پرکاربردترین ناحیه‌های لیزر درمانی در مردان

اگر از آن دسته آقایان هستید که از وجود مو‌های زائد در بدن خود ناراحتید، حتما تا به حال به راه حل‌هایی برای از بین بردن آنها، فکر کرده‌اید. شاید با دیدن خود در آینه ترجیح می‌دهید بدنی صاف و بدون مو داشته باشید. راه‌های زیادی برای از بین بردن این مو‌های زائد وجود دارد که می‌توان به جرأت گفت، به صرفه‌ترین و کم‌خطر‌ترین راه برای مو‌های زائد ، لیزر درمانی است. امروزه فقط خانم‌ها طرفدار لیزر درمانی برای از بین بردن مو‌های زائد نیستند، برای مثال در کشور‌های اروپایی، آقایان بسیار طرفدار، لیزر برای از بین بردن مو‌های زائد شده اند.

چرا لیزر مو‌های زائد، در مردان بهترین راه است؟

به نسبت مقدار مو زائد که در بدن شما وجود دارد، به همان مقدار هم برای شما دردساز است. پس احتمالا تا به امروز بار‌ها به سالن‌های اپیلاسیون آقایان مراجعه کرده‌اید. اپیلاسیون در آقایان بسیار وقت گیر و دردناک است و تنها تا دو هفته پوست شما، صاف و بدون مو می‌ماند و بعد از آن دوباره مو‌ها رشد می‌کنند و چون بار قبل آنها را از ریشه کنده‌اید، این بار ضخیم‌تر و تیره‌تر خواهند بود. بعد از آن هم باید مدتی تحمل کنید تا مو‌های شما به اندازه‌ای برسد که برای اپیلاسیون بعدی آماده باشد. اگر هم از ماشین‌های ریش تراش و یا ژیلت استفاده می‌کنید، می‌دانید که این روش فقط تا یک یا دو روز مشکل شما را حل می‌کند و بعد از آن باز هم باید از ژیلت استفاده کنید و در آخر پوست تیره رنگ می‌شود. هیچ کدام از این راه‌ها هم دائمی نیستند. هر بار باید وقت و هزینه‌ صرف کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.
در مقایسه با این روش‌ها، لیزر درمانی واقعا به صرفه‌تر و منطقی تر است. شما با گذراندن هر جلسه از لیزر، سی در صد از مو‌های زائد را از بین می‌برید و در انتهای درمان واقعا نتیجه رضایت بخشی می‌گیرید و برای همیشه از شر مو‌های زائد خلاص می شوید.

لیزر در ورزشکاران

چند جلسه برای لیزر مردان لازم است؟

اینکه به چند جلسه نیاز دارید، کاملا بسته به نظر پزشک متخصص است. چون نتیجه بر اساس نژاد و نوع پوست و موی شما ممکن است متفاوت باشد. معمولا بعد از گذراندن شش تا هشت جلسه بعد از لیزر درمانی، مو‌های زائد از بین می روند و یا بسیار نازک و نرم می‌شوند. ولی باز هم طبق نظر پزشک ممکن است این جلسات ادامه پیدا کند. پس قبل از لیزر درمانی، با پزشک خود مشورت کنید و برآوردی از هزینه و زمان بدست بیاورید.

ناحیه های لیزر درمانی در مردان

در این قسمت‌ها می‌توانید با استفاده از لیزر، مو‌های زائد را از بین ببرید:

لیزر ریش و گردن

اگر تمایل دارید که هر روز برای اصلاح صورت، وقت صرف نکنید می‌توانید از لیزر، استفاده کنید. می‌توانید ریش را برای همیشه از بین ببرید و یا تا حدی ضخامت و تعداد آن‌ها را کمتر کنید. همچنین اگر ریش‌های شما تا گردن ادامه پیدا کرده است می‌توانید با استفاده از لیزر آنها را از بین ببرید و ظاهر مرتبی داشته باشید. یکی دیگر از کار‌هایی که می‌توانید انجام دهید این است که خط ریش را لیزر کنید و همیشه ریش منظم داشته باشید.

لیزر خط ریش

لیزر گوش

بعضی از آقایان، روی لاله گوش و قسمت خارجی گوش، مو‌های زائد دارند که بسیار ظاهر بدی دارد، معمولا اصلاح کردن این مو‌ها فقط تا چند روز موثر است و ممکن است رشد کنند و شما متوجه نشوید و بعد از دیدن آن‌ها در آینه، ناراحت شوید. با استفاده از لیزر، می‌توانید این مو‌ها را برای همیشه از بین ببرید.

لیزر بینی

ممکن است در قسمت خارجی سوراخ‌های بینی، مو‌های زائد داشته باشید و اصلاح این مو‌های زائد در خانه بسیار وقت گیر و دردناک است. لیزر، این مشکل را هم حل می کند و می توانید از این راه خیلی سریع نتیجه بگیرید و از شر موی دماغ برای همیشه راحت شوید.

لیزر سینه و شکم

یکی از پر طرفدار‌ترین ناحیه‌ها برای از بین بردن مو‌های زائد، ناحیه سینه و شکم است. در نژاد‌های مختلف مقدار مو های زائد در این قسمت‌ها، کم یا زیاد می‌باشد. با کمک لیزر می توانید برای همیشه این مو‌ها را از بین ببرید و یا ضخامت و تعداد آنها را کم کنید.

لیزر پا‌ها

دوچرخه سواران طرفدار لیزر در این ناحیه هستند. با از بین بردن مو‌های زائد در پا‌ها، دوچرخه سواران در لباس مخصوص خود کمتر اذیت می شوند و همچنین در صورت صدمه دیدن، پا‌های آنها راحت‌تر پانسمان و معالجه می شود. برای لیزر پا‌ها می‌توانید بر اساس نیاز خود، فقط ساق یا ران ها را لیزر کنید و یا به طور کلی مو‌های زائد از باسن تا انگشتان را از بین ببرید.

لیزر در مردان

لیزر پشت بدن

برای از بین بردن مو‌های زائد توسط لیزر، در این ناحیه می‌توانید، مو‌های زائد از پشت گردن تا کمر را از بین ببرید. در ورزشکاران لیزر این ناحیه بسیار طرفدار دارد چون در باشگاه‌ها می‌توانید ظاهر بهتری داشته باشید.

لیزر بازوها و یا کل دست

اگر تعداد و ضخامت مو‌های زائد بر روی دستان شما زیاد است، می‌توانید برای همیشه این مو‌ها را از بین ببرید. از بالای بازو تا ساعد و روی انگشت‌ها را می‌توانید لیزر کنید.

لیزر بیکینی

به دلایل بهداشتی، لیزر این ناحیه از بدن ، در آقایان بسیار پر طرفدار است . در لیزر بیکینی می توانید مو‌های زائد در تمام ناحیه های شرمگاهی، کشاله ران و مقعد را از بین ببرید.

مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر در مردان

- قبل از جلسات لیزر، یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید.
- اگر دارویی استفاده می‌کنید، حتما به پزشک اطلاع دهید.

- اگر بیماری خاصی دارد با پزشکتان در میان بگذارید.

- دو هفته قبل از انجام لیزر، حمام آفتاب نگیرید و برنزه نکنید.

- دو هفته قبل از جلسات لیزر، اپیلاسیون انجام ندهید و مو‌ها را از ریشه نکنید.

- بعد از جلسات لیزر، زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

- تا دو روز بعد از جلسات لیزر به سونا و محیط‌های گرم نروید.

پیشنهاد ما به شما این است که برای انجام لیزر مو‌های زائد به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید. یکی از این مراکز معتبر، کلینیک لیزر، پوست و موی دکتر قانعی است. برای اطلاع از تعرفه‌ها و نکات دیگر درباره لیزر به قسمت پرسش و پاسخ‌ها لیزر مو‌های زائد بروید، همین طور می‌توانید با شماره 03136284115 تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه