03136284115

info@drghanei.com

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر دایود چیست ؟

دستگاه لیزر دایود ، با گسیل نمودن نور هدایت شده خود به سوی ملانین مو که در ریشه هر شاخه از مو است ، رنگدانه مورد نظر را بمباران و نهایتاً متلاشی می نماید . اثر نور لیزر بر روی ملانین یا رنگدانه مو بر اساس مکانیسم گرم نمودن آن تا حد نابود کردن پیش میرود . لیزر دایود درمان قطعي موهاي زائد به صورت کاملا بدون درد می باشد .

عملکرد ليزر دايود

ميزان نفوذ بالاي ليزر دايود با طول موج 808 نانومتر و همچنين ميزان جذب ملانين در اين طول موج، اين ليزر را در رديف يکي از مناسب ترين انتخاب ها جهت رفع موهاي زائد قرار مي دهد. در هنگام درمانهاي ليزري، سيستم هاي خنک کننده مناسب نقش موثري در کاهش دماي اپيدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسيب هاي حرارتي، موجب افزايش سرعت درمان نیز مي شوند .
ليزر دايود  با بکارگيري سيستم خنک کننده تماسي در هندپيس و همچنين هندپيس خنک کننده مجزا اين امکان را فراهم مي سازد تا در زمان درمان، پوست را تا دماي زير صفرخنک ساخته و بدين ترتيب امکان اعمال توان هاي بالاتر ليزر بدون سوختگي و درد فراهم مي گردد .

ليزر دايود  با توجه به قابليت نفوذ بالا در اپيدرم و بالاترين ميزان جذب ملانين مو، يکي از بهترين طول موج ها در درمان موهاي زائد در تمام انواع پوست ( حتي پوست هاي تيره ) مي باشد . همچنين به دليل جذب مناسب توسط رنگدانه ها و اکسي هموگلوبين خون در درمان ضايعات پيگمانته و عروقي نیز موثر مي باشد .

این مجموعه با در اختیار داشتن آخرین فناوری های لیزر موهای زائد میتواند خدماتی ارزنده به مشتریان عزیز ارائه دهد و موجب رضایت شما عزیزان شود.

نوشتن دیدگاه