03136284115

info@drghanei.com

لیزر موهای زائد اصفهان از جمله برترین خدمات کلینیک تخصصی دکتر قانعی در اصفهان است. کلینیک دکتر قانعی با بیش از یک دهه سابقه به صورت تخصصی بر روی لیزر با استفاده از بروزترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. آنچه کلینیک لیزر دکتر قانعی را از سایر کلینیک های لیزر موهای زائد اصفهان متمایز می سازد دارای بودن انواع دستگاه های لیزر بوده و همین امر منجر می شود بهترین دستگاه متناسب با پوست شما در طول دوره درمان انتخاب گردد.

لیزر موهای زائد یکی از روش های بهداشت فردی است. افرادی که به زیبایی و سلامتی خود اهمیت می دهند از گذشته دغدغه رفع موهای زائد خود را داشته اند. اینکه هرروز صبح باید زودتر از خواب بلند شده و شیو کنند یا اینکه در هر بار اپیلاسیون درد زیادی را تحمل کنند و در کنار همه اینها باید هزینه زیادی رادر هر سال برای از بین بردن موهای زائد هزینه کنند. روش های طبیعی از گذشته مورد استفاده قرار می گرفته است مانند استفاده از ترکیب ماست و زردچوبه یا پودر موبر که همگی کم ضرر هستند ولی اثری کوتاه مدت و سطحی دارند. برای طولانی مدت کاربردی ندارند.

روش های قطعی زیادی برای از بین بردن موها به وجود آمده است که مطمئن ترین آنها لیزر است. این روش در مدت کوتاهی توانست به یکی از پرمخاطب ترین روش های رفع موهای زائد تبدیل شود و روزانه هزاران نفر برای درمان قطعی موهای زائد خود با روش لیزر به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. از دلیل محبوبیت این روش می توان به اثر طولانی مدت آن اشاره کرد. بسیاری از خانم هایی که از انجام مداوم اپیلاسیون گلایه دارند یا تحمل روش های دردناک رفع موهای زائد را ندارند، از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده می کنند. لیزر علاوه بر موهای سطح پوست، موهای زیر پوستی را نیز درمان و ریشه کن خواهد نمود و باعث روشن تر شدن پوست نیز خواهد شد. قبل از انجام هر اقدامی توصیه می کنیم با انواع دستگاه های لیزر آشنا شوید. در فیلم زیر توضیحات مختصری توسط پزشکان در مراکز پوست معتبر دنیا ارائه می گردد. 

در ادامه با نکات مهم و دانستنی های قبل و بعد از لیزر،  انواع آن و عوارض ممکن آشنا خواهیم شد.

لیزر موهای زائد دستگاه کندلا

لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد روشی سریع است که در مدت زمان کوتاهی در حدود بیست دقیقه در هر جلسه توسط پزشک متخصص پوست انجام می پذیرد. از مزایای این روش سریع بودن درمان است و در صورت اجرای اصولی با دستگاه مناسب، تعداد جلسات کم تر شده و حتی با 2 یا 3 جلسه، درمان کامل خواهد شد. این روش برای تمامی نواحی بدن قابل اجرا است و برای انواع پوست ها جواب می دهد. از مزایای استفاده از لیزر می توان به حدف زیاد ملانین ورنگدانه های پوست اشاره کرد. هم چنین باعث می شود علاوه بر رفع موهای زائد، نواحی تیره بدن کمی روشن تر شوند. تحقیقات نشان می دهد با لیزر موهای زائد، میزان الاستیسیته پوست بهبود یافته و لیزر موهای زائد موجب سفت شدن پوست می گردد.

سوالاتی وجود دارد که باید قبل از انجام هرگونه لیزر، مراجعین باید به آن توجه کنند، سوالاتی مانند:

  • داروهای خاصی  مصرف می کنند که مانع از انجام لیزر موهای زائد شود؟
  • باردار هستند یا در طی درمان و جلسات لیزر درمانی قصد بچه دار شدن ندارند؟
  • بیماری زمینه ای که منع لیزر دارد نداشته باشند؟
  • رنگ پوست آنها چقدر به لیزر جواب خواهد داد؟

در این متن سعی کردیم بر اساس به روزترین یافته های محققان، ضمن معرفی لیزر موهای زائد، پاسخ این سوالات را بیان کنیم تا مراجعین قبل از هر اقدامی، اطلاعاتی درباره شرایط و کاربردهای آن داشته باشند.

لیزر موهای زائد در اصفهان

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای بدن در کلینیک لیزر اصفهان

مرکز لیزر کلینیک دکتر قانعی به صورت تخصصی بوده و مرکزی است که علاوه بر موهای ضخیم، بتواند موهای زیرپوستی و موهای نازک و بور را نیز از بین ببرد. درجه دستگاه بر اساس نوع پوست و توسط پزشک تعیین می گردد. در صورت استفاده از داروهای ضد التهاب، پزشک باید مطلع گردد زیرا این داروها پوست را نسبت به نور حساس می کند و بعد از مصرف این داروها تا مدتی نباید از درمان های دارای نور استفاده کرد. در جلسه اول حدود 70 درصد موهای زائد غیرهورمونی و در جلسه دوم 90 درصد مو و در نهایت تا جلسه چهارم تمامی موهای زائد رفع خواهد شد. اگر این موها در اثر تغییرات هورمونی تشدید نشده باشند تا سال ها رشد نخواهند کرد. بعد از انجام لیزر در مرکز لیزر کتر قانعی در اصفهان، ازکرم های ضد التهاب و ترمیم کننده پوست برای جلوگیری از ورم و سوزش استفاده می نمایند. به طور کلی در انجام لیزر موهای زائد باید صبور و شکیبا بود و تا جلسات سوم و چهارم منتظر نتیجه نهایی ماند.بهترین فاصله زمانی بین جلسات 4 تا 6 هفته است تا موها مجدد رشد کرده و قابل حذف شوند.

 

انتخاب روش لیزر موی زائد

قبل از انتخاب روش لیزر موی زائد باید به این نکته توجه کرد که طبق یافته های محققین آمریکایی حذف دائم همه موهای زائد ممکن نیست و در بهترین و اصولی ترین روش ها نیز امکان بازگشت حداقل 20 درصد موهای زائد بعد از چند سال وجود دارد و با انجام هر روش رفع موهای زائد، باز هم نیاز به تکرار و تمدید این روش ها خواهد بود. هرچه موهای پرپشت تر و پوست روشن تر باشد میزان موفقیت روش لیزر موی زائد بیشتر خواهد بود و اگر عامل ایجاد این موهای زائد غیرهورمونی باشد، شانس رفع دائمی موها بیشتر خواهد بود.  نکته حائز اهمین در مادران و خانم های جوان است که در دوران بارداری و شیردهی، تغییرات هورمونی می تواند بر رشد و میزان موهای زائد اثرگذار باشد. به طور کلی موهای زائد در اثر عوامل هورمونی یا غیر هورمونی ایجاد می گردد. تغییرات هورمونی و یا ابتلا به تخمدان پلی کیستیک می تواند باعث رشد موهای زائد ضخیم و پررنگ شود. اگر عامل ایجاد موهای ناخواسته، عوامل هورمونی باشند، روش لیزر نمی تواند درمان قطعی این مشکل باشد و در کنار لیزر باید بیماری های زمینه ای را نیز درمان کرد و پزشک پوست داروهای هورمونی را نیز تجویز خواهد نمود.

انتخاب روش لیزر موی زائد اصفهان 

محدودیت های استفاده از لیزر موی زائد 

کلینیک لیزر دکتر قانعی در اصفهان هرروز پذیرای مراجعین زیادی از نقاط مختلف کشور برای انجام لیزر موهای زائد است. از آنجایی که لیزر پوست های روشن بیشتر جواب می دهد و لیزر پوستهای تیره با مخاطراتی از جمله سوختگی رو به رو خواهد بود. از این رو لیزر برای برخی افراد ممنوع بوده و یا می بایست تحت شرایط خاص انجام گیرد:

  • افرادی با بیماری خاص

معمولا افرادی که باتری قلب دارند یا بیماران پوست لوپوس از انجام لیزر منع می شوند، پس بهتر است قبل از انجام این روش حتما توسط دکتر پوست ویزیت شده تا از ایمن بودن این روش درمانی برای خود مطمئن شوید.

  • مراکز غیر بهداشتی و معتبر

به تازگی لیزر موهای زائد در اصفهان در باشگاه ها و آرایشگاه ها بدون رعایت اصول ایمنی و بهداشتی انجام می گیرد. در این مراکز که معمولا متخصصین پوست حضور ندارند، بدون تشخیص دلیل افزایش موهای زائد، اقدام به رفع موهای زائد می نمایند. اگرچه قیمت های این مراکز پایین تر از مراکز تخصصی است ولی به دلیل استفاده از شات کم انرژی تر در نهایت بیمار مجبور می شود تعداد جلسات بیشتری را انجام دهد و هزینه و زمان درمان بیشتری را تحمل کنند.  لیزر موهای زائد از متدهای زیباسازی پوست  است که افراد برای افزایش اعتماد به نفس به کار می برند و معمولا حس خوبی بعد از انجام آن خواهند داشت ولی رعایت نکردن اصول ایمنی مانند عینک های مخصوص می تواند اثرات جبران ناپذیری مانند آسیب به چشم ها را به دنبال داشته باشند.

  • افرادی که پوست خود را برنزه نموده اند

افرادی که سولاریوم یا حمام آفتاب گرفته اند نسبت به لیزرمو بسیار حساس تر هستند و این اقدام باید طبق نظر دکتر متخصص صورت بگیرد و در صورت اجرای غیراصولی ممکن است لکه های ایجاد شده بر پوست غیرقابل درمان باشند و ضایعات تا آخر عمر درمان نشوند.

 لیزر موی زائد در اصفهان

خانم ها بیشتر برای ناحیه بیکینی و زیربغل و آقایان برای سینه ها، صورت و پاها از لیزر استفاده می کنند. اگرچه قیمت روش های غیرلیزری ارزان تر است اما قدرت رفع موهای زائد این دستگاه ها از لیزر کم تر بوده و عوارض شان از لیزر بیشتر خواهد بود. بعد از لیزر موها، با استفاده از کمپرس یخ می توان التهاب و درد آن را کم کرد. در کلینیک های لیزر مو دکتر قانعی برای کم کردن هر نوع درد از اسپری های سرکننده و ژل سرد و هوای سرد استفاده می گردد. این مشکل بعد از حداکثر ده روز از بین خواهد رفت. نظر به اینکه توصیه می شود بعد از انجام لیزر موهای زائد نباید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار گرفت، باید نوبت لیزر را در زمانی که نیاز به حضور در آفتاب نیست انتخاب کرد تا بهترین نتیجه را کسب نمود.

لیزر موی زائد اصفهان

 

انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد 

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد در اصفهان دکتری است که با شناخت دلیل افزایش موهای زائد، با کمترین عوارض و تعداد جلسات، می تواند شرایط و مراقبت های بعد از لیزر را برای مراجعین شرح دهد. فرکانس لیزر مورد نظر بسته به ناحیه مورد نظرو ضخامت موها تعیین می گردد. رفع موهای روشن و کم پشت معمولا کمتر موفقیت آمیز خواهد بود. باید توجه داشت که اگر دکتر برای لیزر موهای زائد دارای مهارت و تجربه کافی نباشد، عوارضی مانند تاول و زخم و لک می تواند ایجاد شود. با مراجعه به کلینیک لیزر اصفهان دکتر قانعی، پزشک متخصص شرایط عمومی و بیماری های زمینه ای بررسی می گردد و لیزر در محیط و شرایطی امن انجام خواهد گرفت. اما نکته قابل توجه در انتخاب مرکز درمانی تخصصی  که دارای کادری متخصص و مجرب باشند تا در صورت هر مشکلی توانایی پاسخگویی و رفع عارضه داشته باشند. برای مطمئن کردن بیمار از بروز هرگونه عوارض می توان لیزر را در نقاطی تست نمود و بعد از گذشت دو هفته تاثیر را مشاهده نمود. موهای باقی مانده تا چند روز بعد از لیزر خواهد ریخت. از اقدامات قبل از لیزر موهای زائد این است که از چند روز قبل نباید از روش هایی مانند اپیلاسیون که فولیکول مو را از بین می برند، استفاده کرد.

بعد از انجام لیزر در صورت ایجاد تاول و زخم نباید آنها را دستکاری نمود و اگر از خود مراقبتی درست انجام نگیرد، جای آنها باقی خواهد ماند. با توجه به اینکه در صورت عدم شناخت دلایل ایجاد موها این درمان بی اثر خواهد بود و اگر تداخل دارویی وجود داشته باشد مشکلاتی را به وجود خواهد آورد. باید تنها توسط پزشکان متخصص که توانایی کنترل عوارض و مخاطرات بعد از لیزر را دارند انجام گیرد. به دلیل احتمال خطرات جبران ناپذیر مانند سوختگی،  آموزش و انجام لیزر به افراد غیر پزشک اصلا توصیه نمیگردد.این متد بدون سوختگی و درد غیرقابل تحمل و بدون سوزش انجام می گیرد. البته گاهی اوقات بعد از لیزر جای رشد مو دلمه می بندد که نباید دستکاری شود و با مراجعه به دکتر آنتی بیوتیک دریافت شده و این دلمه ها  سریع رفع خواهد شد.

لیزر موهای زائد اصفهان 

عوارض لیزر موهای زائد

لیزر  برای رفع موهای زائد نواحی مختلف به کار می رود.  لیزر درد زیادی ندارد و گفته می شود درد آن مانند بند انداختن است . در صورت درد بیشتر از ژل های بی حس کننده استفاده خواهند کرد. لیزر با  آزاد کردن انرژی نور و گرم کردن سطح پوست، گرما را  وارد پوست می کند. این گرما حداکثر تا لایه دوم پوست اثر می گذارد و با اجرای درست و ماهرانه آن هیچ عوارضی برای هیچ کس حتی افراد حساس یا بیماران به وجود نخواهد آمد. معمولا از دستگاه های خنک کننده برای بهبود حس بیمار در زمان درمان استفاده می گردد.  لیزر موهای زائد برای تمامی سنین و افراد قابل اجرا است و به سرعت در چند دقیقه انجام می شود. برخلاف اشعه ایکس یا امواج موبایل که قدرت نفوذ زیادی دارند و از سلوس های پوستی عبور می کنند، نور لیزر قدرت نفوذ کمی داشته و به زور از لایه دوم پوست که درم نام دارد می تواند عبور کند و حتی گاهی اوقات  نور و گرمای آن به پیاز مو نیز نمی رسد. بنابراین در صورت استفاده در بیکینی یا زیر بغل به بافت های حساس مانند غدد زیر بغل یا تخمدان ها آسیب نخواهد زد. نور لیزر مرئی است و تاثیر مخرب اشعه های مرسوم را ندارد و حتی می توانند در از بین بردن موهای زائد سینه خانم های که شیر می دهند نیز بدون هیچ تاثیر بدی به کار رود.

 

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان که در سایت های مختلف اعلام می شود، برای خانم هایی با قد و اندامی متوسط در نظر گرفته شده است که طبیعتا برای افراد قدبلند یا چاق این هزینه بیشتر خواهد بود. در کلینیک های زیبایی، معمولا برای افرادی که از لیزر موهای زائد در اصفهان استفاده می کنند، پکیج های تخفیفی برای سایر خدمات کلینیک در نظر گرفته می شود تا در کنار رفع موهای زائد، اقدامات تکمیلی جوان سازی با قیمت مناسب برای تمام افرادی که دغدغه زیبایی و ظاهر مناسب خود را دارند در بهترین شرایط صورت گیرد. این اقدامات سبب سفیدشدن، سفت شدن پوست، جوان سازی پوست و در نهایت سبب افزایش اعتماد به نفس فرد خواهد شد.دستگاه های قدرتمند تعداد جلسات را کمتر خواهد کرد.معمولا دستگاه های سالن های زیبایی ضعیف تر بوده و تعداد جلسات بیشتری  را لازم دارد.

قیمت لیزر موهای زائد اصفهان

هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان به ناحیه ای که لیزر برای آن استفاده می شود و دستگاه به کار رفته  و حجم موهای هر ناحیه بستگی دارد. کلینیک های پوست و مو معمولا بر اساس دکتر پوستی که خدمات پوست و مو را انجام می دهد رتبه بندی خواهند شد. بیشتر مراجعین برای این روش برای قسمت های حساسی مانند بیکینی و زیر بغل است که این نواحی با نور ضعیف تر و در طی جلسات طولانی تر انجام خواهد گرفت. هم چنین به دلیل تفاوت رنگ پوست، تعداد جلسات متغیر خواهد بود. رنگ و ضخامت مو در تعداد جلسات و هزینه تاثیر گذار خواهد بود. هرچه رنگ پوست سفیدتر و موها تیره تر باشند، این متد بهتر جواب خواهد داد. پیشنهاد می گردد قبل از مراجعه دوش گرفته و پوست کاملا تمیز و آماده لیزر شود. بهترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان مرکزی است که در کنار کار با لیزر دارای دستگاه های مختلف مانند الکترولیز باشد. زیرا موهای سفید و روشن با لیزر قابل حذف نیست و در این مراکز با استفاده از این دستگاه، تمامی موهای زائد قابل برداشت است. 

لیزر موهای زائد برای خانم های باردار نیز انجام می گیرد و از نظر پزشکان موردی ندارد ولی به دلیل درد و استرس روحی که برای مادر ایجاد می شود بهتر است به دوران بعد از بارداری موکول شود. به دلیل امکان سرایت بعضی از بیماری ها مانند زگیل، بهترین مرکز لیزر موهای زائد برای هر بیمار تمامی وسایل را استریل و در صورت امکان تعویض خواهد نمود و مراجعین  بدون نگرانی از هیچ مخاطره ای، با خیال راحت می توانند تمامی مراحل درمان خود را بگذرانند. قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر قانعی بسته به ناحیه مورد نظر و میزان تخصص پزشک متفاوت خواهد بود. این کلینیک با کادری آموزش دیده و مجرب  در تمامی ایام سال خدمات جوان سازی و درمانی مربوط به پوست را انجام می دهند. یکی از نکاتی که باید در انتخاب کلینیک زیبایی به آن توجه داشت، میزان تجربه و رعایت استانداردهای سلامت است. در کلینیک دکتر قانعی علاوه بر لیزر موهای زائد، لیزر جای جوش و لیزر آکنه و لیزر جای تتو و دیگر خدمات پوستی  نیز به مراجعین ارائه می گردد. در صورت رعایت نکات و دستورات پزشک، بعد از گذشت طول درمان اگر بیماری زمینه ای وجود نداشته باشد، موهای جدیدی رشد نخواهد کرد و تا سال ها نیاز به تکرار نیست. اگر سابقه ابتلا به تبخال وجود داشته باشد باید از آساکلویر قبل و بعد از لیزر استفاده گردد.

موهای زائد در اصفهان

الکترولیز موهای زائد در اصفهان

الکترولیز موهای زائد در اصفهان در کلینیک دکتر قانعی توسط متخصصین پوست انجام می گیرد. الکترولیز که کاربرد تخصصی آن، از بین بردن موهای روشن و سفید است، توسط دستگاه های پیشرفته در این مرکز انجام می گیرد. به دلیل آنکه موهای روشن و سفید با روش لیزر به طور کامل قابل حذف نیست، با وجود برتری هایی که الکترولیز نسبت به لیزر دارد، چاره ای به جز الکترولیز نیست. با توجه به این که میزان نور لیزر را می توان تنظیم کرد، نتیجه آن دقیق تر خواهد بود. عوارض لیزر نسبت به الکترولیز کمتر خواهد بود و به بافت های مجاور کمتر آسیب خواهد زد. این روش نسبت به لیزر طولانی تر خواهد بود. در این روش نیز ممکن است درد خفیفی حس شود که با ژل بی حس کننده این درد خفیف خواهد شد.

لیزر موهای زائد در اصفهان

در نهایت باتوجه به آنچه مطرح شد لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد بوده که در کلینیک ها، باشگاه و مراکز تخصصی و غیر تخصصی عرضه می شود. اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نبوده وخدمات لیزر موهای زائد در کلینیک های معتبر در این استان ارائه می گردد. اما آنچه باعث بهترین پاسخ گرفتن در این نوع درمان است انتخاب کلینیک با دستگاه های به روز و پیشرفته است. کلینیک دکتر قانعی باعرضه انواع دستگاه های روز لیزر موهای زائد در اصفهان مجهزترین و با سابقه ترین کلینیک لیزر شناخته شده است.

 

دیدگاه‌ها  
0
0
# بهاره 1400-01-24 16:20
سلام قبل از 18 سالگی انجام لیزر ضرر داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:22
به نقل از بهاره:
سلام قبل از 18 سالگی انجام لیزر ضرر داره؟

سلام دوست عزیز
انجام لیزر، بهتر است انجام لیزر را به پس از تکمیل فرآیند رشد موکول نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# eliii 1400-01-24 16:21
ممنون از اطلاعات خوبتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:24
به نقل از eliii:
ممنون از اطلاعات خوبتون

سلام دوست عزیز
خوشحالیم که اطلاعات ارائه شده در این صفحه برای شما مفید بوده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# پریسا 1400-01-24 16:22
کارتون حرف نداره من واقعا راضی ام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:24
به نقل از پریسا:
کارتون حرف نداره من واقعا راضی ام

سلام دوست عزیز
باعث مسرت و سرافرازی ماست که خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر قانعی رضایت شما را به همراه داشته است، سپاس.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# دلسا بانو 1400-01-24 16:22
بهترین دستگاه لیزر؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:25
به نقل از دلسا بانو:
بهترین دستگاه لیزر؟؟؟

سلام دوست عزیز
بهترین دستگاه به ویژگی های پوست افراد بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# خ. جعفری 1400-01-24 16:23
سلام دخترم ۶ جلسه لیزر رفته با دستگاه الکسا اما هنوز موی زائد داره. چند جلسه دیگه باید ادامه بده تا نتیجه بگیره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:25
به نقل از خ. جعفری:
سلام دخترم ۶ جلسه لیزر رفته با دستگاه الکسا اما هنوز موی زائد داره. چند جلسه دیگه باید ادامه بده تا نتیجه بگیره؟

سلام دوست عزیز
نحوه اثر بخشی لیزر در پوست های مختلف با متفاوت است. برای اطلاع از تعداد جلسات مورد نیاز با پزشکان متخصص کلینیک دکتر قانعی مشاوره کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# مرجان 1400-01-24 16:23
چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد افرادی که پوستشون سفیده مناسبه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:26
به نقل از مرجان:
چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد افرادی که پوستشون سفیده مناسبه؟

سلام دوست عزیز
درصورتی موهای زائد بصورت کرک نباشد، بهترین گزینه دستگاه هایی است که با تکنولوژی الکس کار می کند. با اینحال برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# الناز 1400-01-24 16:24
من یکساله که موهای زائد صورتم را لیزر می کنم اما هنوز روی صورتم موی زائد هست. عوارض نداره طولانی شدن دوره لیزر؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:26
به نقل از الناز:
من یکساله که موهای زائد صورتم را لیزر می کنم اما هنوز روی صورتم موی زائد هست. عوارض نداره طولانی شدن دوره لیزر؟

سلام دوست عزیز
خیر، لیزر موهای زائد، هیچگونه عارضه ای ندارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# آرزو 1400-01-24 16:25
وقت بخیر انجام لیزر بکینی، عوارض ایجاد می کند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:27
به نقل از آرزو:
وقت بخیر انجام لیزر بکینی، عوارض ایجاد می کند؟

سلام دوست عزیز
خیر، لیزر موهای زائد، هیچگونه عوارضی ندارد. برای دریافت نوبت انجام لیزر و اطلاعات در این زمینه به کلینیک لیزر دکتر قانعی مراجعه نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# عزت 1400-01-24 16:25
این درسته انجام لیزر باعث میشه موها سفید بشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:28
به نقل از عزت:
این درسته انجام لیزر باعث میشه موها سفید بشه؟

سلام دوست عزیز
سفید شدن مو ارتباطی با انجام لیزر ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# پارمیدا 1400-01-24 16:26
با انجام 6 جلسه لیزر، موهای زائد از بین می رود؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:29
به نقل از پارمیدا:
با انجام 6 جلسه لیزر، موهای زائد از بین می رود؟

سلام دوست عزیز
تعداد جلسات مورد نیاز برای نتیجه گرفتن کامل در افراد مختلف با هم تفاوت دارد. برای تعیین تعداد جلسات مورد نیاز با پزشک متخصص در کلینیک لیزر دکتر قانعی مشاوره کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# سوگل 1400-01-24 16:26
علت این که هزینه لیزر با یه دستگاه مشخص در کلینیک های مختلف با هم فرق داره، چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:30
به نقل از سوگل:
علت این که هزینه لیزر با یه دستگاه مشخص در کلینیک های مختلف با هم فرق داره، چیه؟

سلام دوست عزیز
معمولا دستگاه لیزر فرسوده و بی کیفیت باعث می شود میزان اثرگذاری عمل لیزر کاهش داشته باشد و بعضی از مراکز با کاهش هزینه ی لیزر، سعی در بالا نگهداشتن آمار مراجین خود دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# شراره 1400-01-24 16:27
سلام وقتتون بخیر
من تیروئید دارم می تونم برای انجام لیزر موهای زائد صورتم اقدام کنم یا نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:30
به نقل از شراره:
سلام وقتتون بخیر
من تیروئید دارم می تونم برای انجام لیزر موهای زائد صورتم اقدام کنم یا نه؟

سلام دوست عزیز
انجام لیزر برای شما منعی ندارد. برای دریافت نوبت با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# کمال ایرانی 1400-01-24 16:27
موهای روی لاله گوشم را هم می تونم لیزر کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:31
به نقل از کمال ایرانی:
موهای روی لاله گوشم را هم می تونم لیزر کنم؟

سلام دوست عزیز
لیزر موهای زائد روی گوش محدودیتی ندارد و با خیال آسوده این کار را انجام دهید. برای کسب اطلاعات در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# پرهام 1400-01-24 16:28
لیزر پشت گردن خطرناک نیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:32
به نقل از پرهام:
لیزر پشت گردن خطرناک نیست؟

سلام دوست عزیز
به هیچ عنوان، شما می توانید با خیال راحت، موهای پشت گردن را لیزر کنید، انجام لیزر عارضه خاصی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# فاطمه 1400-01-24 16:28
سلام خواهشا یه کلینیک خوب لیزر در اصفهان به من معرفی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:32
به نقل از فاطمه:
سلام خواهشا یه کلینیک خوب لیزر در اصفهان به من معرفی کنید

سلام وقت بخیر
کلینیک لیزر، پوست و مو دکتر قانعی یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در سطح شهر اصفهان است که خدمات لیزر را با قیمتی مناسب ارائه می دهد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# زهره 1400-01-24 16:29
هر جلسه لیزر چقدر طول می کشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:33
به نقل از زهره:
هر جلسه لیزر چقدر طول می کشه؟

سلام دوست عزیز
زمان هر جلسه لیزر برای هر فرد به میزان کاری که انجام میشودبستگی دارد و با توجه به وسعت کار متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ندا 1400-01-26 09:14
لیزر موهای زائد در اصفهان نسبت به دستگاه هایی که استفاده میشه و نتیجه کار خیلی خوبه ، واقعا ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 09:15
به نقل از ندا:
لیزر موهای زائد در اصفهان نسبت به دستگاه هایی که استفاده میشه و نتیجه کار خیلی خوبه ، واقعا ممنون

سلام دوست عزیز
خوشحالیم که رضایت خاطر شما را فراهم نموده ایم . برای اطلاع از سایر خدمات ما با کلینیک دکتر قانعی در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

پرسش و پاسخ لیزر موهای زائد