بوتاکس اصفهان

این روزها بوتاکس به یکی از پرطرفدارترین شیوه های درمانی تبدیل شده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این خدمت در کلینیک دکتر قانعی در شهر اصفهان با استفاده از بهترین مواد ارائه می شود.

بوتاکس که از روش های پیشگیری و جوان سازی پوست می باشد از جمله اقداماتی است که توسط پزشکان برای بهبود چین و چروک به کار برده می شود. چین و چروک در اثر انتقال پیغام عصبی صادره از مغز به عضله ایجاد می شود. یعنی هر بار مغز به عضلات دستور جمع شدن می دهد و به مرور چین و چروک ایجاد می شود. بنابراین اگر به صورتی مانع از انقباض عضلات شویم، از رشد چین و چرک جلوگیری خواهیم کرد. یکی از روش های جلوگیری و برطرف کردن چین و چروک استفاده از بوتاکس است. در روش درمانی بوتاکس، با استفاده از مختل کردن ارتباط مغز با عضله، پیغام انقباض به عضلات نمی رسد.

بوتاکس در اصفهان

تزریق بوتاکس

بوتاکس سم ضعیف شده باکتری کلستیریدیوم بوتولینوم است و با تزریق درست توسط متخصص ماهر اثرات شگفت انگیزی را در برطرف کردن نیاز بیماران به دنبال دارد. کاربرد شایع آن در صاف کردن چین و چروک پیشانی و دورچشم است. تاثیر بوتاکس ناشی از بلاک عصبی است یعنی درمحل اتصال عصب به عضله می نشیند و مانع از اثر نورو ترانسمیتر استیل کولین و به دنبال آن مانع منقبض شدن عضله می شود. اگر تزریق توسط پزشک متخصص و در شرایط ایمن انجام شود، نه تنها خطری را برای مراجع ایجاد نمی کند، بلکه به طرز شگفت انگیزی در رفع چین و چروک صورت او هم موثر است.

تزریق بوتاکس در اصفهان

کاربردهای بوتاکس چیست؟

  • طراحی ابروها: وقتی بوتاکس در محل مناسب و در عضله مناسب تزریق شود، کل ابرو را بالاتر می برد یا دم ابرو را بالا می کشد. این روش همچنین در اصلاح فاصله تاج ابروها از همدیگر هم موثر است. شما می توانید برای انجام لیفت ابرو در اصفهان با مشاوران ما در کلینیک دکتر قانعی تماس بگیرید.
  • GUMMY SMILE یا لبخند لثه ای: در اشخاصی که به طور عادی لب بالا کوتاه است و لثه ها به صورت دائم یا هنگام خندیدن نمایان می شود و از زیبایی لبخند می کاهد. با تزریق درست در عضلات بالابرنده لب بالا و در مواردی در عضلات دیگر و با دوز مناسب می توان این مورد را برای مدت ۶ ماه برطرف کرد.
  • رفع چين و چرو ك هاي حركتي، متوقف كردن پيشرفت چروك هاي ثابت مثلا در پيشاني، دور چشم، خط اخم، چين هاي دورلب و چين هاي چانه و گردن
  • درمان تعريق زير بغل و كف دست و پا
  • رفع خطوط پاکلاغی کنار چشم

بوتاکس در اصفهان

در چه اشخاصی بوتاکس ممنوعیت تزریق دارد؟

 • افراد مبتلا به بیماری های عصبی عضلانی مثل میاستنی گراویس، MS و ...
 • خانم های باردار و شیرده
 • افراد دچار بیماری های اعصاب و روان پیشرفته
 • افرادی که در حال مصرف آنتی بیوتیک گروه آمینوگلیکوزیدها مثل نئومایسن، استرپتومایسین و جنتامایسین هستند.
 • در مواردی که در محل تزریق عفونت فعال وجود دارد یا سابقه سرطان های پوستیوجود دارد.
 • حساسیت به بوتاکس

نکته: بوتاکس در بیماران قلبی و دیابتی مشکلی ندارد و می توان برای این افراد بوتاکس تزریق شود.

بوتاکس در اصفهان

این روش با تزریق ژل متفاوت است و اگر در جاهای معتبر و توسط متخصصین انجام گیرد عارضه ای نخواد داشت. البته تاثیر این روش موقتی است. با انجام اصولی آن جای هیچ نگرانی نیست زیرا بعد از شش ماه اثر آن تمام شده و عضلات دوباره مانند قبل خواهند بود. این روش زمانی مناسب است که هنوز چین و چروک ها عمیق نشده باشند زیر بوتاکس خاصیت لیفت ندارد. در مورد سن استفاده از این روش محدودیت خاصی وجود ندارد ولی متخصصان استفاده از این روش ها را بعد از سی سالگی مناسب تر می دانند. البته در سنین قبل از سی هم مشکلی ایجاد نخواهد کرد. جالب است بدانید زمان اثر گذاری بوتاکس بعد از دوهفته از تزریق شروع شده و تا شش ماه ادامه دارد. تحقیقات نشان داده است که تزریق مداوم بوتاکس در دو سال به صورت منظم باعث می شود نیاز به تزریق کمتر شده و فاصله زمانی تزریق ها بیشتر شود و عضلات دیرتر به حالت قبلی خود برمی گردند. البته متخصصان توصیه می کنند که بوتاکس قبل از بازگشت دوباره عضلات به حالت قبلی و زمانی که عضلات ضعیف هستند صورت بگیرد. مهم ترین نکته در ارزیابی موفقیت آمیز بودن بوتاکس این است که حالت طبیعی صورت را بر هم نزند. مثلا فاصله ابروها تغییر نکند.

بوتاکس اصفهان

دکتر متخصص بوتاکس در اصفهان

پزشکانی که تزریق بوتاکس را انجام می دهند بسیار زیادند. اما پیدا کردن بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان یکی از آن کارهایی است که حتما باید پیش از اقدام به تزریق انجام دهید. عوارض بوتاکس غیر اصولی گاهی می تواند جبران ناپذیر باشد. در قسمت های بوتاکس شده نباید جای لکه و کبودی به چشم بیاید. البته با وجود اجرای اصولی بوتاکس امکان ایجاد تورم سنگینی و یا ناراحتی در قسمت تزریق سوزن وجود دارد.

پیشنهاد می شود در صورت سوزش و التهاب از کمپرس یخ استفاده کنید. نوبت های مشاوره و معاینه بوتاکس معمولا یک ماه بعد از تزریق اولیه است تا اثر نهایی تزریق مشخص شده باشد و اگر نیاز به ترمیم و تزریق دوباره است، انجام گردد. افتادگی پلک بعد از تزریق عادی نیست و باید بررسی گردد.

هزینه بوتاکس پیشانی اصفهان

هزینه بوتاکس پیشانی اصفهان در کلینک های مختلف متفاوت است و بسته به میزان چروک ها و دفعات تزریق متغیر است اما جای نگرانی نیست. انتخاب مراکز متخصص باعث می شود در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتایج را بگیرید. جالب است بدانید بوتاکس به دلیل از کار انداختن انتقال پیام های عصبی می تواند در کم کردن عرق نیز مورد استفاده قرار گیرد. فلج کردن عضلات مختلف مانند کف دست یا پیشانی مانع از رسیدن دستور کار غدد تعریق خواهد شد. هم چنین بوتاکس به دلیل کاهش ارتباط عضلات با مغز، در موارد بسیاری در اصفهان برای درمان دردهای عصبی به کار می رود و درد عضلات  نواحی کمر، گردن و شانه ها را می تواند تسکین دهد.

قیمت بوتاکس اصفهان در مراکز درمانی با توجه به تعداد جلسات محاسبه می شود. مهم ترین معیار در تعیین قیمت بوتاکس، مارک مواد به کار رفته است. گران ترین مدل آن محصول آمریکا و انگلیس است که با کیفیت ترین نمونه های موجود در بازار هستند. شرکت های کره ای و چینی نیز این مواد را تولید کرده اند که مواد چینی اغلب با کیفیت پایین و حتی غیرقابل قبول از نظر بعضی استانداردها هستند. 

تخفیف بوتاکس در کلینیک دکتر قانعی در اعیاد و مناسبت های ویژه ارائه می گردد. از دیگر تخفیفات این کلینیک ارائه تخفیف بوتاکس به مراجعه کنندگان دائم این کلینیک است. کافی است به صورت مداوم و منظم درمان و تزریق خود را تا درمان کامل در کلینیک دکتر قانعی ادامه دهید تا از تخفیفات بوتاکس بیشتر بهره مند شوید.

بوتاکس اصفهان

بهترین بوتاکس اصفهان

بهترین بوتاکس اصفهان را در کلینیک دکتر قانعی تحربه کنید. داروی بوتاکس تجویزی است و مقدار مورد نیاز بعد از ویزیت اولیه توسط متخصص تجویز می شود. بسته به نظر متخصص، تزریق از ۲۵ واحد شروع می شود و تا اندازه ۵۰ الی ۱۰۰ واحد ادامه خواهد داشت. کافی است با مقایسه نمونه کارها و سوابق، کمی به جست و جو بپردازید تا بتوانید بهترین بوتاکس اصفهان را انتخاب کنید. 

 

بوتاکس قیمت مناسب در اصفهان

بوتاکس قیمت مناسب در اصفهان در سال های اخیر زیاد شده است. مراکز زیادی در اصفهان مانند سراسر دنیا پکیج های تخفیفی متنوع را برای مشتریان خود تدوین و ارائه می نمایند. یکی از ویژه ترین امکانات ما در کلینیک دکتر قانعی ارائه خدمات باکیفیت با قیمت هایی بسیار مناسب است که استفاده از خدمات بوتاکس و زیبایی را برای تمامی شهروندان اصفهانی با هر درآمدی امکان پذیر می کند. برای اطلاع از قیمت بوتاکس با مشاوران ما در تماس باشید.

پرسش و پاسخ

 • آیا بعد از تزریق بوتاکس دردی به وجود می آید؟
  غالبا خیر. بوتاکس یک درمان بسیار ساده است که در صورت انجام اصولی نباید دردی را متوجه شما کند. برخی از مراجعان دردهای مقطعی و خفیف را گزارش می کنند که این دردها جای نگرانی ندارند و به سرعت برطرف می شوند.
 • بوتاکس در کدام نواحی تزریق می شود؟
  بوتاکس در تمامی نواحی صورت که امکان ایجاد چروک در آن ها وجود دارد قابل تزریق است. این روش همچنین برای برطرف کردن تعریق زیاد در نواحی زیر بغل و کف دست هم تجویز می شود.
 • چه کسانی نباید از بوتاکس استفاده کنند؟
  اگر پیش از این بوتاکس تزریق کرده اید و نسبت به آن حساسیت داده اید نباید از این روش استفاده کنید. همچنین بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از تزریق بوتاکس خودداری کنید.
 • آیا پیش از تزریق بوتاکس به مراقبت های خاصی نیاز است؟
  بهتر است یک هفته پیش از تزریق از مصرف سیگار، الکل و موادی که باعث افزایش خونریزی می شوند (مثلا آسپرین) خودداری کنید. همچنین لازم است در روز بوتاکس صورتتان را تمیز بشویید و از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 • هزینه بوتاکس در کلینیک دکتر قانعی اصفهان چقدر است؟
  هزینه بوتاکس کاملا به مواد استفاده شده و همچنین ناحیه تزریق شما بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق بوتاکس می توانید با کلینیک دکتر قانعی تماس بگیرید یا برای انجام مشاوره پیش از بوتاکس به صورت حضوری به مرکز مراجعه کنید.
دیدگاه‌ها  
0
0
# سحر بینا 1400-03-02 16:21
سلام وقت بخیر یه مرکز برای خوب برای تزریق بوتاکس در اصفهان بهم معرفی می کنید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-02 16:29
به نقل از سحر بینا:
سلام وقت بخیر یه مرکز برای خوب برای تزریق بوتاکس در اصفهان بهم معرفی می کنید؟

سلام ممنون دوست عزیز، کلینیک دکتر قانعی یکی از بهترین کلینیک ها در سطح شهر اصفهان برای انجام بوتاکس و سایر خدمات زیبایی هست. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# الهه موسوی 1400-03-02 16:23
خسته نباشید. ممکنه تزریق بوتاکس عوارضی مثل فلج دائمی عضلات صورت را در پی داشته باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
0
# ادمین 1400-03-02 16:34
به نقل از الهه موسوی:
خسته نباشید. ممکنه تزریق بوتاکس عوارضی مثل فلج دائمی عضلات صورت را در پی داشته باشه؟

سلام دوست عزیز. در صورت تزریق توسط افراد غیر متخصص و در محیط های غیر بهداشتی ممکن است تزریق بوتاکس عوارض جبران ناپذیری داشته باشد. توصیه ما به شما تزریق در مراکز معتبر و مورد تایید می باشد. در کلینیک دکتر قانعی خدمات تزریق بوتاکس به شکل کاملا تخصصی انجام می پذیرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
0
# پانته آ 1400-03-02 16:23
تزریق بوتاکس بهتره یا هایفو؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-02 16:36
به نقل از پانته آ:
تزریق بوتاکس بهتره یا هایفو؟

سلام دوست عزیز . درباره اینکه بوتاکس بهتر است یا هایفو باید با دکتر متخصص مشاوره نمایید. در کلینیک دکتر قانعی اصفهان بهترین مشاوره ها در را در زمینه تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی دریافت کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# soosan raad 1400-03-02 16:25
سلام وقتتون بخیر اگر به مواد بوتاکس آلرژی داشته باشم به هیچ عنوان نمی تونم بوتاکس کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-02 16:38
به نقل از soosan raad:
سلام وقتتون بخیر اگر به مواد بوتاکس آلرژی داشته باشم به هیچ عنوان نمی تونم بوتاکس کنم؟

سلام ممنون احتمال بروز حساسیت به مواد بوتاکس بسیار پایین است. با اینحال قبل از انجام تزریق با مشاوره پزشک و در صورت امکان با تجویز داروهای خاص توسط ایشان، ممکن است امکان تزریق بوتاکس برای شما وجود داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بوتاکس در اصفهان با کلینیک دکتر قانعی در تماس باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# بهاره 1400-03-02 16:26
سلااام کارتون خیلی عالیه واقعا ممنونم شما از بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس در اصفهان هستید :)))
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1400-03-02 16:40
به نقل از بهاره:
سلااام کارتون خیلی عالیه واقعا ممنونم شما از بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس در اصفهان هستید :)))

سلام ممنون این باعث افتخار ماست که شما از خدمات ما راضی بوده اید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول بوتاکس
آیا تزریق بوتاکس دردناک است؟
به طور کلی خیر. البته همه چیز به میزان تبحر پزشک شما و کیفیت موادی دارد که برای شما تزریق می شود. این را هم بدانید که پزشکان پیش از انجام تزریق اصولا از کرم های بی حس کننده موضعی پوست استفاده می کنند. ممکن است پس از انجام تزریق کمی احساس درد کنید اما اصلا جای نگرانی نیست. بیشتر افراد این درد را احساس نمی کنند و برای مابقی افراد هم این درد، یک درد خفیف زودگذر است.
آیا تزریق بوتاکس ممنوعیت پزشکی دارد؟
تزریق بوتاکس به بیمارانی با سابقه حساسیت های شدید یا افرادی که سابقه بیماری عصبی دارند توصیه نمی شود. همچنین اگر در دوران بارداری به سر می برید یا شیرده هستید، بهتر است تزریق بوتاکس را به تعویق بیندازید.
تزریق بوتاکس هر چند وقت یک بار انجام می شود؟
این زمان برای همه افراد یکسان نیست. بسته به ویژگی های بدنی، برند بوتاکس و شرایط دیگر محیطی زمان تکرار تزریق بوتاکس برای شما می تواند متفاوت باشد. به طور کلی پزشکان توصیه می کنند که تزریق بوتاکس هر سه ماه یکبار تکرار شود. با این حال بهترین راه تشخیص زمان مناسب تزریق این است که با پزشک خود مشورت کنید.
آیا استفاده از بوتاکس در سن پایین ضرر دارد؟
خیر. طبق آخرین اطلاعیه سازمان غذا و دارو تزریق بوتاکس در بازه زمانی ۱۸ تا ۶۵ سالگی بدون مشکل است و حتی تزریق آن در سنین پایین می تواند نقش بازدارنده هم داشته باشد.
تزریق بوتاکس در کلینیک اصفهان دکتر قانعی چقدر طول می کشد؟
فرایند تزریق بوتاکس بسیار سریع و راحت است. برای بوتاکس هر ناحیه بیشتر از ۲ دقیقه از زمان شما گرفته نمی شود. پس از آن کافی است ناحیه تزریق را با کمپرس یخ سرد کنید و به سایر کارهای روزانه خود برسید.