مزوتراپی مو اصفهان

مزوتراپی مو  از دیگر خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر قانعی است. ریشه موهایتان سست شده؟ موهایتان ریزش دارد؟ جلوی موهایتان خلوت شده؟ دچار ریزش موی بارداری شده اید و الان موهایتان به شدت کم پشت است؟ خط جلوی موهایتان پس روی دارد و نگران کچل شدن هستید؟ موهایتان شوره شدید دارد؟

اصلا نگران نباشید تکنولوژی با روش جدیدی به کمک شما آمده است، این روش یکی از بحث های جدید و پرطرفدار در میان خانم ها و به ویژه آقایان می باشد که در سال های اخیر به شدت مورد استقبال قرار گرفته است و حالا وقتش است که با تمام نگرانی هایتان خداحافظی کنید!
چطوری؟
در یک کلمه با مزوتراپی مو.
اگر شما هم جز دسته افرادی می باشید که زیبایی موهایتان اهمیت بالایی دارد این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
سوال که در ابتدا مطرح می شود این است اصلا مزوتراپی چیست؟ مزوتراپی روشی جدید است که با تغذیه ریشه مو و تحریک الگوی رشد مو در رشد و کنترل ریزش موها بسیار موثر می باشد. در این روش که به روش غیر تهاجمی معروف است محلول مخصوصی توسط سر سوزن به عمق یک سانتیمتری پوست سر زیر لایه اپیدرمال پوست تزریق شده و به بافت های آسیب دیده می رسد یعنی دقیقا جایی که فولیکول موی شما قرار دارد. این سوراخ های سطحی محلول حاوی مواد معدنی را به مزودرم که متشکل از میان پوست هست، می برند.

مزوتراپی مو در اصفهان

مزوتراپی مو در اصفهان توسط تیم متخصص ما در کلینیک دکتر قانعی بهترین خدمات را به شما عزیزان ارایه میدهد. این کلینیک در اصفهان خیابان چهارباغ بالا - روبروی شرکت زمزم - مجتمع کاویان - طبقه دوم - واحد 211 واقع شده است این تیم متشکل از هیئتی اجرایی که با گذراندن امورش های تخصصی پس از انجام آزمایشات مربوطه و بررسی کامل عملکرد بدن شما و با مطالعه کامل ساختار موی شما بهترین محلول درمانی که متناسب با موی شما می باشد را شناسایی نموده است. درمان طی جلساتی که در مشاوره مشخص می شود انجام می شود. ما هر روزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب در کنار همکاران خود منتظر حضور شما هستیم.

درمان ریزش مو با مزوتراپی

درمان ریزش مو با مزوتراپی از طریق تغذیه و تحریک ریشه مو و با به تعادل رساندن هورمون ها در بدن می شود. ریزش مو دلایل بسیاری دارد که از جمله ان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• کمبود مواد معدنی و ویتامین ها که در دوران بارداری یا با تغذیه نا مناسب ایجاد می شود
• کم کاری غده تیروئید
• بیماری های پوستی نظیر قارچ
• ازدیاد هورمون دی هیدروتستوسترون در مردان که با افزایش سن هورمون تستوئسرون به این هورمون تبدیل می شود و این هورمون از عوامل ریزش مو می باشد
• میزان بالای هورمون تستوسترون در بانوان (تستوسترون یک هورمون آندروژن می باشد، یعنی باعث بروز خصوصیات مردانه می گردد)
محلول مورد استفاده با متعادل سازی هورمون ها، القا فاز رشد موها، افزلیش ترشح چربی های طبیعی و تقویت ماهیچه ای که نگهدارنده موی سر است ساختار مو را بهبود داده اند تا موهایتان مجددا سلامت خود را بدست اورید.

مزوتراپی مو خوبه؟

مزوتراپی مو خوبه؟ اگر این سوال را در ذهنتان داشتین باید بدانید که در این روش محلول مصرفی شامل ویتامین ها و عصاره گیاهان دارویی و مواد معدنی موثر در تقویت ریشه مو می باشد که از جمله این ویتامین ها به ویتامین های خانواده B و ویتامین C اشاره کرد که باعث افزایش جریان خون و تقویت یا بیدار سازی فولیکول‌های در حال استراحت مو از طریق خونرسانی خواهند شد. رایج ترین گیاهانی که در محلول مزوتراپی به شکل روغن و یا عصاره مورد استفاده قرار می گیرند گیاهان جنسینک، نخل اره ای و جینکوبیلو می باشند. مکانیزم اصلی هر3 گیاه علاوه بر افزایش خون رسانی به رگ های پوست سر، بهبود تغذیه ریشه موها از طریق مواد معدنی الی است که خاصیت تقویت کنندگی دارند. بعنوان نمونه گیاه نخل اره ای اثرات مخرب هورمون دی هیدروتستوسترون که با افزایش سن در اقایان بالا می رود را کاهش میدهد این هورمون اثرات مخربی بر ریشه مو در اقایان دارد. تمام موارد ذکر شده گیاهانی بی خطر می باشند که در علم گیاه پزشکی توصیه شده اند.

رویش مجدد مو با مزوتراپی

رویش مجدد مو با مزوتراپی، تقویت ریشه مو، درمان شوره های شدید و حتی ضخیم کردن ریشه مو از جمله دیگر کارکرد های این محلول می باشد. نکته ای که در درمان بسیار موثر میباشد همخوانی محلول مصرفی با نیاز و شرایط موی شما می باشد و نکته قابل توجه این است که مقدار آمینواسید ها، مواد معدنی، انزیم و نوکلئیک اسید قابل تنظیم است. مزوتراپی در واقع فرایندی با دو عملکرد مکانیکی و شیمیایی می باشد. عملکرد شیمیایی همان موادی است که برای تزریق انتخاب می شوند و عملکرد مکانیکی سوزنی است که به بافت مورد نظر تزریق می شود. در محل بافت فرایند التیامی باعث ساخت کلاژن و الاستین می شود که تاثیر بسزایی در تحریک رشد مو دارد. این روش درمان کاملا بی خطراست به نحوی که حتی نیازی به بیهوشی موضعی ندارد، این فرایند حدوداً 10 الی 30 دقیقه از وقت شما رو میگیرد. روش مزوتراپی دوره بهبود بسیار سریعی بعد از عمل دارد.

بهترین مرکز مزوتراپی مو

بهترین مرکز مزوتراپی مو در اصفهان کلینیک دکتر قانع می باشد. این کلینیک علاوه بر داشتن تخصص از محصولات و برندهای مطرح و با کیفیت جهانی در جهت ارتقا عملکرد خود بهره می گیرد. برند معتبر Revitacare فرانسه که نامی شناخته شده در سطح جهانی می باشد و در اروپا و حتی در کشور امریکا جز پر طرفدارها می باشد برای مزوتراپی در این مجموعه انتخاب شده است. دقت کنید بیشترین تاثیر گذاری در درمان را کیفیت محصول مصرفی تضمین میکند. این برند علاوه بر داشتن مجوز از مرکز بهداشت اروپا مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیز می باشد و سالهای اخیر یعنی از سال 2015 توانسته است عنوان برند برگزیده مزوتراپی را به خود اختصاص دهد. ویژگی های منحصر به فردی دیگری که ان را یک گزینه بسیار خوب برای انتخاب ساخته است غلظت مناسب محصول است که تزریق بدون دردی را برای بیماران به دنبال دارد. این محصول تنها داروی مزوتراپی مو می باشد که علاوه بر رفع ریزش مو و رویش مجدد مو سبب ابرسانی عمیق پوست سر و رفع کامل شوره سر بعد از ۲ جلسه می شود .

تعرفه مزوتراپی مو

تعرفه مزوتراپی مو با توجه به عملکرد و نتایجی که از این روش درمانی نصیب شما می شود بسیار با صرفه است. همچنین نسبت به روش های درمانی دیگر هزینه چندان بالا نمی باشد به طوری که اکثر شما قادر به استفاده از این روش درمانی می باشید. مرکز درمانی ما روزهایی در سال را برای تخفیف در نظر می گیرد. پس با بررسی سایت نسبت به تعرفه ها اطلاع حاصل فرمایید. توجه فرمایید که با این روش مضرات ناشی از مصرف برخی دارو ها و ویتامین ها را بر طرف میکنید و دروه درمانی بسیار کوتاه و خالی از دردهای شدید را تجربه می کنید. در مجموع می توان گفت این روش ایمنی بالایی دارد که از نظر اشخاصی که این روش را به کار برده اند بسیار قابل توجه می باشد. این روش نسبت به روش های دیگر تأثیر سریع‌ تری دارد که یکی دیگر از نقاط قوت این روش می باشد.

هزینه هر جلسه مزوتراپی مو

هزینه هر جلسه مزوتراپی مو براساس میزان موادی که در تزریق مورد استفاده قرار می گیرد متغیر می باشد. البته موارد دیگری نیز در این هزینه دخیل می باشند که از جمله ان وسعت ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان می باشد. در جلسه مشاوره پس انجام ازمایشات و بررسی دقیق موی شما مشکل شما تشخیص داده می شود و ترکیب موثر برای موی شما مشخص می شود. همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان تعیین می شود تا هزینه درمان برای شما تخمین زده شود. توجه کنید که هزینه مزوتراپی اصفهان تحت پوشش هیچ بیمه ای نمی باشد.

عوارض مزوتراپی مو

عوارض مزوتراپی مو در مقایسه با روش های درمانی دیگر قابل نادیده گرفتن هستند. روش مزوتراپی یک روش استاندارد است که توسط متخصصین مورد تایید می باشد. این روش در کشورهای اروپایی به شدت طرفدار دارد ولی با این وجود این روش نیز مانند هر روش دیگری معایب و عوارض مختصری را به دنبال دارد که از جمله ان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: سوزشی مختصر که در ناحیه تزریق در سر ایجاد می شود، تورم اندکی که در ناحیه تزریق در روزهای اول مشاهده میشود و واکنش الرژیک افرادی که نسبت به این مواد حساسیت دارند( پیشنهاد می شود قبل از انجام تزریق حسایت خود را از طریق تست هایی که در مرکز ما انجام می شود بررسی کنید تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید)

کی مزوتراپی مو انجام داده؟

کی مزوتراپی مو انجام داده؟ تجربه شما از مزوتراپی مو؟ و سوالاتی از این قبیل ممکن است توسط افرادی که تمایل به استفاده از این روش دارند مطرح شود، در پاسخ به این سوالات تعدادی از نظرات کاربرانی که از این روش استفاده کرده اند در لینک زیر مورد بررسی قرار گرفته است. این روش مورد استقبال خانم ها و بویژه آقایان بسیاری قرار گرفته است، معمولا آقایانی که خطر کچلی را احساس میکنند یا افرادی که دچار ریزش موهای ناگهانی شده اند رضایت خود را از این را از این روش ابزار داشته اند.

پرسش و پاسخ درباره مزوتراپی مو

پرسش و پاسخ درباره مزوتراپی مو در زیر مطرح شده است کاربران سایت سوالات خود را مطرح نموده اند که پاسخ ان ها موجود است همچنین  یکسری سوالات رایج که در این زمینه ممکن است پیش بیاید در زیر برای شما عزیزان فراهم شده است که با مطالعه همین صفحه، جواب سوالات خود را به راحتی خواهید یافت:

  • در مزوتراپی مو دوام برای چه مدت می باشد؟
  • چه مراقبت هایی را پس از انجام مزوتراپی مو باید به کار برده شود؟
  • ایا این روش مزوتراپی مو درد هم دارد؟
  • ایا رژیم غذایی خاصی پس از روش مزوتراپی مو لازم است رعایت شود؟
  • چه تعداد جلسات برای روش مزوتراپی مو کافی می باشد؟
  • در صورت کامل نشدن دوره درمانی مزوتراپی مو چه مشکلاتی ممکن است رخ بدهد؟

تبادل نظر در مورد مزوتراپی مو

تبادل نظر در مورد مزوتراپی مو بخشی است که برای شما دوستانی که از این روش استفاده کرده اید می باشد، خوشحال می شویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا به بهبود عملکرد همکاران ما در مرکز کمک کنید و نقطه شروعی برای افرادی که تمایل به انجام این روش دارند باشد. پیشنهاد ما به شمایی که می خواهید از مزوتراپی برای بهبود موهایتان استفاده کنید مطالعه نظرات و پیشنهادات دوستان دیگر می باشد. قابل توجه شما دوستان که استفاده از برندهای نا معتبر موجب بروز خسارات جبران ناپذیری می شود پس در صورتی که به سلامت خود اهمیت می دهید از مراجعه به کلینیک های نا معتبر که از مواد نا معتبر استفاده می کنند به شدت پرهیز کنید. ما حافظ سلامتی شما هستیم.

سوالات متداول مزوتراپی مو
مزوتراپی مو برای چه اشخاصی مناسب می باشد؟
تمام سنین – بویژه افرادی که از ریزش مو رنج میبرند یا موهایشان اسیب دیده است
ایا مزوتراپی مو عوارض هم دارد؟
در صورتیکه تحت نظارت متخصص انجام شود، خیر.
در مزوتراپی مو ممکن است کبودی پس از تزریق بوجود بیاید؟
این کبودی مختصرمی باشد و بعداز چند روز ناپدید می شود