستگی دارد که از مهمترین آن ها می توان به این موارد اشاره نمود: مهارت پزشک در تزریق چربی و همچنین نوع مراقبت فرد و عمل به توصیه های پزشک. در صورتی که موارد فوق به خوبی انجام شود میزان ماندگاری چربی بالا خواهد بود.
برای صورت تزریق چربی بهتر است یا ژل؟
هر کدام از این روش ها مزایای خاص خود را دارند و استفاده از آن در شرایط خاص خود توصیه می شود که با انجام مشاوره با پزشک می توانید بهترین روش را انتخاب کنید. در تزریق چربی به دلیل این که از چربی بدن خود فرد استفاده می شود محدودیت خاصی در میزان برداشت و تزریق وجود ندارد و پس از تزریق به راحتی در بافت بدن فرد، پذیرش می گردد اما امکان جابجایی آن وجود ندارد. از طرفی در تزریق ژل به برداشتن چربی از بدن فرد نیاز نیست و اثر بخشی سریع تری دارد همچنین تورم، کبودی و دوران نقاهت بسیار کمی دارد.
چه مدت پس از تزریق چربی می‌توانیم از لوازم آرایشی استفاده کنیم؟
معمولا تا 3 هفته پس از انجام تزریق چربی آثار ادم و کبودی از بین خواهد رفت و فرد می تواند با خیال آسوده از لوازم آرایشی در حد معمول استفاده نماید. البته توصیه پزشکان در این زمینه به افرادی که تزریق چربی انجام داده اند این است که در فاصله 1 تا 2 ماه پس از تزریق از آرایش غلیظ و سنگین بر روی پوست خودداری نمایند زیرا ممکن است باعث بروز آلرژی و خارش گردد.
چه مدت پس از تزریق چربی می‌توانیم فعالیت‌های ورزشی انجام دهیم؟
سعی کنید تا چند هفته از انجام فعالیت های سنگین ورزشی خودداری کنید و استراحت کافی داشته باشید. در این مدت انجام پیاده روی و ورزش های سبک می تواند از لخته شدن خون در پاها جلوگیری کرده و در کاهش میزان تورم موثر باشد. از انجام ورزش هایی که نیاز به خم و راست شدن دارد به طور جدی پرهیز کنید زیرا باعث تشدید تورم و افزایش دوره نقاهت خواهد شد.
چه مدت بعد از تزریق ژل می‌توانیم به حمام برویم؟
برای استحام پس از تزریق چربی به این موارد دقت کنید: سعی کنید تا 3 روز به حمام نروید. در فاصله 3 روز تا چند هفته از حمام طولانی مدت پرهیز کنید. از مواد شوینده ملایم برای استحمام و شست و شوی صورت و بدن خود استفاده کنید.