عملکرد لیزرهای کاهنده موی زائد

لیزر، درمانی سریع و تقریبا بدون درد است، که به منظور از بین بردن رویش جدید مو و از بین بردن موهای زاید بکار می رود. اگر شما تا به حال فکرکرده اید که می توانید با اپیلاسیون، موبر، ... این موها را از بین ببرید ولی نگران رشد زیاد مو شده اید، لیزر مو برای شما مناسب است. 

در این روش از دستگاه های لیزر مانند دستگاه لیزر الکساندرایت یا I.P.L جهت ازبین بردن موهای زائد و ناخواسته با هدف کاهش نیاز به روش های مرسوم استفاده می شود.

این روش پیشرفته، جایگزین روش های قدیمی برای کسب نتایج چشمگیرتر شده است. چون لیزر در یک زمان بیش از یک مو را ازبین می برد از آن برای درمان نواحی وسیع تر همچون کل صورت ، زیر بغل ، ران ، ساق پا ، بیکینی و ... استفاده می شود.

 با توجه به پیشرفت در ساخت تجهیزات لیزری تقریباً لیزرها عوارض شدید و غیر قابل پیش‌بینی خاصی را ایجاد نمی‌کنند. لیزر در واقع طیف خاصی از نور است که تقویت شده و بصورت موازی و هم‌ فاز تابانده می‌شود. در لیزرهای مورد استفاده برای موهای ناخواسته، طیف خاصی از نور لیزر با عمق نفوذ ۲ تا ۳میلی‌متر به زیر پوست، صرفاً ملانین موجود در ریشه مو را هدف گرفته و متعاقب آن ریشه مو را تخریب می‌کنند و معمولاً به بافت‌های مجاور آسیبی نمی‌رسد.

 برای دست یافتن به نتایج مناسب جهت کاهش موهای ناخواسته، معمولاً حداقل 3 تا 8 جلسه درمان با لیزر مورد نیاز می‌باشد.

کلینیک لیزر دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی ، لیزر الکساندرایت در اصفهان، لیزر موهای زائد در اصفهان، لیزر بیکینی اصفهان میباشد.

دستگاه لیزر الکسانداریت

دستگاه لیزر الکسانداریت
نوشتن دیدگاه