03136284115

info@drghanei.com

هایفوتراپی

هایفوتراپی از جدیدترین روش های زیبایی و سلامت پوست است که با افزایش کلاژن سازی جدید در پوست باعث جوان سازی پوست خواهد شد. با افزایش سن،، پوست شل و پیر می گردد و از بین بردن چین و چروک همیشه یکی از دغدغه های خانم ها و آقایان بوده است. روش های جدیدی برای جوانسازی صورت به وجود آمده است که بسیاری از این روش ها طولانی و محدودیت دارد. هایفوتراپی روشی نسبتا امن است که توسط متخصص پوست با کمترین آسیب، شادابی را به پوست شما بازمی گرداند.

کاربرد هایفوتراپی

کاربرد هایفوتراپی در لیفتینگ صورت و گردن می باشد. در این روش با دستگاهی که طول موج بالایی دارد برای لیفت کردن پوست صورت و گردن استفاده می گردد. ماندگاری در این روش بسیار بالاست و باعث رفع چین و چروک در اطراف چشم ، رفع تیرگی و سیاهی چشم ، لیفت صورت و گونه ها ، رفع غبغب و ... می شود. همه ی افراد می توانند در سنین مختلف در صورت نیاز از این دستگاه استفاده کنند. اما افراد بالای 30 سال برای رفع افتادگی پوست می توانند از این روش استفاده کنند.

هایفو (HIFU ) چیست؟

هایفو ( HIFU )  چیست؟ هایفو مخفف شده کلمات High Intensity Focused Ultrasound می باشد. در هایفو با استفاده از اشعه و موج بالا باعث سفت شدن پوست ، بالا بردن ابرو ها ، از بین بردن خط لبخند و اخم ، لاغری ، محکم تر کردن پوست و ثبات در توناژ پوست ، درمان آکنه ، جوش و لک ، زاویه دهی صورت و ... می شود. هایفو روشی کاملا مطمئن ، موثر و ایمن برای جوانسازی پوست می باشد و نیازی به جراحی نیست . در هایفو اثری از بخیه ، خونریزی ، کبودی ، قرمزی ، سوزش و یا خارش نیست . هایفو تایید شده سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد (FDA) و علاقه مندان به هایفوتراپی می توانند به کلینیک لیزر، پوست و مو دکتر قانعی مراجعه کنند.

هایفوتراپی در اصفهان

هایفوتراپی در اصفهان با بهترین مراکز تخصصی پوست و مو ، توسط بهترین متخصصان انجام می شود. جراحی پوست اصولا ، عوارضی را از جمله بخیه ، سوزش و زخم های عمیق به همراه دارد اما امروزه تجهیزات پزشکی پیشرفته درمان های اصولی و فوق العاده را برای جوان سازی پوست ارائه می دهند که دیگر نیاز به روش های تهاجمی برای پوست نیست . بهترین روش برای لیفت و بالا بردن پوست صورت و رهایی از دست چین و چروک و ... هایفوتراپی است. کلینیک تخصصی لیزر، پوست و مو دکتر قانعی در اصفهان ، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی می باشد.

هزینه هایفو اصفهان

هزینه هایفو اصفهان به عوامل متعددی مثل تعداد جلسات ، تعداد نواحی که قرار است مورد درمان قرار بگیرد و یا اینکه کدام ناحیه از بدن قرار است مورد درمان قرار بگیرد. از طرفی هر دکتر مهارت و تجهیزات مخصوص به خود را دارد . از این رو هزینه های هایفو با یکدیگر متفاوت است . امروزه تجهیزات پزشکی پیشرفته درمان های اصولی و فوق العاده را برای جوان سازی پوست ارائه می دهند که دیگر نیاز به روش های تهاجمی برای پوست نیست . بهترین روش برای لیفت و بالا بردن و جوان سازی پوست صورت هایفوتراپی است. کلینیک تخصصی لیزر، پوست و مو دکتر قانعی در اصفهان ، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی با هزینه های بسیار مناسب می باشد.

مدت ماندگاری هایفوتراپی

مدت ماندگاری هایفوتراپی به عواملی مثل میزان شل بودن پوست ، رژیم غذایی ، سن ، ژنتیک و غیره بستگی دارد. جوان سازی پوست از طریق هایفوتراپی حدود 2 سال باقی می ماند و افرادی که دوست دارند نتیجه ماندگار تری داشته باشند باید هر 1-2 سال یکبار آن را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند و از شر چین و چروک ،خط لبخند و اخم و ... راحت شوند. در این روش نمی توان از روند طبیعی پیری جلوگیری کرد به همین دلیل این روش به منظور مقابله با پیری زود رس پوست می باشد. هایفو تایید شده سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد (FDA) و علاقه مندان به هایفوتراپی می توانند به کلینیک لیزر، پوست و مو دکتر قانعی مراجعه کنند.

قیمت هایفو در اصفهان

قیمت هایفو در اصفهان به عوامل متعددی مثل تعداد جلسات ، تعداد نواحی که قرار است مورد درمان قرار بگیرد و یا اینکه کدام ناحیه از بدن قرار است مورد درمان قرار بگیرد. از طرفی هر دکتر مهارت و تجهیزات مخصوص به خود را دارد . از این رو قیمت های هایفو با یکدیگر متفاوت است . امروزه تجهیزات پزشکی پیشرفته درمان های اصولی و فوق العاده را برای جوان سازی پوست ارائه می دهند که دیگر نیاز به روش های تهاجمی برای پوست نیست . بهترین روش برای لیفت و بالا بردن و جوان سازی پوست صورت هایفوتراپی است. کلینیک تخصصی لیزر، پوست و مو دکتر قانعی در اصفهان ، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی با قیمت های بسیار مناسب می باشد.

هایفو در اصفهان

هایفو در اصفهان با بهترین مراکز تخصصی پوست و مو ، توسط بهترین متخصصان انجام می شود. جراحی پوست اصولا ، عوارضی را از جمله بخیه ، سوزش و زخم های عمیق به همراه دارد اما امروزه تجهیزات پزشکی پیشرفته درمان های اصولی و فوق العاده را برای جوان سازی پوست ارائه می دهند که دیگر نیاز به روش های تهاجمی برای پوست نیست . بهترین روش برای لیفت و بالا بردن پوست صورت و رهایی از دست چین و چروک و ... استفاده از هایفو است. کلینیک تخصصی لیزر، پوست و مو دکتر قانعی در اصفهان ، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی می باشد.

بهترین مرکز هایفو در اصفهان

بهترین مرکز هایفو در اصفهان با استفاده از اشعه و موج بالا باعث سفت شدن پوست ، بالا بردن ابرو ها ، از بین بردن خط لبخند و اخم ، لاغری ، محکم تر کردن پوست و ثبات در توناژ پوست ، درمان آکنه ، جوش و لک ، زاویه دهی صورت و ... می شود. هایفو مزایای زیادی دارد مثال 1-بدون جراحی می باشد و عوارض جراحی را ندارد. 2-فقط در یک جلسه انجام می شود. 3-درد غیر قابل تحملی ندارد. 4-نیاز به بستری ندارد. 5-کاملا بی خطر می باشد و هیچ نوع عارضه ای روی پوست ایجاد نمی کند. یکی از بهترین مرکز هایفو در اصفهان کلینیک تخصصی لیزر، پوست و مو دکتر قانعی می باشد.

بهترین دکتر هایفو در اصفهان

بهترین دکتر هایفو در اصفهان متعدد است. در هایفو از امواج مافوق صوت (اولتراسوند) استفاده می شود. این دستگاه کلاژن سازی می کند تا استحکام ساختار های پوست بدن بیشتر شود. این روش برای کسانی که پوست آنها تا حدی شل شده است بسیار موثر است . دکتر های زیادی در شهرهای مختلف با تجهیزات پیشرفته، عمل جوان سازی پوست را بدون استفاده از تیغ جراحی انجام می دهند بنابراین این روش کاملا بی خطر می باشد. دکتر قانعی ، در کلینیک تخصصی لیزر، پوست و مو که یکی از بهترین دکتر های پوست و مو هستند، ارائه دهنده بهترین خدمات زیبایی می باشند.

پرسش و پاسخ هایفوتراپی

در هایفو با استفاده از اشعه و موج بالا باعث سفت شدن پوست ، بالا بردن ابرو ها ، از بین بردن خط لبخند و اخم ، لاغری ، محکم تر کردن پوست و ثبات در توناژ پوست ، درمان آکنه ، جوش و لک ، زاویه دهی صورت و ... می شود. در هایفو از امواج مافوق صوت (اولتراسوند) استفاده می شود. در این روش نمی توان از روند طبیعی پیری جلوگیری کرد به همین دلیل این روش به منظور مقابله با پیری زود رس پوست می باشد. هایفو تایید شده سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد (FDA) و شما عزیزان می توانید پرسش و پاسخ هایفوتراپی خود را در سایت دکتر قانعی بنویسید و در صورت نیاز به راهنمایی با ما در ارتباط باشید.