لیزر بیکینی اصفهان

از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی یکی از کارهای آزار دهنده، ناخوشایند و تکرارشونده‌ای است که بیشتر زنان به آن می‌پردازند. روش‌های قدیمی زدودن موهای بیکینی دیگر رضایت‌بخش نیستند. راه‌حل خوب و عالی برای این منظور، از بین بردن موهای بیکینی با کمک لیزر است. در این روش، لیزر با هدف قرار دادن ملانین داخل فولیکول‌های مو، به تخریب آن‌ها می‌پردازد.

چند جلسه لیزر لازم است؟

لیزر موهای زائد اندام تناسلی با توجه به رنگ پوست زمینه ای و رنگ مو افراد از حداقل ۴ جلسه تا حداکثر ۱۰ جلسه خواهد بود. فاصله بین هر جلسه ۶ تا ۸ هفته می باشد.

مزایای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

  • تأثیر آن دائمی است. موهای زائد شما بعد از هر جلسه درمان کمتر و کمتر می‌شود. هدف نهایی در این روش درمانی این است که پس از درمان، موهای ناحیه تناسلی شما 75 تا 90 درصد کاهش یافته باشد.
  • زمان لیزر موهای دائمی بسیار کوتاه است. هر 6 هفته 15 دقیقه طول می‌کشد و معمولاً 6 جلسه نیاز است (در مجموع 2 ساعت).
  • لیزر موهای زائد، موهای درون‌پوستی و جوش‌های ناشی از تراشیدن مو را برطرف می‌کند.
  • در زمان بین جلسات لیزر می‌توانید موها را بتراشید؛ بنابراین در دوره درمان با لیزر زمانی لزوم ندارد که به دلیل بزرگ شدن موهای زائد بدنتان خجالت‌زده شوید.
  • این روش درمانی مقرون به صرفه است. چنانچه شما طولانی‌مدت به این مسئله نگاه کنید متوجه می‌شوید هزینه‌ای که برای لیزر صرف می‌کنید در مقایسه با هزینه‌ای که در طول زندگی خود برای تراشیدن موهای زائد و یا شمع انداختن آن‌ها می‌پردازید بسیار کم است.

هزینه لیزر ناحیه بیکینی چقدر است؟

هزینه لیزر ناحیه بیکینی به میزان مویی که در این ناحیه از بین میرود بستگی دارد. در لیزر، موهای زائد تمام قسمت های بدن قابل حذف می باشد، اما ناحیه بیکینی در هر فرد متفاوت است.


آیا همه می توانند ناحیه بیکینی خود را لیزر کنند؟

مانند همه درمان های لیزر، لیزر موهای بلوند، خاکستری و قرمز امکانپذیر نمی باشد. زیرا لیزر، ملانین که همان رنگدانه های داخل فولیکول مو است را مورد هدف قرار می دهد. بنابراین در موهای تیره بسیار موثر واقع می شود.

آیا آقایان هم می توانند ناحیه تناسلی خود را لیزر کنند؟

در سالهای اخیر لیزر ناحیه تناسلی در آقایان با روندی فزاینده مواجه بوده است. تمامی افراد در هر جنسیت و سبک زندگی به دنبال روشی جهت از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی بدون آسیب رساندن به پوست آن قسمت و داشتن پوستی نرم و بدون عیب می‌گردند. تنها زنان نیستند که به دنبال داشتن پوستی تمیز و تازه هستند بلکه بسیاری از مردان نیز درصدد یافتن راهی جهت از بین بردن طولانی‌مدت موهای زائد ناحیه تناسلی هستند.

اگر به دنبال روشی جهت از بین بردن دائمی موهای زائد ناحیه بیکینی هستید، لیزر موهای زائد بهترین روش موجود برای رسیدن به هدف شماست. متخصصین در کلینیک دکتر قانعی با ارزیابی نوع پوست بدن شما، مناسب‌ترین نوع لیزر برای رنگ پوست شما و تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به نتایج دلخواه را پیشنهاد خواهند داد. این روش درمانی پوستی نرم و بدون مو در ناحیه تناسلی ایجاد کرده و شما را از عذاب تراشیدن و موم رها می‌کند.

کلینیک لیزر دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی ، لیزر الکساندرایت در اصفهان، لیزر موهای زائد در اصفهان، لیزر بکینی اصفهان میباشد.

 

نوشتن دیدگاه