لیزر موهای زائد اصفهان

اگر مشغول خواندن این مطلب هستید، احتمالا شما هم به دنبال بهترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان می گردید. خب باید این خبر خوش را به شما بدهیم که جای درستی آمده اید. لیزر موهای زائد بدن از جمله برترین خدمات کلینیک تخصصی دکتر قانعی در اصفهان است. کلینیک دکتر قانعی با بیش از یک دهه سابقه در زمینه لیزر موهای زائد با استفاده از بروزترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. آن چه کلینیک لیزر دکتر قانعی را از سایر کلینیک های لیزر موهای زائد اصفهان متمایز می کند، مجهز بودن این کلینیک به انواع دستگاه های لیزر است. همین امر باعث می شود تا بهترین دستگاه متناسب با پوست شما در طول دوره درمان انتخاب شود.

لیزر موهای زائد یکی از رفتارهای موثر در بهداشت فردی است. افرادی که به زیبایی و سلامتی خود اهمیت می دهند از گذشته دغدغه رفع موهای زائد خود را داشته اند. اینکه هرروز صبح باید زودتر از خواب بلند شده و شیو کنند یا اینکه در هر بار اپیلاسیون درد زیادی را تحمل کنند و در کنار همه این ها باید هزینه زیادی رادر هر سال برای از بین بردن موهای زائد صرف کنند. روش های طبیعی از گذشته مورد استفاده قرار می گرفته است؛ روش هایی مانند استفاده از ترکیب ماست و زردچوبه یا پودر موبر که همگی کم ضرر هستند ولی اثری کوتاه مدت و سطحی دارند و برای طولانی مدت کاربردی ندارند.

روش های قطعی زیادی برای از بین بردن موهای زائد به وجود آمده است که مطمئن ترین آن ها لیزر است. این روش در مدت کوتاهی توانست به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای زائد تبدیل شود. روزانه هزاران نفر برای درمان قطعی موهای زائد خود با روش لیزر به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. از جمله دلایل محبوبیت این روش می توان به اثر طولانی مدت آن اشاره کرد. بسیاری از خانم هایی که از انجام مداوم اپیلاسیون گلایه دارند یا تحمل روش های دردناک رفع موهای زائد برای شان دشوار است، از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده می کنند. لیزر علاوه بر موهای سطح پوست، موهای زیر پوستی را نیز درمان و ریشه کن خواهد کردو باعث روشن تر شدن پوست نیز خواهد شد. قبل از انجام هر اقدامی توصیه می کنیم با انواع دستگاه های لیزر آشنا شوید. در فیلم زیر توضیحات مختصری توسط پزشکان در مراکز پوست معتبر دنیا ارائه می گردد. 

در ادامه با نکات مهم و دانستنی های قبل و بعد از لیزر، انواع آن و عوارض ممکن آشنا می شویم.

لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد روشی سریع است که در مدت زمان کوتاهی (چیزی در حدود بیست دقیقه در هر جلسه) توسط پزشک متخصص پوست انجام می گیرد. از مزایای این روش سریع بودن درمان است. در صورت اجرای اصولی با دستگاه مناسب، تعداد جلسات کم تر شده و حتی با ۲ یا ۳ جلسه، درمان کامل خواهد شد. این روش برای تمامی نواحی بدن قابل اجرا است و برای انواع پوست ها جواب می دهد. از مزایای استفاده از لیزر می توان به حدف زیاد ملانین ورنگدانه های پوست اشاره کرد. لیزر موهای زائد هم چنین باعث می شود علاوه بر رفع موهای زائد، نواحی تیره بدن کمی روشن تر شوند. تحقیقات نشان می دهد با لیزر موهای زائد، میزان الاستیسیته پوست بهبود یافته و موجب سفت شدن پوست می گردد.

نکات مهم پیش از انجام لیزر موهای زائد

پیش از این که برای لیزر موهای زائد خود اقدام کنید درباره این سوال ها با پزشکتان مشورت کنید:

  • داروهای خاصی  مصرف می کنید که مانع از انجام لیزر موهای زائد شود؟
  • باردار هستید یا در طی درمان و جلسات لیزردرمانی قصد بچه دار شدن دارید؟
  • به بیماری زمینه ای خاصی که لیزربرای آن ممنوع باشد مبتلا نیستید؟
  • رنگ پوستتان چقدر به لیزر جواب می دهد؟

ما در این متن سعی کرده ایم تا بر اساس به روزترین یافته های محققان، ضمن معرفی انواع روش های لیزر موهای زائد، پاسخ این سوالات را هم بیان کنیم تا مراجعین قبل از هر اقدامی، اطلاعاتی درباره شرایط و کاربردهای آن داشته باشند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای بدن در کلینیک لیزر اصفهان

مرکز لیزر کلینیک دکتر قانعی یکی از مراکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان است. دستگاه های موجود در این مرکز علاوه بر رفع موهای ضخیم، موهای زیرپوستی، موهای نازک و موهای بور را هم از بین می برند.

درجه دستگاه بر اساس نوع پوست و توسط پزشک تعیین می شود. یکی از نکات قابل توجه در مورد لیزر موهای زائد این است که اگر از داروهای ضد التهاب استفاده می کنید، باید حتما پزشک خود را در جریان این موضوع قرار دهید. زیرا این داروها پوست را نسبت به نور حساس می کنند در نتیجه بعد از مصرف این داروها تا مدتی نباید از درمان های وابسته به نور استفاده کرد. در جلسه اول حدود ۷۰ درصد موهای زائد غیرهورمونی و در جلسه دوم ۹۰ درصد موها و در نهایت تا جلسه چهارم تمامی موهای زائد رفع خواهند شد. اگر این موها در اثر تغییرات هورمونی تشدید نشده باشند، تا سال ها رشد نخواهند کرد.

اپراتورهای ما بعد از انجام لیزر در مرکز لیزر کتر قانعی در اصفهان، برای شما ازکرم های ضد التهاب و ترمیم کننده پوست استفاده می کنند تا از ورم و سوزش های احتمالی جلوگیری شود. به طور کلی در انجام لیزر موهای زائد باید صبور و شکیبا باشید و تا جلسات سوم و چهارم منتظر نتیجه نهایی بمانید. بهترین فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد ۴ تا ۶ هفته است تا موها مجدد رشد کرده و قابل حذف شوند.

 تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای بدن در کلینیک لیزر اصفهان

انتخاب روش لیزر موی زائد

از مهم ترین موراد استفاده از لیزر می توان به لیزر موهای صورت، لیزر موهای زائد برای ورزشکاران و رفع تیرگی زیر بغل با لیزر اشاره کرد. قبل از انتخاب روش لیزر موی زائد باید به این نکته توجه کنید که طبق یافته های محققان حذف دائم همه موهای زائد ممکن نیست و در بهترین و اصولی ترین روش ها نیز امکان بازگشت حداقل ۲۰ درصد موهای زائد بعد از چند سال وجود دارد. پس با انجام هر روش رفع موهای زائد، باز هم نیاز به تکرار و تمدید این روش ها خواهد بود. هرچه موهای شما پرپشت تر و پوست تان روشن تر باشد، میزان موفقیت روش لیزر موی زائد بیشتر خواهد بود و اگر عامل ایجاد این موهای زائد غیرهورمونی باشد، شانس رفع دائمی موها بیشتر می شود.

نکته حائز اهمین در مادران و خانم های جوان است. در دوران بارداری و شیردهی، تغییرات هورمونی می تواند بر رشد و میزان موهای زائد اثرگذار باشد. به طور کلی موهای زائد در اثر عوامل هورمونی یا غیر هورمونی ایجاد می شوند. تغییرات هورمونی و یا ابتلا به تخمدان پلی کیستیک می تواند باعث رشد موهای زائد ضخیم و پررنگ شود. اگر عامل ایجاد موهای ناخواسته، عوامل هورمونی باشند، روش لیزر نمی تواند درمان قطعی این مشکل باشد و در کنار لیزر باید بیماری های زمینه ای را نیز درمان کرد. در چنین مواردی پزشک پوست داروهای هورمونی را نیز برای شما تجویز می کند. 

محدودیت های استفاده از لیزر موی زائد 

کلینیک لیزر دکتر قانعی در اصفهان مجهز به بهترین دستگاه لیزر موهای زائد و پذیرای مراجعین زیادی از نقاط مختلف کشور است. از آن جایی که لیزر برای همه پوست ها به صورت یکسان جواب نمی دهد و برای برخی از افراد حتی زیان آور هم هست، لازم است تا پیش از انجام فرایند لیزر با پزشکتان مشورت کنید. مشاوران ما در کلینیک دکتر قانعی آماده اند تا شما را در زمینه انواع روش های لیزر موهای زائپ و انتخاب بهترین شیوه درمانی راهنمایی کنند.

اما لیزر موهای زائد در چه شرایطی خطرناک است؟

  • افرادی با بیماری خاص

معمولا افرادی که درقلب شان باتری دارند یا بیماران پوست لوپوس از انجام لیزر منع می شوند. پس بهتر است قبل از انجام این روش حتما توسط دکتر پوست ویزیت شوید تا از ایمن بودن این روش درمانی برای خود اطمینان حاصل کنید.

  • مراکز غیر بهداشتی و نامعتبر

به تازگی لیزر موهای زائد در اصفهان در باشگاه ها و آرایشگاه ها بدون رعایت اصول ایمنی و بهداشتی انجام می گیرد. در این مراکز که معمولا متخصصین پوست حضور ندارند، بدون تشخیص دلیل افزایش موهای زائد، اقدام به رفع موهای زائد می نمایند. اگرچه قیمت های این مراکز پایین تر از مراکز تخصصی است ولی به دلیل استفاده از شات کم انرژی تر در نهایت بیمار مجبور می شود تعداد جلسات بیشتری را صرف این کار کند و هزینه و زمان درمان بیشتری را تحمل کند.  لیزر موهای زائد از متدهای زیباسازی پوست  است که افراد برای افزایش اعتماد به نفس به کار می برند و معمولا حس خوبی بعد از انجام آن خواهند داشت ولی رعایت نکردن اصول ایمنی مانند عینک های مخصوص می تواند اثرات جبران ناپذیری مانند آسیب به چشم ها را به دنبال داشته باشد.

  • افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند

افرادی که سولاریوم یا حمام آفتاب گرفته اند، نسبت به لیزرمو بسیار حساس تر هستند و این اقدام باید طبق نظر دکتر متخصص صورت بگیرد. در صورت اجرای غیراصولی ممکن است لکه های ایجاد شده بر پوست غیرقابل درمان باشند و ضایعات تا آخر عمر درمان نشوند. 

پرکاربردترین ناحیه های لیزر درمانی در مردان و زنان متفاوت هستند. بنابراین اگر قصد انجام لیزر را دارید، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و در مورد ناحیه ای که می خواهید آن را لیزر کنید، مطمئن شوید. اگرچه قیمت روش های غیرلیزری ارزان تر است اما قدرت رفع موهای زائد این دستگاه ها از لیزر کم تر بوده و عوارض شان از لیزر بیشتر خواهد بود. بعد از لیزر موها، با استفاده از کمپرس یخ می توان التهاب و درد آن را کم کرد. در کلینیک های لیزر مو دکتر قانعی برای کم کردن هر نوع درد از اسپری های سرکننده و ژل و هوای سرد استفاده می گردد. این مشکل بعد از حداکثر ده روز از بین خواهد رفت. با توجه به این که توصیه می شود بعد از انجام لیزر موهای زائد در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید، باید نوبت لیزر را در زمانی که نیاز به حضور در آفتاب نیست انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

محدودیت های استفاده از لیزر موی زائد 

انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد 

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد در اصفهان دکتری است که با شناخت دلیل افزایش موهای زائد، با کمترین عوارض و تعداد جلسات، می تواند شرایط و مراقبت های بعد از لیزر را برای مراجعین شرح دهد. فرکانس لیزر بسته به ناحیه مورد نظرو ضخامت موها تعیین می گردد. رفع موهای روشن و کم پشت معمولا کمتر موفقیت آمیز خواهد بود. باید توجه داشت که اگر دکتر برای لیزر موهای زائد دارای مهارت و تجربه کافی نباشد، ممکن است عوارضی مانند تاول و زخم و لک ایجاد شود. با مراجعه به کلینیک لیزر اصفهان دکتر قانعی، شرایط عمومی و بیماری های زمینه ای توسط پزشک متخصص بررسی می گردد و لیزر در محیط و شرایطی امن انجام خواهد گرفت.

اما نکته قابل توجه در انتخاب مرکز درمانی این است که باید یک کلینیک تخصصی را برای رفع موهای زائد خود انتخاب کنید که کادری متخصص و مجرب داشته باشند تا در صورت بروز هر مشکل بتوانند مسئله را برای شما برطرف کنند. برای مطمئن کردن بیمار از بروز هرگونه عوارض می توان لیزر را در نقاطی تست کرد و بعد از گذشت دو هفته تاثیر را دید. موهای باقی مانده تا چند روز بعد از لیزر می ریزند. از اقدامات قبل از لیزر موهای زائد این است که از چند روز قبل نباید از روش هایی مانند اپیلاسیون که فولیکول مو را از بین می برند، استفاده کنید. بعد از انجام لیزر در صورت ایجاد تاول و زخم نباید آن ها را دستکاری کنید. بنابرای فراموش نکنید که مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد را انجام دهید. زیرا اگر به درستی از پوستتان مراقبت نکنید احتمال این که جای آثار لیزر روی پوست شما باقی بماند زیاد است.

لیزر موهای زائد برای خانم های باردار نیز انجام می گیرد و از نظر پزشکان موردی ندارد ولی به دلیل درد و استرس روحی که برای مادر ایجاد می شود بهتر است به دوران بعد از بارداری موکول شود. به دلیل امکان سرایت بعضی از بیماری ها مانند زگیل، بهترین مرکز لیزر موهای زائد برای هر بیمار تمامی وسایل را استریل و در صورت امکان تعویض خواهد نمود و مراجعین  بدون نگرانی از هیچ مخاطره ای، با خیال راحت می توانند تمامی مراحل درمان خود را بگذرانند.این کلینیک با کادری آموزش دیده و مجرب  در تمامی ایام سال خدمات جوان سازی و درمانی مربوط به پوست را انجام می دهد.

یکی از نکاتی که باید در انتخاب کلینیک زیبایی به آن توجه داشت، میزان تجربه و رعایت استانداردهای سلامت است. در کلینیک دکتر قانعی علاوه بر لیزر موهای زائد، لیزر به منظور رفع جوش و جای جوش و لیزر آکنه و لیزر جای تتو، لیزر کک مک و دیگر خدمات پوستی  نیز به مراجعین ارائه می گردد. در صورت رعایت نکات و دستورات پزشک، بعد از گذشت طول درمان اگر بیماری زمینه ای وجود نداشته باشد، موهای جدیدی رشد نخواهد کرد و تا سال ها نیاز به تکرار نیست.

عوارض لیزر موهای زائد

مراجعان بسیار از ما می پرسند که عوارض لیزر موهای زائد چیست؟

حقیقت این است که لیزر درد زیادی ندارد و گفته می شود درد آن مانند بند انداختن است. در صورتی که بیش از حد معمول درد داشته باشید، اپراتور برای شما از ژل های بی حس کننده استفاده می کند. لیزر با  آزاد کردن انرژی نور و گرم کردن سطح پوست، گرما را  وارد پوست می کند. این گرما حداکثر تا لایه دوم پوست اثر می گذارد و با اجرای درست و ماهرانه آن هیچ عوارضی برای هیچ کس حتی افراد حساس یا بیماران به وجود نخواهد آمد. معمولا از دستگاه های خنک کننده برای بهبود حس بیمار در زمان درمان استفاده می شود.

لیزر موهای زائد برای تمامی سنین و افراد قابل اجرا است و به سرعت در چند دقیقه انجام می شود. برخلاف اشعه ایکس یا امواج موبایل که قدرت نفوذ زیادی دارند و از سلول های پوستی عبور می کنند، نور لیزر قدرت نفوذ کمی داشته و به سختیاز لایه دوم پوست که درم نام دارد عبور می کند. حتی گاهی اوقات  نور و گرمای آن به پیاز مو نیز نمی رسد. بنابراین در صورت استفاده در بیکینی یا زیر بغل به بافت های حساس مانند غدد زیر بغل یا تخمدان ها آسیب نخواهد رسید. نور لیزر مرئی است و تاثیر مخرب اشعه های دیگررا ندارد. بنابراین روش لیزر می تواند حتی برای از بین بردن موهای زائد سینه خانم های که شیر می دهند هم بدون هیچ تاثیر بدی به کار رود.

عوارض لیزر موهای زائد 

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان که در سایت های مختلف اعلام می شود، برای افرادی با قد و اندام متوسط در نظر گرفته شده است. طبیعتا برای افراد قدبلند یا چاق این هزینه بیشتر خواهد بود. در کلینیک های زیبایی، معمولا برای افرادی که از لیزر موهای زائد استفاده می کنند، پکیج های تخفیفی برای سایر خدمات کلینیک در نظر گرفته می شود تا در کنار رفع موهای زائد، اقدامات تکمیلی جوان سازی با قیمت مناسب برای تمام افرادی که دغدغه زیبایی و ظاهر مناسب خود را دارند در بهترین شرایط صورت گیرد. این اقدامات سبب سفید شدن، سفت شدن پوست، جوان سازی پوست و در نهایت سبب افزایش اعتماد به نفس فرد خواهد شد.

هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان به ناحیه ای که لیزر برای آن استفاده می شود و دستگاه به کار رفته  و حجم موهای هر ناحیه بستگی دارد. کلینیک های پوست و مو معمولا بر اساس دکتر پوستی که خدمات پوست و مو را انجام می دهد رتبه بندی می شوند. بیشترین مزان مراجعه برای قسمت های حساسی مانند بیکینی و زیر بغل است که این نواحی با نور ضعیف تر و در طی جلسات طولانی تر لیزر می شوند. هم چنین به دلیل تفاوت رنگ پوست، تعداد جلسات برای افرادی با رنگ پوست های متنوع متغیر خواهد بود. رنگ و ضخامت مو هم در تعیین تعداد جلسات و هزینه تاثیر گذار است. هرچه رنگ پوست سفیدتر و موها تیره تر باشند، این متد بهتر جواب می دهد و هزینه آن کمتر می شود.

قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر قانعی بسته به ناحیه مورد نظر و نوع پوست شما متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق لیزر موهای زائد با کلینیک دکتر قانعی تماس بگیرید و پس از مطرح رکدن تمامی موارد با مشاوران ما، هزینه نهایی را به دست آورید.

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان 

الکترولیز موهای زائد در اصفهان

الکترولیز موهای زائد در اصفهان در کلینیک دکتر قانعی توسط متخصصین پوست انجام می گیرد. الکترولیز که کاربرد تخصصی آن، از بین بردن موهای روشن و سفید است، توسط دستگاه های پیشرفته در این مرکز انجام می گیرد. به دلیل آنکه موهای روشن و سفید با روش لیزر به طور کامل قابل حذف نیستند، چاره ای به جز الکترولیز نیست. با توجه به این که میزان نور لیزر را می توان تنظیم کرد، نتیجه آن دقیق تر خواهد بود. عوارض لیزر نسبت به الکترولیز کمتر هستند و به بافت های مجاور کمتر آسیب می زنند. مدت زمان انجام این روش نسبت به لیزر طولانی تر است و ممکن است درد خفیفی را حس کنید که با استفاده از ژل های بی حس کننده این درد قابل تحمل می شود.

کلام آخر

در نهایت باتوجه به آنچه مطرح شد لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد بوده که در کلینیک ها، باشگاه و مراکز تخصصی و غیر تخصصی عرضه می شود. اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست وخدمات لیزر موهای زائد در کلینیک های معتبر در این استان ارائه می شود. اما آنچه باعث گرفتن بهترین پاسخ در این نوع درمان است، انتخاب کلینیکی با دستگاه های به روز و پیشرفته است. کلینیک دکتر قانعی با مجهز بودن به انواع دستگاه های روز لیزر موهای زائد در اصفهان مجهزترین و با سابقه ترین کلینیک لیزر شناخته شده است.

دیدگاه‌ها  
0
0
# بهاره 1400-01-24 16:20
سلام قبل از 18 سالگی انجام لیزر ضرر داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:22
به نقل از بهاره:
سلام قبل از 18 سالگی انجام لیزر ضرر داره؟

سلام دوست عزیز
انجام لیزر، بهتر است انجام لیزر را به پس از تکمیل فرآیند رشد موکول نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# eliii 1400-01-24 16:21
ممنون از اطلاعات خوبتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:24
به نقل از eliii:
ممنون از اطلاعات خوبتون

سلام دوست عزیز
خوشحالیم که اطلاعات ارائه شده در این صفحه برای شما مفید بوده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# پریسا 1400-01-24 16:22
کارتون حرف نداره من واقعا راضی ام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# admin 1400-01-26 08:24
به نقل از پریسا:
کارتون حرف نداره من واقعا راضی ام

سلام دوست عزیز
باعث مسرت و سرافرازی ماست که خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر قانعی رضایت شما را به همراه داشته است، سپاس.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# دلسا بانو 1400-01-24 16:22
بهترین دستگاه لیزر؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# admin 1400-01-26 08:25
به نقل از دلسا بانو:
بهترین دستگاه لیزر؟؟؟

سلام دوست عزیز
بهترین دستگاه به ویژگی های پوست افراد بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# خ. جعفری 1400-01-24 16:23
سلام دخترم ۶ جلسه لیزر رفته با دستگاه الکسا اما هنوز موی زائد داره. چند جلسه دیگه باید ادامه بده تا نتیجه بگیره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# admin 1400-01-26 08:25
به نقل از خ. جعفری:
سلام دخترم ۶ جلسه لیزر رفته با دستگاه الکسا اما هنوز موی زائد داره. چند جلسه دیگه باید ادامه بده تا نتیجه بگیره؟

سلام دوست عزیز
نحوه اثر بخشی لیزر در پوست های مختلف با متفاوت است. برای اطلاع از تعداد جلسات مورد نیاز با پزشکان متخصص کلینیک دکتر قانعی مشاوره کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# مرجان 1400-01-24 16:23
چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد افرادی که پوستشون سفیده مناسبه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# admin 1400-01-26 08:26
به نقل از مرجان:
چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد افرادی که پوستشون سفیده مناسبه؟

سلام دوست عزیز
درصورتی موهای زائد بصورت کرک نباشد، بهترین گزینه دستگاه هایی است که با تکنولوژی الکس کار می کند. با اینحال برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# الناز 1400-01-24 16:24
من یکساله که موهای زائد صورتم را لیزر می کنم اما هنوز روی صورتم موی زائد هست. عوارض نداره طولانی شدن دوره لیزر؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# admin 1400-01-26 08:26
به نقل از الناز:
من یکساله که موهای زائد صورتم را لیزر می کنم اما هنوز روی صورتم موی زائد هست. عوارض نداره طولانی شدن دوره لیزر؟

سلام دوست عزیز
خیر، لیزر موهای زائد، هیچگونه عارضه ای ندارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# آرزو 1400-01-24 16:25
وقت بخیر انجام لیزر بکینی، عوارض ایجاد می کند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# admin 1400-01-26 08:27
به نقل از آرزو:
وقت بخیر انجام لیزر بکینی، عوارض ایجاد می کند؟

سلام دوست عزیز
خیر، لیزر موهای زائد، هیچگونه عوارضی ندارد. برای دریافت نوبت انجام لیزر و اطلاعات در این زمینه به کلینیک لیزر دکتر قانعی مراجعه نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# عزت 1400-01-24 16:25
این درسته انجام لیزر باعث میشه موها سفید بشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# admin 1400-01-26 08:28
به نقل از عزت:
این درسته انجام لیزر باعث میشه موها سفید بشه؟

سلام دوست عزیز
سفید شدن مو ارتباطی با انجام لیزر ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# پارمیدا 1400-01-24 16:26
با انجام 6 جلسه لیزر، موهای زائد از بین می رود؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# admin 1400-01-26 08:29
به نقل از پارمیدا:
با انجام 6 جلسه لیزر، موهای زائد از بین می رود؟

سلام دوست عزیز
تعداد جلسات مورد نیاز برای نتیجه گرفتن کامل در افراد مختلف با هم تفاوت دارد. برای تعیین تعداد جلسات مورد نیاز با پزشک متخصص در کلینیک لیزر دکتر قانعی مشاوره کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# سوگل 1400-01-24 16:26
علت این که هزینه لیزر با یه دستگاه مشخص در کلینیک های مختلف با هم فرق داره، چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:30
به نقل از سوگل:
علت این که هزینه لیزر با یه دستگاه مشخص در کلینیک های مختلف با هم فرق داره، چیه؟

سلام دوست عزیز
معمولا دستگاه لیزر فرسوده و بی کیفیت باعث می شود میزان اثرگذاری عمل لیزر کاهش داشته باشد و بعضی از مراکز با کاهش هزینه ی لیزر، سعی در بالا نگهداشتن آمار مراجین خود دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# شراره 1400-01-24 16:27
سلام وقتتون بخیر
من تیروئید دارم می تونم برای انجام لیزر موهای زائد صورتم اقدام کنم یا نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:30
به نقل از شراره:
سلام وقتتون بخیر
من تیروئید دارم می تونم برای انجام لیزر موهای زائد صورتم اقدام کنم یا نه؟

سلام دوست عزیز
انجام لیزر برای شما منعی ندارد. برای دریافت نوبت با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# کمال ایرانی 1400-01-24 16:27
موهای روی لاله گوشم را هم می تونم لیزر کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:31
به نقل از کمال ایرانی:
موهای روی لاله گوشم را هم می تونم لیزر کنم؟

سلام دوست عزیز
لیزر موهای زائد روی گوش محدودیتی ندارد و با خیال آسوده این کار را انجام دهید. برای کسب اطلاعات در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# پرهام 1400-01-24 16:28
لیزر پشت گردن خطرناک نیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:32
به نقل از پرهام:
لیزر پشت گردن خطرناک نیست؟

سلام دوست عزیز
به هیچ عنوان، شما می توانید با خیال راحت، موهای پشت گردن را لیزر کنید، انجام لیزر عارضه خاصی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# فاطمه 1400-01-24 16:28
سلام خواهشا یه کلینیک خوب لیزر در اصفهان به من معرفی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:32
به نقل از فاطمه:
سلام خواهشا یه کلینیک خوب لیزر در اصفهان به من معرفی کنید

سلام وقت بخیر
کلینیک لیزر، پوست و مو دکتر قانعی یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در سطح شهر اصفهان است که خدمات لیزر را با قیمتی مناسب ارائه می دهد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# زهره 1400-01-24 16:29
هر جلسه لیزر چقدر طول می کشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 08:33
به نقل از زهره:
هر جلسه لیزر چقدر طول می کشه؟

سلام دوست عزیز
زمان هر جلسه لیزر برای هر فرد به میزان کاری که انجام میشودبستگی دارد و با توجه به وسعت کار متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک لیزر دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ندا 1400-01-26 09:14
لیزر موهای زائد در اصفهان نسبت به دستگاه هایی که استفاده میشه و نتیجه کار خیلی خوبه ، واقعا ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# admin 1400-01-26 09:15
به نقل از ندا:
لیزر موهای زائد در اصفهان نسبت به دستگاه هایی که استفاده میشه و نتیجه کار خیلی خوبه ، واقعا ممنون

سلام دوست عزیز
خوشحالیم که رضایت خاطر شما را فراهم نموده ایم . برای اطلاع از سایر خدمات ما با کلینیک دکتر قانعی در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه