03136284115

info@drghanei.com

لیزر الکساندرایت در اصفهان

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا آمریکایی یکی از قویترین، موثرترین و ایمن ترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا می باشد.

این دستگاه به نوعی شاهکار صنعت دستگاه های لیزر موهای زائد است و می تواند بدون هیچگونه درد موهای زائد را از بین ببرد.

دسنگاه مورد استفاده در این مجموعه ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین برند دستگاه لیزر موهای زائد میباشد، متاسفانه در سالهای اخیر در برخی از بازارها نمونه های فرعی این دستگاه که ساخت کشورهای آسیایی و اروپایی است تهیه و توزیع شده که به دلیل نبود تکنولوژی های مناسب در این کشورها، توانایی رقابت با دستگاه الکساندرایت امریکایی را ندارند.استفاده از دستگاه های ساخت دیگر کشورها توصیه نمی شود چرا که پس از چند جلسه درمان، موها کاملا مثل روز نخست بازگشت دارند و توانایی ازبین بردن موهای زائد را ندارد.

دستگاه الکساندرایت امریکایی کندلا دارای گازی مخصوص به نام "کرایوژن" بوده که همزمان با لیزر بر روی پوست اسپری می گردد و سبب بی حسی موضعی پوست شده و از آسیب های پوستی جلوگیری و مانع سوختگی میشود.در مقایسه باید گفت دستگاههای الکساندرایت آسیایی یا اروپایی از این گاز استفاده نمی کنند و بعضا از ژل استفاده میک نند.

بنابراین برای دریافت بهترین خدمات قبل از انجام هرگونه درمان مطمئن شوید دستگاه لیزر مورد استفاده حتما ساخت امریکا باشد.

در حال حاضر بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا دستگاه الکساندرایت امریکایی شرکت "Candela" میباشد، این دستگاه با نام تجاری "GentleMax Pro"  شناخته می شود، این دستگاه بیش از هر دستگاه دیگری در کلینیکهای معتبر و معروف امریکایی به کار می رود چراکه از نظر میزان تاثیر، سرعت ،کم بودن عوارض و بدون درد بودن فرایند درمان، بی رقیب می باشد.

اما متاسفانه قیمت بالای این دستگاه که چندین برابر قیمت نزدیکترین رقیب خود است ، باعث شده به تعداد کافی در کشور ما موجود نباشد ، اما خوشبختانه کلینیک لیزر دکتر قانعی این دستگاه را در اختیار دارد و آماده ی ارائه ی خدمات لیزر به همشهریان عزیز می باشد.

بهترین درمان، لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت در اصفهان !

برخی مراجعان می گویند به جای لیزر از اپی لیدی استفاده کردیم و متاسفانه موهای زیر پوستی ایجاد شده است، در برخی دیگر از افراد نیز، اپیلاسیون،موم (Wax) ،الکترولیز یا سایر روشهای مرسوم باعث ایجاد لک، قرمزی یا فرورفتگی پوست شده که متاسفانه درمان آنها ساده نیست، بنابراین بهترین روش ازبین بردن و کاهش دائمی موهای زائد استفاده از لیزر می باشد، در ضمن لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت امریکایی هیچ محدودیت سنی ندارد و درمان دخترخانم های جوان نیز امکانپذیر می باشد.

برخی دیگر از ویژگی های لیزر الکساندرایت

- پیشرفته ترین لیزر الکساندرایت دنیا برای از بین بردن موهای زائد مورد تایید "FDA" آمریکا و دارای استاندارد طلایی "gold standard" .
-  قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن موهای زائد هر نوع پوست و مو.
- لیزر الکساندرایت دارای سیستم کولینگ (خنک کننده) قوی و بالاترین استاندارد ایمنی و حداقل عوارض ممکن است.
- لیزر الکساندرایت اصفهان :کم دردترین، کم خطرترین، سریعترین و موثر ترین دستگاه در حال حاضر دنیا.
- لیزر الکساندرایت دارای بزرگترین سطح منطقه لیزر شده در بین دستگاههای لیزر میباشد.
- توانایی چند برابر لیزر الکساندرایت در مقایسه با سایر لیزرهای موجود.
- لیزر الکساندرایت مجهز به جدیدترین و توانمندترین سیستم لیزر که  تلفیقی از دو نوع لیزر الکساندرایت والیت پلاس میباشد.
- لیزر الکساندرایت مناسب برای انواع پوست اعم از تیره و برنزه و آفتاب گرفته و موهای کرکی و نازک.
- دارای جدیدترین فن آوری cynosure آمریکا.
- دستیابی به نتیجه ایده آل در حداقل تعداد جلسات و بالاترین سرعت ممکن در مطب دکتر قانعی در اصفهان.
- قابل استفاده برای تمام نواحی بدن.
- تلفیق ایده آل لیزر الکساندرایت (nm755)و لیزر Nd – yag1064nm که موجب بالا بردن اثربخشی و ایمنی در انواع مختلف پوست و مو شده است.

- طول درمان بين 4 الي 6 جلسه

کلینیک لیزر دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی ، لیزر الکساندرایت در اصفهان، لیزر موهای زائد در اصفهان، لیزر بیکینی اصفهان می باشد.

نوشتن دیدگاه