پی آر پی صورت در اصفهان

یکی از نوین ترین روش هایی که به منظور جوان سازی پوست و مو و احیای آن ها صورت می گیرد، متد پی آر پی است. در این روش با استفاده از خون فرد و جدا کردن اجزای آن، پلاسمای غنی شده به بافت های مورد نظرتزریق شده و باعث ایجاد تغییراتی در پوست می شود که در نهایت به جوانسازی آن می انجامد. پی آر پی برای صورت موجب شادابی و جوانسازی آن می شود و این عمل با تزریق پلاکت خونی و شروع کلاژن سازی پوست میسر می شود. به دلیل اهمیتی که انجام پی آر پی دارد، بهتر است که این عمل توسط پزشک ماهر و در مکانی کاملا تخصصی و بهداشتی انجام پذیرد. کلینیک دکتر قانعی از جمله بهترین، مجهز ترین و به روز ترین کلینیک های تخصصی در اصفهان است که در آن انواع خدمات پوست و مو به ویژه پی آر پی انجام می شود. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه پی آر پی مو اصفهان و هزینه پی آر پی صورت با کلینیک دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.

prp صورت در اصفهان

موارد انجام پی آر پی صورت

برخی از نواقص پوستی و حتی بیماری های مادرزادی باعث می شوند که پی آر پی صورت به عنوان یک روش درمانی انجام گیرد. متداول ترین دلایلی که در آن ها از پی آر پی صورت استفاده می شوند، عبارتند از:

  • چین و چروک های روی پوست که اغلب در اثر افزایش سن به وجود می آیند.
  • جوان سازی زیر و پشت پلک
  • رفع چین و چروک های زیر چشم
  • رفع گودی و کبودی زیر چشم
  • برطرف کردن جای جوش، جراحی،سوختگی، بخیه و ...
  • از بین بردن خط اخم و خنده و ...

نحوه انجام پی آر پی صورت

در شهر اصفهان می توان انجام پی آر پی را در کلینیک های بسیاری انجام داد. آن چه در مورد انجام این پروسه اهمیت دارد، محیط بهداشتی، مطمئن و آرام است و این که این عمل باید توسط پزشک متخصص انجام شود. کلینیک دکتر قانعی با ایجاد شرایط بسیار مطلوب برای مشتریان به تخصصی ترین شکل ممکن اقدام به انجام پی آر پی صورت می کنند. انجام پی آر پی و تهیه آن در زمانی کمتر از یک ساعت و در کلینیک انجام می شود. در این روش مقداری از خون فرد توسط پزشک گرفته می شود و در سانتریفیوژ قرار داده می شود. با این عمل گلبول های قرمز خون جدا می شوند و پلاسمای مورد نیاز به جا می ماند. پی آر پی الزاما باید توسط پزشک تزریق شود.

موارد انجام پی آر پی صورت  

نکات مهم در انجام پی آر پی صورت

اگر انجام پی آر پی در یک محیط سالم و توسط پزشک انجام شود می توان آن را جز بی ضررترین اعمال زیبایی در نظر گرفت. با توجه به این که پلاسمای تزریقی به فرد از بدن خود او گرفته شده است نسبت به آن واکنش یا آلرژی وجود ندارد. در انجام پی آر پی در زمان گرفتن خون و تزریق پلاسما به بدن باید جای آن به خوبی ضد عفونی شود تا عفونت ایجاد نشود.

مزایای پی آر پی صورت

پی آر پی را می توان یکی از امن ترین روش های مورد استفاده برای جوانسازی و زیبایی پوست صورت در نظر گرفت. در اغلب روش ها اصولا یک ماده خارجی برای تزریق وجود دارد که در مواردی ممکن است باعث واکنش بدن شود و عوارضی را به دنبال داشته باشد. اما در این روش به دلیل استفاده از پلاکت های خونی خود فرد، امکان انتقال بیماری و یا واکنش بدن به حداقل رسیده است.
یکی از مواردی که به عنوان معایب پی آر پی از آن یاد می شود ظهور نتیجه آن به صورت آهسته و تدریجی است. به طور معمول بعد از انجام پی آر پی صورت برای مشاهده نتیجه لازم است سه تا چهار هفته صبر کرد. هم چنین انجام پی آر پی برای برطرف کردن چین و چروک های بسیار عمیق، کاربردی ندارد. پس بهترین زمان برای انجام پی آر پی زمانی است که هنوز چروک های پوست عمیق نشده اند.
نتیجه ای که در اثر انجام پی آر پی در صورت به وجود می آید می تواند دارای ماندگاری بالایی باشد و تا چندین ماه وجود داشته باشد.
پلاسمای خونی که به فرد تزریق می شود دارای انواع پادتن های خونی است و تزریق آن به بافت مورد نظر می توانند باعث قوی تر شدن سیستم ایمنی بدن نیز شود.
در این روش فرم طبیعی صورت هیچ تغییری نمی کند یعنی صورت با افزایش حجم رو به رو نیست و برای افرادی که به تزریق ژل و یا چربی علاقه مند نیستند، گزینه مناسبی است.

نوشتن دیدگاه