لیزر موهای زائد آقایان

بله! هر روزه تعداد بیشتری از مردان علاقه پیدا می‌کنند که ظاهری تمیز و شیک داشته باشند و لیزر موهای زائد یکی از کارهایی است که به این منظور باید انجام بدهند. مردان نیز ممکن است به اندازه‌ی زنان از موهای زائد خود ناراضی باشند و وقتی صحبت از بین بردن موهای زائد بدن می‌شود، مردان نیز با مشکلی مشابه با مشکل زنان رو به‌رو هستند.

مو به طور طبیعی در قسمت بالای سر، ابروها ، مژه ها ، روی دست ها و پاها قرار دارد اما موهای زائد به موهای ناخواسته ای گفته می شود که در نواحی غیر معمول مثل زیر چانه و دو طرف صورت رشد می کند. در آقایان مو تقریبا در تمام نواحی بدن به غیر از کف پا و دست ها وجود دارد و در مقایسه با خانم ها موهای زائد کمتری دارند.

همون طور که گفتیم مو بر روی بدن آقایان به صورت طبیعی وجود دارد و حذف موهای زائد برای آقایان کاربرد زیادی ندارد اما اگر مردی بخواهد موهای بدن خود را به صورت دائمی حذف کند می تواند از روش لیزر موهای زائد استفاده کند.

لیزر موهای بدن مردان تقریبا با لیزر موهای زائد زنان در روش تفاوتی زیادی ندارد. تنها تفاوت در تعداد جلسات لیزر است که برای مردان با توجه به بیشتر بودن تراکم موهای بدن باید جلسات بیشتری را لیزر کنند.

 

کلینیک لیزر دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی ، لیزر الکساندرایت در اصفهان، لیزر موهای زائد در اصفهان، لیزر بیکینی اصفهان میباشد.

دستگاه لیزر الکسانداریت

دستگاه لیزر الکسانداریت
نوشتن دیدگاه