03136284115

info@drghanei.com

لیفت صورت اصفهان از دیگر خدمات زیبایی ارائه شده در کلینیک دکتر قانعی است. از جمله روش های جلوگیری از پیری و جوانسازی پوست است. این روش به دو دسته کلی تقسیم می شود 1) روش های جراحی و 2) روشهای غیرجراحی و پیشگیرانه. 

در روش های غیر جراحی که عوارض کمتری دارند، تاثیر کمتر وکوتاه مدت تر است. ازجمله مثال های این روش بوتاکس و تزریق ژل و تزریق چربی است. این روش ها عوارض قابل توجهی ندارند وبدون نیاز به بیهوشی و به صورت سرپایی هستند و تنها بی حسی موضعی انجام می گیرد.لیفت صورت بدون جراحی زمانی موثر است که افتادگی و مشکلات عضلانی در مراحل اولیه باشد و بیشترنقش پیشگیرانه دارند. عمل جراحی لیفت صورت اصفهان باید بسیار محتاطانه صورت بگیرد و انتخاب جراح حاذق در این عمل بسیار اهمیت دارد. تعداد و عمق برش ها حساسیت زا بوده و در صورت اشتباه، عوارضی مانند اسکار و جابجا شدن خطوط مو را به همراه خواهد داشت.

لیفتینگ صورت را هوشیارانه انتخاب کنید!

همزمان با بالارفتن سن پوست استحکام و قابلیت ارتجاع خود را از دست داده و از دست رفتن ارتجاع پوست به خاطر کاهش قدرت عضلات می باشد و این موضوع موجب شده است که چین و چروک در پیشانی ایجاد شود و ابروها و فرورفتگی گونه ها می شود . پوست انسان در سنین پایین بیشتر حالت ارتجاعی را دارد ودر زیر پوست انسان تجمعی از چربی ها وجود دارد که در خصوص کودکان صادق این امر بیشتر ملموس است که کودکی از صورت چاقی برخوردار است قطعا چربی بیشتری در زیر پوستش جمع گردیده است که هر چقدر سن شخص بالا برود میزان چربی موجود در زیر پوست کاهش یافته و خاصیت ارتجاعی بودن پوست نیز کم میشود. که این امر سبب ایجاد خط و خطوط و چین و چروک ایجاد میگردد که از زیبایی پوست میکاهد و چهره حالت عبوس و اخمو بودن پیدا میکند.

لیفتینگ (lifting) صورت چیست؟

به بیان بسیار ساده، کشیدن و بالا کشیدن پوست صورت از طریق حذف چربی‌های اضافی و سفت‌تر کردن عضلات را که منجر به جوان‌سازی شده و فرد را حدود 10 سال و بیش‌تر، جوان‌تر نشان می‌دهد را لیفت صورت می‌نامند.

انواع لیفت صورت: در یک تقسیم‌بندی کلی و با مراجعه به هر نوع کلینیک زیبایی شما برای لیفت صورت دو نوع پیشنهاد را می‌توانید دریافت کنید:

1. لیفتینگ صورت به روش تهاجمی که به معنای انجام عمل جراحی بر روی صورت شما است.

2. لیفتینگ صورت به روش غیر تهاجمی، که جوان‌سازی پوست صورت شما با استفاده از فن‌آوری‌ها و دستگاه‌های جدیدتر و بدون نیاز به عمل جراحی می‌باشد.

یادآوری می‌نماییم که برای مشخص شدن مزایای تکنولوژی مورد استفاده درکلینیک دکتر قانعی لازم است که اطلاعاتی در مورد روش‌های تهاجمی و غیر تهاجمی لیفتینگ داشته باشید.

 

کلینیک لیزر، پوست و مو دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی در اصفهان می باشد.

بهترین جراح لیفت صورت در اصفهان

بهترین جراح لیفت صورت در اصفهان  جراحی است که توانایی تشخیص عمق افتادگی عضله و وسعت ناحیه درگیرشده صورت  را داشته باشد. جراح باید بتواند خواسته و انتظارات بیمار را درک کند و بهترین درمان های موجود را به بیمار ارائه دهد. ممکن است بیمار به مجموعه ای از اقدامات جراحی و پیشگیرانه نیاز داشته باشد. بهترین جراح لیفت صورت اصفهان کسی است که با کمترین روش تهاجمی، بهترین نتایج را کسب کند.خوشبختانه به کمک فناوری، امکان شبیه سازی صورت بعد از انجام جراحی وجود دارد و جراح بعد از گرفتن تصاویر مختلف از زوایای مختلف صورت می تواند روند درمان را شرح دهد. بهترین لیفت صورت در اصفهان جراحی است که  برش ها در آن کم بوده و جوانی صورت را به بیمار باز گرداند. بهترین سن توصیه شده در انجام لیفت صورت بین 35 تا 60 سالگی است.

لیفت ابرو در اصفهان

لیفت ابرو در اصفهان به منظور بهبود چهره صورت می گیرد. این روش معمولا در مواردی که چهره فرد اخمو و عصبی به نظر می رسد یا ضایعه ای مانند افتادگی پلک دارند به کار می رود. با گذشت عمر و پیر شدن، عضلات و پوست اطراف چشم و ابرو ضعیف شده و حالت افتاده پیدا می کنند به همین دلیل ممکن است حالت  چهره افراد کمتر قابل تشخیص بوده و عبوس و افسرده به نظر بیایند. لیفت ابرو در اصفهان با متدهای مختلف در حال انجام است مانند بوتاکس ابرو، تزریق ژل، لیزر، لیفت ابرو با نخ. این متدها موقتی بوده ولی عوارض نگران کننده ای را به همراه ندارد. از بین این  روش ها، روش لیزر کم خطرتربوده ولی گران تر است. عمل جراحی لیفت ابرو در اصفهان یک الی سه ساعت است و به بیهوشی نیاز دارد. در این جراحی پوست پیشانی به سمت بالا کشیده می شود.

هزینه لیفت صورت

هزینه لیفت صورت بسته به متد مورد استفاده متفاوت است. روش بوتاکس معمولا کم هزینه است. در روش لیفت صورت با نخ، بسته به تعداد نخ مورد استفاده قیمت تعیین می شود که معمولا زیاد نیست. متدهای جراحی به دلیل نیاز به بیهوشی و طولانی تر بودن پروسه عمل، گرانتر هستند. در روش های جدید لیفت صورت اصفهان با ایجاد شکاف هایی در کناره های مو، پوست اضافه از این قسمت ها برداشته می شود. معیارهای مختلفی در تعیین هزینه لیفت صورت اثرگذارند از جمله نوع روش انتخابی، میزان ژل در متد تزریق ژل، میزان نخ استفاده شده در روش لیفت صورت با نخ، نوع دستگاه های استفاده شده و تکنولوژی به کار رفته و میزان پوست اصلاح شده.همچنین هزینه عمل به میزان افتادگی صورت و اندازه قسمت های مختلف صورت مانند طول پیشانی بستگی خواهد داشت.

لیفت صورت بدون جراحی در اصفهان

لیفت صورت بدون جراحی در اصفهان به صورت گسترده در مراکز درمانی و تخصصی صورت می گیرد. متدهای مختلفی مانند بوتاکس صورت تزریق ژل، لیفت صورت با نخ و لیزر،هم اکنون توسط متخصصین و پزشکان مطرح اصفهان انجام می شود. روش های درمانی تجویزشده توسط جراحان پلاستیک اصفهان بسیار متنوع بوده و بسته به سن و میزان افتادگی و وسعت آن انجام می گیرد ولی اولویت با  روش های  بدون نیاز به عمل جراحی است. این روش ها ضمن ارزان بودن، کمترین مشکلات را به همراه خواهد داشت و به دلیل موقتی بودن، راحت تر قابل تجدید و تمدید است. به ویژه آن که نیاز به جراحی های متعدد در صورت عدم رضایت بیمار نخواهد بود. همچنین نیاز به مسکن و درمان دارویی بسیار محدود بوده  و حتی در صورت نداشتن درد نیاز به مصرف دارو نیست.

لیفت صورت با نخ در اصفهان

لیفت صورت با نخ در اصفهان یکی از پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست است . لیفت صورت با نخ عمل جراحی ظریفی است که پوست صورت را می کشد. این عکل اگر توسط پزشک متخصص صورت گیرد هیچگونه عارضه ای بهمراه نخواهد داشت.

لیفت صورت با جراحی در اصفهان

لیفت صورت با جراحی در اصفهان با بیهوشی کامل صورت خواهد گرفت بنابراین هیچ دردی در حین جراحی حس نخواهد شد. در این جراحی در اصفهان، برش هایی در ناحیه شقیقه، جلو و پشت گردن ایجاد می شود. تا چند روز تورم و درد خواهد داشت. بعضی از این روش ها فقط شامل جراحی روی پوست بوده ودرموارد شدیدترعلاوه بر پوست،عضله هم مورد جراحی قرار خواهد گرفت. گاهی اوقات نیاز است عمل تکرار شود ولی بعد از ده سال از عمل اول نیاز به تکرار نیست.این عمل در صورتی موثر است که شرایط بیمار مناسب و از جسمی کاملا سالم باشد. لیفت صورت با جراحی در اصفهان به همه افرادی که تمایل دارند روند پیرشدن خود را کوتاهتر کرده و جوانتر به نظر بیایند مناسب است. این جراحی نیاز به مراقبت خاصی ندارد و در سنین میانسالی در صورت تحلیل عضلات صورت توصیه می شود. 

نوشتن دیدگاه