رفع چین و چروک صورت در اثرمالیدن جشم، خندیدن، اخم کردن و بروز احساسات مختلف دچار چین و چروک و خط می گردد.علاوه بر آن، کمبود آب بدن باعث شل شدن ماهیچی و پوست و حالت افتاده پوست خوهد گردید. با روش بوتاکس می توان عضله صورت را فلج نمود و تا چند ماه حتی یک سال دیگر چروک جدیدی ر امشاهده ننمود. با تکرار این روش می توان تمامی چروک های صورت را محو نمود. روش بوتاکس برای چین و چروک های عمیق و روش لیزر برای چین و چروک های سطحی مناسب تر خواهد بود. به طور کلی از روش بوتاکس بیشتر برای از بین بردن چین و چروک و سیاهی دور چشم و از بین بردن خطوط اخم در پیشانی و بین دو ابرو استفاده می گردد.

رفع چین و چروک دور چشم

رفع چین و چروک دور چشم با روش های جدید پزشکی هم قابل انجام است. روش هایی مانند بوتاکس، میکرونیدلینگ، فیلر و تززیق چربی، لیزر و .... برای از بین چین و چروک استفاده می گردد. بعضی از این روش ها مانند بوتاکس اثر چند ماهه و کوتاه مدتی دارد و بعضی مانند لیزر درمانی اثر طولانی مدت تر ی دارد.  لیزر با هدف قرار دادن لایه های زیرین پوست، در طی چند مرحله، سلول های مرده را از بین می برد. سپس با تحریک پوست، کلاژن سازی آغاز گشته و باعث جوانسازی پوست می گردد. از محبوب ترین و پرکاربرد ترین لیزرها می توان به لیزر CO2 و RF فرکشنال اشاره نمود. از لیزر فرکشنال علاوه بر رفع چین و چروک در از بین بردن تیرگی صورت نیز می توان استفاده نمود.

رفع چین و چروک پیشانی

رفع چین و چروک پیشانی با امواج رادیویی یا هایفوتراپی یکی از جدیدترین روش های غیرتهاجمی است که تنها در 3 جلسه می تواند برای از بین بردن چروک های پیشانی موثر باشد. این روش با گرم نمودن و انتقال حرارت باعث جمع شدن پوست و از بین رفتن چین و چروک پیشانی شود.تزریق ژل نیز با حجیم نمودن صورت باعث پر شدن چاله ها و خطوط صورت خواهد شد. این ژل ها عموما پایه طبیعی داشته و عوارض کمی دارد. این ژل ها نیاز به رطوبت پوست که در اثر کم آبی بدن ایجاد شده بود را از بین خواهد برد و با افزایش رطوبت، پوست دیرتر افتاده و شل می گردد. معمولا از تزریق ژل برای پر نمودن چال ها و خطوطی که دور لب در اثر خنده ایجاد شده است استفاده می گردد.

رفع چین و چروک اصفهان

رفع چین و چروک اصفهان به شما کمک می کند روند پیرشدن خود را به تعویق بیندازید. با صنعتی شدن زندگی و آلاینده های زیست محیطی و افزایش نور ماورای بنفش، صورت ما زودتر پیر و افتاده می گردد.روش های زیادی برای از بین بردن چین و چروک وجود دارد.بعضی از این روش ها طبیعی بوده و از هزاران سال پیش به عنوان روش درمان چین و چروک استفاده می شده است. مانند روش استفاده از دم کرده ها یا روش هایی که در آسیای شرقی برای از بین بردن پف و چین و چروک دور چشم استفاده می کردند. مشکل این روش ها موقتی بودن و نیاز به تکرار در طولانی مدت است که باعث می گردد فرد بعد از مدتی از تکرار این روتین خسته شود.

کلینیک لیزر، پوست و مو دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی در اصفهان میباشد.

لیزر موهای زائد زیر بغل

دکتر الهه قانعی پوست

نوشتن دیدگاه