03136284115

info@drghanei.com

بوتاکس اصفهان این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، این خدمت در کلینیک دکتر قانعی 03136284115 ارائه می شود. این خدمت در تمام دنیا به ویژه در خانم های اصفهانی که در سنین مختلف تمایل دارند هرروز زیباتر از دیروز به نظر بیایند، بسیار مورد تقاضا واقع شده است. بوتاکس که از روش های پیشگیری و جوانسازی پوست می باشد از جمله اقداماتی است که توسط پزشکان برای بهبود چین و چروک به کار برده می شود. چین و چروک در اثر انتقال پیغام عضبی صادره از مغز به عضله ایجاد میشود. یعنی هر بار مغز به عضلات دستور جمع شدن داده و به مرور چین و چروک ایجاد خواهد شد. بنابراین اگر به صورتی مانع از انقباض عضلات شویم از رشد چین و چرک جلوگیری خواهیم نمود. یکی از این روش ها استفاده از بوتاکس اصفهان است. در روش درمانی بوتاکس، با استفاده از مختل کردن ارتباط مغز با عضله، پیغام انقباض به عضلات نمی رسد.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و یکی از مهم ترین خدماتی است که در کلینیک دکتر قانعی انجام می شود. بوتاکس سم ضعیف شده باکتری کلستیریدیوم بوتولونیوم است و با تزریق درست توسط متخصص ماهر اثرات شگفت انگیزی را در برطرف کردن نیاز بیماران به دنبال دارد. کاربرد شایع آن در صاف کردن چین و چروک پیشانی و دورچشم است. تاثیر بوتاکس ناشی از بلاک عصبی است یعنی درمحل اتصال عصب به عضله می نشیند و مانع از اثر نورو ترانسمیتره استیل کولین میشود و به دنبال آن مانع منقبض شدن عضله می شود.

کاربردهای بوتاکس چیست؟

  • طراحی ابروها: وقتی در محل مناسب و در عضله مناسب تزریق شود، می توان کل ابرو را بالاتر برد یا دم ابرو را بالا کشید همچنین فاصله تاج ابروها را از همدیگر زیاد کرد.
  • GUMMY SMILE- (لبخند لثه ای)- در اشخاصی که به طور عادی لب بالا کوتاه است و لثه ها به صورت دائم یا هنگام خندیدن نمایان می شود و از زیبایی لبخند می کاهد. با تزریق درست در عضلات بالابرنده
  • لب بالا و در مواردی در عضلات دیگر و با دوز مناسب می توان این مورد را برای مدت 6 ماه برطرف کرد.
  • رفع چين و چرو كهاي حركتي ،متوقف كردن پيشرفت چروك هاي ثابت مثلا در پيشاني، دور چشم، خط اخم، چينهاي دورلب و چين هاي چانه و گردن
  • درمان تعريق زير بغل و كف دست و پا
  • رفع خطوط پاکلاغی کنار چشم که امروزه بوتاکس با مهار فعالیت عضلات دور چشم به عنوان روش موثر جهت درمان این خطوط به کار می رود.

در چه اشخاصی بوتاکس ممنوعیت تزریق دارد؟

- افراد مبتلا به بیماری های عصبی عضلانی مثل میاستنی گراو, MS
- بارداری و شیردهی
- افراد دچار بیماری های اعصاب و روان پیشرفته
- افرادی که در حال مصرف آنتی بیوتیک گروه آمینوگلیکوزیدها مثل نئومایسن استرپتومایسین جنتامایسین هستند.
- در مواردی که در محل تزریق عفونت فعال وجوددارد یا سابقه سرطان های پوست دارد.
- حساسیت به بوتاکس

نکته: بوتاکس در بیماران قلبی و دیابتی مشکلی ندارد و می توان برای این افراد بوتاکس تزریق شود.

بوتاکس در اصفهان

بوتاکس در اصفهان نیز به همین شیوه است. این روش که با تزریق ژل متفاوت است اگر در جاهای معتبر و توسط متخصصین انجام گیرد عارضه ای نخواد داشت. البته تاثیر این روش موقت خواهد بود و با انجام اصولی آن جای هیچ نگرانی نیست زیرا بعد از شش ماه اثر آن تمام شده و عضلات دوباره مانند قبل خواهند بود. این روش زمانی مناسب است که هنوز این چین و چروک عمیق نشده باشند زیر بوتاکس ا خاصیت لیفت ندارد. در مورد سن استفاده از این روش محدودیت خاصی وجود ندارد ولی متخصصین استفاده از این روش ها را بعد از سی سالگی مناسب می دانند. البته در سنین قبل از سی هم مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
توصیه های بعد از بوتاکس شامل عدم استفاده از آب،آرایش نکردن و ماساژ ندادن نواحی بوتاکس است که لازم است حداقل تا 6 ساعت از این کارها اجتناب گردد.

تخفیف بوتاکس در اصفهان

تخفیف بوتاکس در اصفهان در کلینیک دکتر قانعی در اعیاد و مناسبت های ویژه ارائه می گردد.  از دیگر تخفیفات این کلینیک ارائه تخفیف بوتاکس به مراجعه کنندگان دائم این کلینیک خواهد بود. کافی است شما به صورت مداوم و منظم درمان و تزریق خود را تا درمان کامل در مراکز درمانی اصفهان ادامه دهید تا از تخفیفات بوتاکس اصفهان بیشتر بهره مند شوید . جالب است بدانید زمان اثر گذاری بوتاکس بعد از دوهفته از تزریق شروع شده و تا شش ماه اثر گذار خواهد بود.تحقیقات نشان داده است که تزریق مداوم بوتاکس در دو سال به صورت منظم باعث می شود نیاز به تزریق کمتر شده و فاصله زمانی تزریق ها بیشتر شود و عضلات دیرتر به حالت قبلی خود برمی گردند. البته متخصصان توصیه می کنند که هر بار بوتاکس قبل از بازگشت دوباره عضلات به حالت قبلی و زمانی که عضلات ضعیف هستند صورت بگیرد.مهم ترین نکته در ارزیابی موفقیت آمیز بودن بوتاکس این است که حالت طبیعی صورت را بر هم نزند مثلا فاصله ابروها تغییر نکند.

دکتر متخصص بوتاکس در اصفهان

دکتر متخصص بوتاکس در اصفهان زیاد است ولی اطمینان از تخصص و مهارت دکتر نکته قابل اهمیتی است. عوارضی که بوتاکس توسط افراد غیرمتخصص می تواند از خود به جای گذارد می تواند جبران ناپذیر باشد. در قسمت های بوتاکس شده نباید جای لکه و کبودی به چشم بیاید.البته با وجود اجرای اصولی بوتاکس امکان ایجاد تورم سنگینی و یا ناراحتی در قسمت تزریق سوزن است. پیشنهاد می شود در صورت سوزش و التهاب از کمپرس یخ استفاده کنید. نوبت های مشاوره و معاینه بوتاکس معمولا یک ماه بعد از تزریق اولیه است تا اثر نهایی تزریق مشخص شده باشد و اگر نیاز به ترمیم و تزریق دوباره است، انجام گردد.افتادگی پلک بعد از تزریق عادی نیست و باید بررسی گردد.

هزینه بوتاکس پیشانی اصفهان

هزینه بوتاکس پیشانی اصفهان  متفاوت است و بسته به میزان چروک ها و دفعات تزریق متغیر است اما جای نگرانی نیست. انتخاب مراکز متخصص باعث می شود در کوتاهترین زمان ممکن بهترین نتایج را بگیرید.جالب است بدانید بوتاکس به دلیل از کار انداختن انتقال پیام های عصبی می تواند در کم کردن عرق نیز مورد استفاده قرار گیرد. فلج کردن عضلات مختلف مانند کف دست یا پیشانی مانع از رسیدن دستور کار غدد تعریق خواهد شد.هم چنین بوتاکس به دلیل کاهش ارتباط عضلات با مغز، در موارد بسیاری در اصفهان برای درمان دردهای عصبی به کار می رود و درد عضلات  نواحی کمر، گردن و شانه ها را می تواند تسکین دهد.همه این کاربردها زمانی مناسب اگرمراجعه کننده مشکلات عضلانی نداشته باشد عضلاتی که بوتاکس می شوند کمی قدرت عضلانی خود را از دست خواهند داد و از دست دادن توانایی عضلانی خفیف نگران کننده نیست. هزینه بوتاکس در نهایت به میزان واحد تزریق شده بستگی دارد.

قیمت بوتاکس اصفهان

قیمت بوتاکس اصفهان در مراکز درمانی مشخص است و با توجه به تعداد جلسات می توان به راحتی محاسبه نمود. مهم ترین معیار در تعیین قیمت بوتاکس اصفهان، مارک مواد به کار رفته است. گرانترین مدل آن محصول آمریکا و انگلیس است که با کیفیت ترین نمونه های موجود در بازار است. شرکت های کره ای و چینی نیز این مواد را تولید کرده اند که مواد چینی اغلب با کیفیت پایین و حتی غیرقابل قبول از نظر بعضی استانداردها هستند. نظر به سرپایی بودن این روش نیاز به هزینه بیهوشی و اتاق عمل نیست وآمادگی قبل از بوتاکس تنها به بی حسی موضعی توسط متخصص محدود می شود. هزینه بوتاکس  اصفهان در اکثر مراکز مشخص و مناسب است و متخصصین با توجه به مواد مورد استفاده و تعداد جلسات و ناحیه مورد ترمیم این نرخ را تعیین خواهند کرد. انجام بوتاکس برای افراد زیر18 سال مجاز نیست و متخصصان اصلا انجام این اقدامات تهاجمی را در زیر 18 سال مناسب نمی دانند زیرا بدن در حال رشد طبیعی خود بوده و این اقدامات ممکن است عوارضی را داشته باشد. 

بهترین بوتاکس اصفهان

بهترین بوتاکس اصفهان را کلینیک دکتر قانعی تحربه کنید. داروی بوتاکس تجویزی است و مقدار مورد نیاز بعد از ویزیت اولیه توسط متخصص تجویز می شود. بسته به نظر متخصص ، تزریق از 25 واحد شروع خواهد شد و تا اندازه 50 الی 100 واحد ادامه خواهد داشت. بعضی از قسمت های بدن به تعداد بیشتری تزریق نیاز دارند مثلا زیر بغل بیشتر از پیشانی به تزریق نیاز دارند. به تازگی مراکز درمانی و تخصصی تخفیفات گسترده ای برای بوتاکس قرار داده اند.کافی است با مقایسه نمونه کارها و سوابق، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. نواحی که معمولا بوتاکس می شوند عبارتند از : خط اخم بین دو ابرو، خط های افقی پیشانی، خط های خنده چین و چروک های کنار چشم، چین و چروک های گردن است.

بوتاکس قیمت مناسب در اصفهان

بوتاکس قیمت مناسب در اصفهان در سال های اخیر زیاد شده است. مراکز زیادی در اصفهان مانند سراسر دنیا پکیج های تخفیفی متنوع را برای مشتریان خود تدوین و ارائه می نمایند.در اهمیت این درمان این است که این عمل در آمریکا بسیار شایع است و آمریکا خود از تولیدکنندگان مطرح این مواد در دنیا است. بعد از آن بوتاکس انگلیسی مطرح است که دوام بهتری دارد و ماندگارتر است ولی میزان استفاده از آن به دلیل قدرتمندی بالا نباید زیاد شود. نمونه های چینی بوتاکس در اصفهان اصولا توصیه نمی شود. نظرات کاربران در فروم های مختلف درباره بوتاکس قیمت مناسب در اصفهان در جهت شناسایی مراکز بوتاکس بسیار مفید است. توجه کنید که مراکزی معتبر است که جلسات مشاوره متعدد قبل و بعد از تزریق داشته باشند زیرا در صورت حساسیت به مواد یا بروز بعضی از عوارض تزریق بوتاکس در اصفهان، لازم است سریعا رسیدگی شود.

نوشتن دیدگاه