لیزر موهای صورت

لیزر موهای صورت یکی از خدمات زیبایی محبوب است. لیزر یک ابزار آرایشی و بهداشتی همه‌ کاره است که می‌تواند موهای زائد بدن را به‌ طور دائم از بین ببرد. بیماران پس از لیزر دیگر نیازی به اصلاح یا بند انداختن صورت هم ندارند. 

اگر تصمیم دارید از روش لیزر موهای زائد بدن و صورت استفاده کنید، باید شش هفته قبل از آن، استفاده از مومک، موچین یا الکترولیز را محدود کنید. توجه داشته باشید به مدت شش هفته قبل و بعد از لیزر موهای زائد، مدت قرار گرفتن در معرض نورخورشید را محدود کرده و حتما از کرم های ضد افتاب با spf مناسب استفاده کنید. قرارگرفتن نواحی تحت درمان در معرض نور خورشید باعث می شود که این روش تاثیر کمتری داشته باشد.

بهتر است که فرد ۱ الی ۲ روز قبل از انجام روش از بین بردن موهای زائد با لیزر موهای زائد، بدن و صورت خود را اصلاح کند (با استفاده از تیغ). در جلسه درمان نور لیزر با طول موج مناسب جهت از بین بردن و رفع موهای زائد به ناحیه مورد نظر تابانده می شود. پس از اتمام جلسه درمانی از کرم های ترمیم کننده و ضد التهاب در ناحیه تحت درمان استفاده می شود و باید به مدت چند ساعتی روی پوست باقی بماند.

لیزر موهای صورت

رنگ پوست هم معیار مهمی برای لیزردرمانی است؟

بله، از آنجایی که امکان سوختگی و آسیب های پوستی با لیزر موهای زائد در افرادی با پوست های تیره بیشتر است، توصیه می شود افرادی که سولاریوم کرده اند، حمام آفتاب گرفته اند یا پوست های بسیار تیره ای دارند، از لیزر کردن موهای زائد خود به شدت پرهیز یا در مورد این کار با پزشک متخصص پوست مشورت کنند. لیزر کردن موهای زائد در این افراد و توسط اپراتورهای غیرمتخصص، چیزی جز سوختگی های شدید پوستی را برای آنها به دنبال نخواهد داشت؛ سوختگی هایی که ممکن است لک های پوستی ناشی از آنها گاهی تا آخر عمر هم همراهشان بماند.

نکات لازم بعد از لیزر موهای زائد

  • تا 3 روز بعد از لیزر موهای زائد صورت و بدن حمام آفتاب (طبیعی یا مصنوعی ) نگیرید.
  • بعد ازانجام لیزر ناحیه لیزر شده را در معرض اشعه UV آفتاب قرار نگیرد و از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.
  • جلوگیری از قرارگرفتن در معرض نور آفتاب حداقل یک هفته بعد از انجام لیزر
  • تا 3 روز اول لیزر مو به سونا و استخر نروید.

رفع موهای زائد صورت در کلینیک دکتر قانعی

کلینیک لیزردکتر قانعی با دارا بودن دستگاه "GentleMax Pro" پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان، لیزر موهای زائد اصفهان  را ارائه می دهد. 

لیزر موهای صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر صورت

لیزر موهای زائد صورت