لیزر الکساندرایت اصفهان

لیزر الکساندرایت در اصفهان یکی از دستگاه هایی است که مورد توجه بوده است. در سال های اخیر دستگاه ها و روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد ایجاد شده اند. روش هایی مانند لیزر درمانی با دستگاه های متنوع و دستگاه های لیزر خانگی، اپلیدی و ... است. یکی از جدیدترین دستگاه های موهای زائد دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا آمریکا جنتل مکس پرو است. این روش که به سریع ترین متد رفع موهای زائد معروف است، در اصفهان توانسته طرفداران بسیاری را به خود جلب کند. اساس کار این دستگاه تولید پرتو نور پرانرژی  بر سطح پوست و از بین بردن موها از ریشه است. در ادامه به توضیح اساس کار این دستگاه، انواع آن، عوارض و اقدامات بعد از لیزر الکساندرایت می پردازیم.

لیزر الکساندرایت اصفهان

لیزر الکساندرایت چیست؟

لیزر الکساندرایت به دستگاه لیزر با طول موج 755 نانومتر گفته می‌شود. این دستگاه از کانی و عنصری بسیار کمیاب و گرانقیمت تشکیل شده است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه نوع نور به کار رفته درآن است که  جامد بوده و طیف نور آن مرئی است. اگرچه لیزرهای دایودی بسیار ارزان می باشند ولی درباره لیزرالکساندرایت این ویژگی ها در کنار گران بودن کانی به کاررفته در این دستگاه باعث شده است که به عنوان گران قیمت ترین نوع لیزر شناخته شود.

اساس کار دستگاه لیزرالکساندرایت به این صورت است که بر ملانین پوست بیشترین تاثیر را گذاشته و ملانین اضافی پوست را از بین می برد. به طوری که بالاترین ضریب جذب را در بین همه لیزر های رفع موی زائد در جهان دارد. همچنین امروزه نسل های پیشرفته و قدرتمند این دستگاه این توانایی را دارد که در کنار موهای ضخیم و تیره که معمولا همه لیزرها بر روی آنها تاثیرات مثبتی را دارند، بر روی موهای کم عمق و کرکی نیز دارای اثربخشی بالایی باشند.

متاسفانه اکثریت مردم اطلاع کافی از لیزر الکساندرایت ندارند و نمی‌دانند کمپانى و کشور سازنده اصلی این دستگاه‌هاى لیزرکجاست، همچنین تفاوت لیزرها با منابع نورى، نوع و کیفیت خدمات لیزر پوست و مو، هزینه جلسات لیزر(قیمت لیزر موهای زائد) ندارند و متاسفانه با صرف هزینه‌های هنگفت، نه تنها به نتایج خوبی دست نمی‌یابند بلکه دچار عوارض و ضایعات پوستی در کنار تحمل درد و گذر زمان می‌شوند.

الکساندرایت کندلا آمریکا جنتل مکس پرو

الکساندرایت کندلا آمریکا جنتل مکس پرو 

الکساندرایت کندلا آمریکا جنتل مکس پرو آخرین ورژن دستگاه لیزر است که به تازگی در اصفهان و در مطب دکتر قانعی برای لیزر موهای زائد استفاده می گردد. این دستگاه  مجهز به لیزر اندیگ است که با طول موج 1064 برای پوست ها و نواحی تیره  مناسب خواهد بود. در کلینیک دکتر قانعی، با حداکثر با این دستگاه، لیزر انجام می شود. تا امروز برای استفاده از لیزر الکساندرایت برای پوست های تیره و نواحی تیره بدن بیهوده و بوده حتی  البته اگر با درجات بالا به کار رود ضررداشته و قطعا سوختگی به دنبال خواهد داشت. اما این لیزر  برای این نواحی تیره طراحی شده و می توان توان حذف موهای این ناحیه را به طور کامل انجام داد. این دستگاه با  گازهای کرایوژن کار می کنند. خنک کننده این دستگاه  با استفاده از گازهای کرایوژن (یکی از سردترین گازهای دنیا) می تواند پوست را تا حد امکان سرد کرده  تا  سوزش و درد حس نشود و به این ترتیب می توان لیزر را با درجات بالاتر بدون کوچکترین آسیبی انجام داد. تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در اکثر افراد بین 4 الی 6 جلسه است.

بهترین لیزر موهای زائد در اصفهان کدام است ؟

بی‌شک با‌کیفیت‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد، دستگاه‌های آمریکایی هستند که علاوه بر استانداردهای بسیار بالا تعداد جلسات شما را کوتاه می‌کنند، اما بخاطر داشته باشید که کمپانی‌های آمریکایی هم دارای دستگاه‌هایی با کیفیت متفاوتی هستند. دستگاه‌های کمپانی کندلا برای از بین بردن موهای زائد بسیار قوی ظاهر شده و طبق بررسی‌های به‌عمل آمده نتایج در دستگاه کمپانی کندلا ماندگارتر نسبت به سایر برندهاست؛ به علت استفاده از سیستم سرمایشی ویژه که مخصوص این کمپانی است. اما متاسفانه تعداد زیادی از افراد سودجو به‌تازگی با دستگاه‌های بی‌کیفیت طی تماس‌های تلفنی ادعا به داشتن دستگاه‌های مرغوب دارند. پس قبل از انجام کار با دستگاه‌های آمریکایی حتما به اسم حک شده‌‌ Candela‌ روی دستگاه دقت کنید.خوشبختانه کلینیک لیزر دکتر قانعی در اصفهان دارای باکیفیت ترین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا آمریکایی می باشد.ما به این مفتخریم که با بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت اصفهان زیر نظر مجرب ترین متخصصین، آماده خدمات رسانی به شما دوست داران زیبایی هستیم.

 

 

لیزر الکساندرایت کندلا در اصفهان

لیزر الکساندرایت کندلا در اصفهان روشی جدید برای از بین بردن موهای زائد بوده و در کلینیک پوست و مو و زیبایی  دکتر قانعی دیده می شود. شما به راحتی می توانید از شر موهای زائد خود بدون دردسر راحت شوید اگر بخواهید بدون درد از شر موهای زائد خلاص شوید، با توجه به دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به دلیل ظرفیت پذیری بسیار بالایی که دارد به کمک اشعه لیزر با سرعت بسیار بالا می تواند موی زائد بدن را از بین ببرد که این کار توسط متخصص پوست و مو در کلینیک انجام می شود. بدون شک استفاده از این دستگاه کمی دشوار است و باید توسط یک متخصص انجام شود. الکساندرایت توسط کشور آمریکا ساخته شده که امروزه کلینیک زیبایی قانعی در اصفهان به آن مجهز بوده و از آن برای بیماران خود استفاده می کند. در زیر نمونه ای از این دستگاه پیشرفته را می بینید.

 

لیزر الکس سرد در اصفهان

لیزر الکس سرد در اصفهان در کلینیک پوست و مو دکتر قانعی به کار گرفته می رود. این دستگاه با هر بار برخورد کردن نور لیزر روی بدن ریشه های موی زائد را می سوزاند. همیشه مشکل موهای زائد یکی از دغدغه های خانم ها و عده کثیری از آقایان بوده که امروزه به لطف دستگاه لیزر الکس سرد می توان برای همیشه از موهای زائد بدن خلاص شد. از این دستگاه می توان در نواحی مختلف بدن بدون هیچ محدودیتی استفاده کرد. انرژی لیزر برای از بین بردن ریشه مو به کار می رود و با هر بار ضربه زدن نور لیزر، ریشه های مو ضعیف و در چند جلسه کامل از بین می رود. دستگاه لیزر الکس سرد اصفهان به طور چشمگیری مورد استفاده قرار گرفته و در هنگام انجام کار به راحتی با سیستم سرمایش پایدار در حین ارسال هر پالس لیزر، بهبود می بخشد.

لیزر الکساندرایت کندلا در اصفهان

لیزر الکساندرایت کندلا در اصفهان که در تعداد اندکی از مجموعه های کلینیک تخصصی پوست و مو یافت می شود، در کلینیک دکتر قانعی برای رفع موهای زائد به کار می رود. این دستگاه تولید شده توسط کشور آمریکا که جزء برترین برندهای دنیا و مورد تایید FDA کشور آمریکا بوده که به سازمان جهانی غذا و دارو معروف است  و زیر مجموعه وزارت بهداشت و سلامت ایالات متحده آمریکا می باشد. لیزر الکساندرایت کندلا، می توان از بهترین دستگاه های لیزر مو حال حاضر دنیا از آن یاد کرد، که مدل 2017 آن بسیار معروف می باشد. از ویژگی های این دستگاه لیزر کندلا 2017 می توان به کیفیت بالا و انجام لیزر مو بدون درد و عوارض، که لیزر موهای زائد در کمترین تعداد جلسات با این دستگاه قابل انجام است. لازم به ذکر است دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا مورد تایید وزارت بهداشت ایران و دارای مجوزهای لازم است.

لیزر الکساندرایت کندلا در اصفهان

دستگاه لیزر کندلا اصفهان

دستگاه لیزر کندلا اصفهان از مدرن ‌ترین انواع دستگاه حذف موی زائد بدن است. بازگشت مو در این روش بسیار کم و درمدت طولانی تر اتفاق می افتد. دستگاه لیزر کندلا به یک سیستم خنک ‌کنندگی بسیار قوی مجهز بوده تا هنگام مو زدائی بدن، بیمار احساس درد یا سوزش ناشی از تابش اشعه لیزر را بر روی پوست خود حس نکند. همواره کمتر کسی وجود دارد تا دستگاه لیزر کندلا را نشناسد ولی بیماران زیادی هستند که با شگفتی های این دستگاه آشنایی ندارند. بدون شک هزینه هایی که برای از بین بردن موهای زائد پرداخت می شود به صرفه تر و مورد رضایت بیشتری از مشتریان می باشد. دستگاه لیزر کندلا اصفهان با طول موج خاص به حذف موهای زائد می پردازد. انرژی خروجی از اشعه لیزر بیشتر با لایه های سطحی پوست برخورد می کند که این طول موج مخصوص از بین رفتن فولیکول مو است.

لیزر الکساندرایت در اصفهان

لیزر الکساندرایت در اصفهان یکی از شیوه های نوین برای زیبایی و حذف مو اضافی یا زائد است با همه گیر شدن دستگاه لیزر، که بیشتر برای از بین بردن موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرد. در اندک زمان کوتاهی به یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین روش برای رفع موهای زائد تبدیل شده است. نکته بسیاری مهمی که در مورد دستگاه لیزر باید بدانید این دستگاه بدون هیچ دردی موهای زائد را از بین می برد و بر خلاف روش های قدیمی که در آنها بسیاری از خانم ها ناراضی بوده و  قادر به تحمل درد اپیلاسیون یا موم گیاهی نبودند،این مشکلات باعث شد تا از دستگاه لیزر کلینیک دکتر قانعی در اصفهان استفاده کنند. به کمک لیزر الکساندرایت در اصفهان برای از بین بردن موهای بدن می توان در کلینیک ما حاظر شوید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.

لیزر کندلا در اصفهان

لیزر کندلا در اصفهان در مرکز کلینیک دکتر قانعی به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می شود که تاثیرات این نمونه دستگاه لیزر مو به حدی بالا است که بیماران زیادی از دستگاه لیزر مو راضی بوده اند. مشتریان ما پس از اولین جلسه درمان به وضوح این موضوع را خواهند دید که موهای زائد بدن کمتر از روز اول شده اند و در چند جلسه پی در پی کامل از بین می رود. از ویژگی های برتر دستگاه لیزر کندلا در اصفهان، کمترین میزان بازگشت مو پس از لیزر مو زائد می باشد که نسبت به روش های دیگر بسیار کاربردی است. پس از لیزر موهای زائد این موضوع را کاملا حس خواهید کرد و از مهمترین ویژگی دستگاه کندلا در اصفهان طولانی تر شدن زمان بازگشت مو می باشد.

لیزر کندلا اصفهان

لیزر جنتل مکس پرو کندلا در اصفهان

لیزر جنتل مکس پرو کندلا در اصفهان توسط متخصصین مجرب پوست و مو در مجموعه کلینیک دکتر قانعی قابل انجام است. این کلینیک مجهز به دستگاه لیزر جنتل مکس پرو که با نام اختصاصی انگلیسی GentleMax Pro که در کمپانی کندلا (Candela) آمریکا ساخته شده است. همواره طی سالهای گذشته بسیاری افراد تقاضا زیادی برای انجام امور لیزر موهای زائد رشد فزاینده ای داشته، ولی با توجه به عدم آگاهی مردم توسط تبلیغات و یا قیمت ارزانتر گرفتار دام می شدند و در یک مرکز غیر استاندارد و غیر تخصصی اقدام به این امر می کردند که موجب مایوس شدن بسیاری از علاقه مندان به لیزر موهای زائد شده بود. کلینیک دکتر قانعی با مشاوره های رایگان و ارائه اطلاعات لازم برای مشتریان از دستگاه لیزر جنتل مکس پرو به آنها کمک می کند با لیزر موی زائد، بازگشت مو طولانی شده و یا به طور کامل از بین رود.

بهترین لیزر الکساندرایت اصفهان کدام مدل میباشد ؟

لازم به ذکر است دستگاه‌های کمپانی کندلا شامل مدل minigentlase ‌مربوط به سال‌هاى قبل و مدل gentle مربوط به سال‌ 2016 و 2017 است. طبیعتا دستگاه‌هایGentle به نسبت مدل‌های پیشین دارای تکنولوژی بالاتر و قدرت بیشتری است. الکساندرایت کندلا آمریکا جنتل مکس پرو آخرین ورژن دستگاه لیزر است و قابلیت حذف مو برای پوست های تیره را نیز دارد.

چرا کلینیک لیزر دکتر قانعی ؟

کلینیک لیزردکتر قانعی با دارا بودن دستگاه "GentleMax Pro" پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان،لیزر موهای زائد بدن و صورت را ارائه می دهد.

ویژگیهای تکنیکی لیزر الکساندرایت کلینیک لیزر دکتر قانعی

 •  پیشرفته ترین لیزر الکساندرایت دنیا برای از بین بردن موهای زائد مورد تایید "FDA" آمریکا و دارای استاندارد طلایی "gold standard" .
 •  قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن موهای زائد هر نوع پوست و مو.
 • لیزر الکساندرایت دارای سیستم کولینگ (خنک کننده) قوی و بالاترین استاندارد ایمنی و حداقل عوارض ممکن است.
 • لیزر الکساندرایت اصفهان :کم دردترین، کم خطرترین، سریعترین و موثر ترین دستگاه در حال حاضر دنیا.
 • لیزر الکساندرایت دارای بزرگترین سطح منطقه لیزر شده در بین دستگاههای لیزر میباشد.
 • توانایی چند برابر لیزر الکساندرایت در مقایسه با سایر لیزرهای موجود.
 • لیزر الکساندرایت مجهز به جدیدترین و توانمندترین سیستم لیزر که تلفیقی از دو نوع لیزر الکساندرایت والیت پلاس میباشد.
 • لیزر الکساندرایت مناسب برای انواع پوست اعم از تیره و برنزه و آفتاب گرفته و موهای کرکی و نازک.
 • دارای جدیدترین فن آوری cynosure آمریکا.
 • دستیابی به نتیجه ایده آل در حداقل تعداد جلسات و بالاترین سرعت ممکن در مطب دکتر قانعی در اصفهان.
 • قابل استفاده برای تمام نواحی بدن.
 • تلفیق ایده آل لیزر الکساندرایت (nm755)و لیزر Nd – yag1064nm که موجب بالا بردن اثربخشی و ایمنی در انواع مختلف پوست و مو شده است.

تفاوتهای لیزرهای الکساندرایت با لیزرهای دایود الکس 

 • لیزر الکساندرایت جزیی از لیزرهای جامد است ولی  لیزرهای دایود الکس از خانواده لیزرهای نیمه هادی است.
 • لیزر الکساندرایت دارای سورس از جنس کانی است که تحریک سورس با فلش لامپ صورت می پذیرد، در لیزرهای دایود الکس، سورس از خانواده بلورهای نیمه هادی بر پایه سلیکون است.
 • لیزر الکساندرایت نیازی به تعویض لیزر سورس ندارند و معمولا لامپهای محرک رادآن بعد از هر ۱ میلیون شات تعویض می گردد در حالی که لیزرهای دایود الکس در هر ۵ میلیون شات باید تعویض لیزر سورس پیداکنند .
 • نوع خنک کننده در لیزر الکساندرایت مبتنی بر گاز است در حالی که در لیزرهای دایود الکس  این چنین نیست و از سردکننده تماسی استفاده می گردد .
 • جذب  لیزر الکساندرایت در ملانین موه بسیار بالاتر از  لیزرهای دایود الکس  است ولی در لیزرهای دایود الکس  جذب ملانین  عمق نفوذ بیشتر است
 • لیزر الکساندرایت  نیاز به هیچ ژل  یا داروی بی حس کننده نیست  ولی در لیزرهای دایود الکس در حالت معمول  باید قبل از انجام لیزر از ژل استفاده کرد و برای پوستهای حساس هم  از کرمهای بی حسی موضعی استفاده می کنند.