لیفت پلک

لیفت پلک به صورت کاملا تخصصی در کلینیک زیبایی دکتر قانعی انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 03136284115 تماس بگیرید. با استفاده از پلاسما جت عملیات لیفت پلک انجام می شود.

لیفت پلک با پلاسما جت

لیفت پلک با پلاسما جت به طور قطع بر روی زیبایی چشم ها تاثیر به سزایی دارد. لیفت پلک روشی برای حذف پوست اضافه پلک است. در این روش برشی بر روی پوست زده می شود و چربی های اضافه را خارج می کنند. برای حل مشکل افتادگی پلک عمل لیفت پلک به کمک پلاسما جت انجام می شود. پلاسما جت را حالت چهارم ماده نامیده اند که در هنگام لیفت پلک نقاط ریز کنار هم توسط پلاسما جت سوزانده می شوند. در هنگام سوزاندن فقط لایه سطحی پوست آسیب می بیند و هیچ عوارضی به جا نمی ماند. به دلیل تبخیر قسمت هایی از لایه های عمقی پوست، پلک جمع می شود و عمق خطوط پلک با پلاسما جت کمتر خواهد شد و گاهی اوقات این خطوط محو می شود و پس از ترمیم پوست، ناحیه لیفت می گردد.

رفع افتادگی پلک با پلاسماجت

رفع افتادگی پلک با پلاسماجت بسیار کاربردی بوده و دیگر نیازی به عمل جراحی برای افتادگی پلک نخواهد بود. در چند دهه اخیر هنگامی که افراد برای زیبایی پلک اقدام می کردند هیچ راهی به غیر از عمل جراحی وجود نداشت اما با وجود پلاسماجت دیگر نیازی به تحمل درد جراحی نیست. افزایش سن یکی ازعلل به وجود آمدن افتادگی پلک چشم می باشد که می توان افتادگی پلک را با پلاسماجت درمان نمود. باید در نظر گرفت که برای رفع افتادگی پلک به کمک پلاسماجت ، لازم است درمان در طی چند جلسه تکرار شود و برحسب نوع پوست، جلسات بین سه تا چهار جلسه و با فواصل زمانی مشخص توسط متخصص انجام می گردد.تمامی خانم ها و آقایانی که از افتادگی پلک رنج می برند و انواع مشکلات پلک اعم از افتادگی و شل شدگی و چربی اضافه، همگی با بهره گیری از پلاسماجت قابل درمان هستند.

پلاسما جت برای افتادگی پلک

پلاسما جت برای افتادگی پلک و کمک کننده به زیباتر دیده شدن چشمان شما خواهد بود. همانطور که می دانید پلاسما یک گاز یونیزه است که حاوی مقدار بار مثبت و منفی مساوی است. به دلیل خواص خاص پلاسما، پلاسماجت همانند روش لیزر اثر سطحی پوست بر پوست می گذارد. با استفاده از روش پلاسماتراپی، افتادگی پلک ها کنترل و حتی از افتادگی پلک می تواند جلوگیری شود. روش کار در پلاسما جت با روش های دیگر بسیار متفاوت است به نحوی که با استفاده از دستگاه یونیزاسیون سلولی می تواند در عمق لایه اپیدرم پوست نفوذ کند و به دلیل اینکه لایه سطحی پوست از جامد به گاز تبدیل می شود، این فرایند لایه های تحتانی یا بالایی پوست را جمع کرده و به این ترتیب افتادگی پلک درمان می شود.

لیفت پلک اصفهان

لیفت پلک اصفهان در مرکز تخصصی زیبایی که زیر نظر دکترین مجرب و فوق تخصص انجام می شود که با روش مدرن عملیات لیفت پلک با پلاسما جت درمان می شود. پلاسما جت جایگزینی برای عمل‌ جراحی زیبایی است و بدون هیچ عوارضی می باشد یعنی دوران عمل جراحی برای زیباتر شدن گذشته و در آخر زیبایی شما با لیفت پلک افزایش یافته و کلینیک ما زیبایی پلک شما را تضمین می کند. برای دریافت مشاوره لیفت پلک اصفهان می توانید با ما به صورت حضوری و یا غیر حضوری در ارتباط باشید. ما شما را همراهی می کنیم تا پس از انجام پلاسما جت برای لیفت پلک همراه شما باشیم تا به بهبودی کامل برسید و پس از آن با دکتر خود در ارتباط باشید تا با تجویز داروهایی برای محافظت پوست خودتان آن را شاداب تر کنید. 

پلاسما جت پلک بالا

پلاسما جت پلک بالا روشی جدید و بدون درد است که شما را از جراحی پلک بی نیاز می کند. پلاسماجت باعث می شود پلک بالا جمع گردد.این روش برای مقابله با از بین رفتن افتادگی و پیری پلک چشم تجویز می شود که به کمک آن می توانیم جوانسازی پلک را انجام دهیم. روش پلاسماجت برای افرادی مناسب است که از عمل جراحی ترس دارند و می خواهند سریع به چهره ایده آل خود برسند.پس این افراد تمایلی به جراحی پلک ندارند و قصد دارند چروک‌ های اطراف بیش از حد پلک را با پلاسما جت بر طرف کنند. روند درمانی این روش در سه تا شش جلسه متغیر است که پس از معالجه، پزشک برای بیمار مشخص می کند که در چند جلسه افتادگی پلک بالا به طور کامل بر طرف خواهد شود.

پلاسما جت در اصفهان

پلاسما جت در اصفهان روشی برای مقابله با چین و چروک پلک است. اگر از افتادگی پلک های خود ناراضی هستید می توانید از روش جوانسازی پلک با استفاده از پلاسما جت استفاده کنید، این روش بدون درد را امتحان کنید.این روش هیچ عوارض جانبی ندارد. پلاسما جت اصفهان در چند جلسه افتادگی پلک ها را درمان می کند. پس از اینکه بصورت حضوری مورد درمان قرار گرفتید این تعداد جلسات توسط متخصص مشخص می شود و شما روند زیبا سازی پلک خود را می توانید تحت مراقبت و پیگیری پزشک مورد نظر شروع کنید. دقت کنید که برای بر طرف کردن افتادگی پلک ها در کلینیک زیبایی اصفهان از روش درمان سرپایی و بدون بیهوشی با پلاسما جت زیبایی پلک های خود را بدست آورید.

برداشتن پف چشم بدون جراحی

برداشتن پف چشم بدون جراحی قابل انجام است و در چند جلسه پف چشم خود را به طور کامل از بین می برند. عده ای از افراد هستند که بر روی زیبایی مخصوصا اطراف چشم حساس هستند و می خواهند همانند سنین جوانی خود چهره ای زیبا داشته باشند، با استفاده از پلاسما می توانید پف چشم را بدون جراحی حذف نمود. با افزایش سن طبیعتا بدن با واکنش هایی رو به رو است و گاهی اطراف چشم پف می کند. این امر طبیعی در اکثر افراد اتفاق می افتد. راه کارهایی برای برداشتن پف چشم وجود دارد که در کمتر از چند روز بسته به میزان پف چشم، بدون جراحی، حذف پف چشم ها انجام می گیرد. بلفاروپلاستی نام علمی پف پلک بالا است که به روش پلاسما قابل برداشتن است، اما روش های دیگر برداشتن پف چشم، تزریق ژل است که علائم پیری را بر طرف می کند.

درمان افتادگی پلک بدون جراحی

درمان افتادگی پلک بدون جراحی را در کلینیک های زیبایی انجام می گیرد. دیگر نیازی نیست برای درمان افتادگی پلک، حتما خود را در مسیر عمل جراحی قرار داد تا افتادگی پلک خود را بر طرف نمود. با پیشرفت علم که همواره نقش مستقیم در زندگی ما دارد و به لطف توسعه روش های درمانی، بدون عمل جراحی افتادگی پلک را می توان درمان کرد که روش های مختلفی دارد از جمله لیزر، rf و پلاسما جت که از جدیدترین روش های موجود می باشد. پلاسما جت روش درمانی بسیار عالی برای درمان افتادگی پلک می باشد و هیچ گونه عارضه جدی ندارد. این روش لایه سطحی پوست را از جامد به گاز تبدیل می کند و باعث می شود پوست پلک جمع شده و پوست به طراوت جوانی برسد.

هزینه پلکسر پلک

هزینه پلکسر پلک نسبت به دیگر روش های زیبایی بسیار مقرون به صرفه بوده و هزینه نسبتا پایین دارد. پلکسر پلک روشی تا حد زیادی دقیق است که به بافت‌ های اطراف آسیبی وارد نمی کند. افتادگی پلک همواره یک عارضه رایج در بین افراد بوده است که افراد زیادی برای بر طرف کردن و از بین بردن آن برای درمان اقدام می کنند تا زیبایی چشمان خود را از دست ندهند. از آنجایی که هزینه های عمل جراحی افتادگی پلک بسیار بالا است و پس از عمل بیمار دیرتر به خواسته خود می رسد. با تکنیک پلکسر پلک در طی چند جلسه با هزینه ای اندک، افتادگی چشم را می توان از بین برد. این روند سریع تر انجام می گیرد و به صورت سطحی و بدون درد اتفاق می افتد.

پلکسر در اصفهان

پلکسر در اصفهان روشی کار آمد با مزایای فراوانی است که نسبت به عمل جراحی زیبایی برتری دارد. همین مزایا آن را به یک روش درمانی محبوب تبدیل کرده است. به ویژه که بسیاری از بیماران، افراد مسنی هستند که از درمان ترس دارند. با مسن شدن و افزایش سن، افتادگی پلک در همه ی افراد دیده می شود و نیاز به درمان در این عزیزان بسیار شایع تر است. پلکسر در اصفهان هیچ نوع برشی بر روی پوست شما انجام نمی دهد. این روش به عنوان یک روش پویا شناخته شده است زیرا در حین انجام کار، بیمار با باز و بسته کردن چشمان خود، تغییراتی که در پلک خود اتفاق افتاده است را حس می کند و دقیقا متوجه می شود که افتادگی پلک ها کمتر شده است.

هزینه لیفت پلک بالا

هزینه لیفت پلک بالا نسبت به روش های دیگر بسیار مناسب است، که روشی برای حذف پوست اضافه یا چربی از پلک ها است که به چند صورت این عمل قابل انجام است. برای لیفت پلک به دو روش جراحی و یا با پلاسما تراپی می توانید اقدام کنید، انجام عمل جراحی کمک می کند تا چروک های دور چشم و پوست شل و آویزان از بین برود. در روش پلاسما تراپی که از طریق پلاسما انجام می گیرد، افتادگی پلک ها بر طرف می شودو طبیعتا روش دوم بدون هیچ عارضه ای در چند جلسه حدود یک ساعته می تواند افتادگی پلک ها را درمان کند. هزینه لیفت پلک بالا با روش پلاسما بسیار مقرون به صرفه بوده و بستگی به نوع پوست و افتادگی پلک و تعداد جلسات آن دارد که پس از مراجعه به پزشک ، هزینه آن مشخص می شود.

درمان افتادگی پلک با پلکسر پلاسماجت

درمان افتادگی پلک با پلکسر پلاسماجت نسبت به روش های دیگر از جمله جراحی، لیزر و rf روش مناسب تری است چون برای بیمار بهتر و به صرفه تر است. روش پلکسر برای درمان افتادگی پلک، مزایای فراوانی دارد که همین مزایا، آن را به روش درمانی محبوب تبدیل کرده است. با استفاده از پلکسر پلاسماجت به طور میانگین می توانید افتادگی پلک را در چهار جلسه بر طرف کنید. این روش به هیچ نوع برش جراحی نیاز ندارد و بخیه زده نمی شود. در اغلب موارد بیمار می ‌تواند پس از درمان، از همان روز به کارهای روزانه خود ادامه دهد. افتادگی پلک چشم، سالخوردگی فرد از نظر ظاهری را مشخص می کند که با روش پلکسر پلاسماجت این افتادگی را می توان برطرف و کمتر کرد. این روند در چند نوبت اتفاق می افتد.