رفع جوش و جای جوش در مرکز تخصصی کلینیک دکتر قانعی با شماره تماس 03136284115 قابل انجام است که می توانید برای مشاروه با ما در تماس باشید. متخصصین کلینیک دکتر قانعی سعی بر بهبود پوست صورت بیماران خود دارد و تلاش می کنند تا بتوانند جای جوش را از بین ببرند.

رفع جوش و جای جوش از دیرباز دغدغه افرادی که به زیبایی خود اهمیت زیادی می دهند به ویژه جوانان و بانوان بوده است. همه ما در طول عمر خود با جوش در نقاط مختلف بدن مواجه شده ایم. خود جوش معمولا به‌ راحتی از بین می‌رود اما از بین بردن جای آن بعضی اوقات بسیار سخت است. در حالت عادی، جای جوش بعد از مدت یک تا دو ماه از بین می رود ولی امکان اینکه بر اثر عوامل خاص، جای جوش خطرناک‌تر شود وجود دارد. روش های زیادی برای درمان خود جوش با استفاده از مواد طبیعی ضد‌التهاب و حتی ضدباکتری‌ها توصیه می گردد. از ترکیبات طبیعی که صورت را پاکسازی می‌کنند برای از بین بردن جای جوش استفاده می شوند، موادی مانند آبلیمو، گلاب، روغن زیتون، جوش شیرین، سیب زمینی. این ترکیبات طبیعی کمک زیادی به از بین بردن خود جوش می‌کنند. اما جای جوش‌ها خیلی سخت از بین می روند و به این راحتی‌ها از بین نمی‌روند.

از بین بردن جای جوش با لیزر

از بین بردن جای جوش با لیزر روشی قطعی و جدید است، حتی اگر صورتی پر از جوش و یا پوستی چرب دارید، دیگر نگران نباشید زیرا با چند جلسه لیزر درمانی می توان به پوستی زیبا و شفاف دست پیدا کرد. همه ی ما آرزو داریم تا پوستی یکنواخت داشته باشیم که به دور از هیچگونه لک و جای جوش باشد. با کمک لیزر درمانی، جای جوش ها در عرض چند جلسه به طور کامل از بین می رود. برای از بین بردن جای جوش از روش لیزر درمانی استفاده می کنند، افرادی‌ که صورت آنها به طور مداوم جوش می ‌زند می توانند به صورت مستقیم با پزشک در ارتباط باشند و تحت مراقبت پزشک به پوست زیبا و بدون لک یا جای جوش دست پیدا کنند. بدون شک جای جوش تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی پوست دارد که با درمان به روش لیزر از بین خواهد رفت. در ادامه با انواع جوش ها، نحوه لیزر جای جوش، مشکلات و مزایای این روش آشنا خواهیم شد.

جوش ها به دو دسته کلی جوش هورمونی و غیر هورمونی تقسیم می گردند. جوش هورمونی اغلب به واسطه نوسانات و اختلالات هورمونی و بیشتر در خانم ها ایجاد می‌شود. هرچند که معمولا  این نوسانات هورمونی با دوران بلوغ مرتبط است، اما جوش‌های هورمونی در  بزرگسالی و در هر سنی رخ دهد.آمارها نشان می دهد که که 50 درصد زنان 20 تا 29 ساله، جوش هورمونی دارند. تصویر زیر نمونه ای از این نوع جوش است.

لیزر جای جوش

لیزر جای جوش با اشعه لیزر انجام می شود که با برخورد نور لیزر به سطح پوست باعث می شود که جای جوش به مرور از بین رود. با افزایش چربی و اثرات تغییر رژیم غذایی در سنین نوجوانی و جوانی، باعث به وجود آمدن انواع جوش مثل جوش سرسفید، جوش سرسیاه، پاسچول، پاپول، جوش چرکی و ندول می شود که هر کدام از آنها به نوعی آزاردهنده خواهند بود. جوش ها اغلب روی صورت ظاهر می شوند. گاهی اوقات پس از اینکه جوش صورت از بین می رود. جای جوش روی صورت می ماند و باعث لکه شدن صورت می شود. این ضایعه پوست صورت را از یکنواختی و یک دستی خارج می کند. با دستگاه لیزر می توانید به عارضه جای جوش خاتمه دهید و پوست خودتان را با لیزر جای جوش، یک دست نگه دارید.

لیزر جای جوش در اصفهان

لیزر جای جوش در اصفهان در مراکز متعددی انجام می پذیرد. جوش ها با لیزر درمانی قابل درمان است. عموما پوست هایی که چرب هستند بیشترین آثار جوش برروی صورت آنها مشاهده می شود. لیزر جای جوش اصفهان  در چند جلسه کاملا تحت نظارت پزشک زیبایی انجام می شود. پس از معاینه پزشک، روند معالجه مشخص می شود تا بتوان پوست صورت زیبایی داشت. در روش لیزر جای جوش اصفهان، لایه های رویی پوست حذف می شود. این لایه ها همان جای جوش ها می باشد که به رنگ تیره تر از پوست در آمده است. مرکز درمانی دکتر قانعی در اصفهان در زمینه لیزر درمانی فعالیت دارد که با مراجعه حضوری می توانید از روند بهبود سلامتی پوست خودتان با خبر شوید.درمان جای جوش بیشتر از همه نیاز به صبرو تحمل دارد و پروسه درمان ممکن است طول بکشد.

لیزر برای جای جوش

لیزر برای جای جوش روشی است برای رسیدن به پوستی سالم و یکنواخت و زیبا که از طریق لیزر درمانی می توان به آن دست پیدا کرد. همواره جای جوش بر روی صورت و بدن یکی از دغدغه های افرادی است که بسیاری از نقاط صورت و بدن آنها، پر از لکه های جوش باشد. در این روش با استفاده از اشعه، جای جوش حذف شده و باید در چند مرحله، درمان ادامه پیدا کند. اشعه لیزر تا لایه‌ های عمیق پوست نفوذ می‌ کند و سبب تحریک کلاژن ‌سازی شده وسلول ‌های جدید و جوان در پوست ایجاد می کند. این کار از دقیق ترین روش های جوان سازی به حساب می آید. با ایجاد سلول های جدید، پوست جدید جای گزین پوست قبلی شده و جای جوش کامل بر طرف می شود.

acne scars

عوارض لیزر جای جوش

عوارض لیزر جای جوش بستگی به پوست شما دارد که این عوارض می تواند شامل قرمزی پوست باشد. این قرمزی کاملا موقتی بوده و به دلیل اینکه لایه برداری پوستی انجام شده است، پوست به رنگ سرخ درمی آید و به مرور زمان این رنگ کاهش پیدا می کند و رنگ عادی پوست بر می گردد. از دیگر عوارض لیزر جای جوش صورت، ایجاد لکه ‌‎های موقتی است. این لکه ها ریز هستند که در اثر انجام لیزر به وجود ‌آمده و به مرور زمان محو می شوند و بعد از مدتی دیگر هیچ اثری از آنها در صورت یافت نمی شود. نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت کرد، به کار نبردن کرم برای پوست است. به طور نرمال تا ده روز نباید از هیچ کرمی استفاده کرد زیرا باعث آسیب زدن به بافت پوستی خود می شود. نمونه های از قرمزی طبیعی بعد از انجام لیزر جای جوش را مشاهده می نمایید. 

از بین بردن جای جوش با لیزر در اصفهان

از بین بردن جای جوش با لیزر در اصفهان و خدمات لیزر درمانی، روش درمانی غیر تهاجمی است که جایگزین مناسبی برای جراحی می باشد. مکانیسم لیزر بدین صورت است که ستون هایی از نور لیزر با شعاع هایی بسیار باریک در حد میکرون بر روی سطح پوست تابیده می شود. با تابیده شدن اشعه، لایه های اپیدرم حذف می شود. در این روش با استفاده از اشعه، جای جوش برطرف می شود و هیچ آثاری بر روی صورت نمی ماند. به همین خاطر ممکن است بلافاصله بعد از انجام لیزر درمانی، شاهد بهبود اسکارها نباشید و تا کامل شدن روند کلاژن ‌سازی باید کمی منتظر بمانید. این رویه تا چند هفته طول می کشد. بهتر است بعد از لیزر تا یک روز صورت شسته نشود. بعد از گذشت یک روز به آرامی این کار انجام پذیرد.

مرکز لیزر جای جوش در اصفهان

مرکز لیزر جای جوش در اصفهان به صورت تخصصی فعالیت دارد و زیر نظر پزشک متخصص زیبایی انجام می شود لیزر جای جوش  اصفهان باعث از بین رفتن جوش صورت می شود و جای آنها در چند جلسه به طور کامل می تواند محو شود. اگر بخواهید در مرکز لیزر اصفهان مورد درمان قرار بگیرید باید زیر نظر پزشک باشید و با او در طی چند جلسه برای بهبودی کامل جای جوش صحبت کنید تا به طور کامل صورت شما مورد بررسی قرار بگیرید ابتدا خواسته های خود را برای دکتر متخصص بازگو کنید و پس از معالجه، پزشک متخصص مشخص می کند که چند ساعت و در چند جلسه اتفاق بیفتد.با انجام چند جلسه لیزر می توان اعتمماد به نفس از دست رفته را بازگرداند. روش لیزر بهتر و دقیق تر از روش جراحی اسکار در مراکز اصفهان انجام می گیرد.

درمان جای جوش در اصفهان

درمان جای جوش در اصفهان با مناسب ترین قیمت انجام می شود که معمولا مراجعین به کلینیک های درمانی با دستگاه لیزر تحت درمان قرار می گیرند. جوش صورت و بدن حدود ۴۰ درصد در جمعیت نوجوانان اصفهان را شیوع دارد. البته این نکته مهم است که رژیم غذایی تاثیر مستقیمی بر روی ظاهر شدن جوش ها دارد. همواره جوش صورت بر روی ظاهر تاثیر می گذارد و چهره را به حالت تیرگی می برد اما سلامتی شما را تهدید نمی کند. برای درمان جای جوش می توان از روش لیزر درمانی در اصفهان اقدام کنید. در روند درمان جای جوش صورت باید شناخت دقیقی از بیماری آکنه و جوش داشته باشیم که این اطلاعات توسط متخصص پوست منتقل خواهد شد. پس از بررسی روش درمان بیمار مشخص می گردد. 

بهترین دکتر پوست اصفهان برای درمان جوش

بهترین دکتر پوست اصفهان برای درمان جوش باید به صورت دقیق نواحی مختلف بدن را بررسی کند و با انواع جوش آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین تصمیم را برای درمان پوست اتخاذ کند. اگر بخواهید تحت مراقبت ویژه قرار بگیرید ابتدا باید به صحبت های دکتر متخصص خود گوش کنید تا خود را برای روند درمان جوش صورت آماده کنید. این امر با تصمیم پزشک معالج در چند جلسه یک ساعته توسط بهترین دکتر پوست انجام می شود، دکتر پوست اصفهان می گوید عوامل متعددی برای ایجاد آکنه و جوش وجود دارد که نقش عوامل ژنتیکی بسیار مهم است که تمامی دلایل ایجاد آنها توسط بهترین دکتر پوست در مرکز پوست و سلامتی قابل شناسایی و درمان است. متخصصین درکلینیک پوست و زیبایی در اصفهان با جدیدترین متدها بوسیله به روزترین دستگاه های لیزر آماده ارائه خدمات جوانسازی پوست به همشهریان خود می باشند. 

به طور خلاصه، عوامل ایجاد جوش صورت عبارتند از:

  • عدم رعایت بهداشت پوست
  • تغیرات هورمونی
  • افزایش سطح آندروژن (توسط عوامل خارجی مانند داروها)
  • ژنتیک
  • آلودگی هوا
  • استرس و فشار روانی
  • لوازم آرایشی نامناسب
  • تغذیه نا سالم
  • قاعدگی
نوشتن دیدگاه