لیزر فراکسل در اصفهان

امروزه استفاده از لیزر فراکسل یا فرکشنال برای رفع چین و چروک صورت بسیار متداول شده است. افرادی که قصد استفاده از این لیزر برای درمان یا ترمیم مشکلات خود دارند ترجیح می دهند که این عمل را دریک کلینیک معتبر و در یک شهر بزرگ انجام دهند. استفاده از لیزر فراکسل در کلینیک های زیبایی و درمانی شهر اصفهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
اگر شما هم ساکن شهر اصفهان یا به دنبال انجام این عمل در اصفهان هستید، ما کلینیک دکتر قانعی را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید برای رزرو نوبت لیزر فراکسل در کلینیک دکتر الهه قانعی اصفهان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان هم بهره مند شوید.

کاربرد لیزر فراکسل

این نوع از لیزر که دارای یکی از به روز ترین متد های روز دنیاست سوراخ هایی بسیار ریز را توسط تابش های خود روی ناحیه مورد نظر ایجاد می کند. با ترمیم این سوراخ های ریز توسط مکانسیم طبیعی بدن پس از مدتی بافت مورد نظر شادابی و جوانی خود را به دست می آورد.

  • رفع چین و چروک های سطحی و عمیق پوست
  • جوان سازی پوست
  • درمان جای جوش و اکنه
  • درمان ترک های پوستی و تغییراتی که به سبب چاق و لاغری به وجود می آیند
  • درمان منافذ باز روی پوست
  • از بین بردن لکه های پوستی در اثر مواردی مانند سوختگی یا آفتاب
  • درمان ناهمگونی در رنگ پوست
  • درمان ضایعات به وجود آمده در اثر سرطان
  • و ...

 کاربرد لیزر فراکسل

لیزر فراکسل اصفهان

استفاده از لیزر فراکسل در اغلب کلینیک های شهر اصفهان میسر است و می توان با مراجعه به آن ها و معاینه شدن توسط پزشک از خدمات بی نظیر این نوع لیزر بهره مند شد. با این حال باید توجه داشته باشید که انجام چنین عمل هایی اگر تحت مراقبت حرفه ای توسط ئزشک متبحر انجام نشود، می تواند خسارت های بعضا جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
کلینیک دکتر قانعی یکی از بهترین مراکز درمانی پستی ر اصفهان است که لیزر فراکسل را با به روزترین دستگاه موجود و تحت نظر پزشک متخصص انجام می دهد.
این لیزر بدون درد و یا عوارض جانبی است و همین موضوع باعث می شود که از آن به عنوان یکی از بهترین انواع لیزر نام برده شود.
نتایج استفاده از لیزر فراکسل در همان اولین جلسه استفاده از آن، قابل رویت است. یعنی نرمی و شفافیت پوست در همان جلسات ابتدایی مشخص می شود، اما بازه زمانی بین ۲ تا ۵ ماه با کلاژن سازی عمیق پوست، نتایج ماندگار تری از اثر لیزر را نمایان می کند.

لیزر فراکسل اصفهان 

کاربردهای لیزر فراکسل

لیزر فراکسل در نقاطی از پوست مانند صورت، گردن، قفسه سینه و دست ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از این نوع لیزر می تواند جنبه درمانی یا زیبایی داشته باشد. به دلیل اهمیتی که این موضوع دارد بهتر است که برای استفاده از این لیزر به یک کلینیک معتبر در شهراصفهان مراجعه کرد تا علاوه بر اطمینان از کیفیت کار انجام شده بهترین نتیجه حاصل شود.
بعد از درمان به وسیله لیزر فراکسل نیاز به مراقبت از پوست است که این موارد توسط پزشک به فرد اطلاع داده می شوند. معمولا استفاده از مرطوب کننده ها و ضد آفتاب هایی با spf بالا بعد از انجام لیزر از جمله مراقبت های روتین پوست به شمار می روند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام لیزر فراکسل در بهترین کلینیک لیزر در اصفهان با ما در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه