تخفیف تزریق بوتاکس در اصفهان

چین و چروک هایی که به دلیل حرکات عضلات به وجود می‌ آید را به عنوان چین و چروک فعال می شناسیم. خطوطی که در ناحیه پیشانی، خط اخم و همچنین چروک پنجه کلاغی کنار چشم به وجود می‌ آید، از جمله چین و چروک های فعال می باشند. برای درمان این خطوط تزریق بوتاکس بهترین انتخاب است که شما می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر قانعی از تخفیف تزریق بوتاکس برای انجام خدمات بوتاکس اصفهان بهره مند شوید.

تزریق بوتاکس چگونه انجام می شود؟

بوتاکس دارویی است که باعث شل شدن عضلات می گردد و نام های مختلفی مانند دیسپورت، مصپورت یا بوتاکس دارد که هر کدام از این نام‌ ها یک برند می باشد. هر کدام از این برندها، ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند. البته ماندگاری بوتاکس با توجه به قیمت برند مورد استفاده رابطه مستقیم دارد. یعنی هر چقدر که قیمت بوتاکس گران تر باشد، در صورت کیفیت بالا، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. برای انجام این کار، پزشک دوز مشخص شده از بوتاکس را که به آن واحد می گویند، به نواحی تعیین شده تزریق می‌کند. داروی تزریق شده بر روی عضلات تاثیر می‌ گذارد و باعث می‌ شود این عضلات به صورت موقت فلج شوند. به همین دلیل است که از تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک صورت بر روی عضلاتی مانند پیشانی که فعالیت بالایی دارند، استفاده می شود.

کاربرد بوتاکس چیست؟

اکثر افراد از بوتاکس برای رفع خطوط ایجاد شده بر روی پیشانی، خطوط اخم و چین و چروک های اطراف چشم استفاده می‌ کنند. همچنین از این دارو برای لیفت و حالت دهی ابروها نیز استفاده می گردد. کاربردهای تزریق بوتاکس در نواحی ذکر شده خلاصه نمی‌ شود. از دیگر کاربردهای بوتاکس می‌ توان به از بین بردن خطوط و چین و چروک های اطراف لب، درمان افتادگی بینی و گوشه های لب، کوچک کردن چال چانه، درمان پوست هایی با حالت پرتقالی، درمان چین و چروک های گردن و حتی درمان تعریق بیش از حد بدن اشاره کرد.

تخفیف تزریق بوتاکس در اصفهان

تزریق بوتاکس چه عوارضی خواهد داشت؟

در پاسخ به سوال آیا بوتاکس ضرر دارد؟ باید گفت حدود ۱۰۰ سال است که از تزریق بوتاکس در عرصه‌ های پزشکی و زیبایی استفاده می گردد و این روش درمانی عوارض خطرناکی را به دنبال نداشته است. البته در بعضی از افراد افتادگی پلک مشاهده شده است که می توان دلیل این اتفاق را مراجعه به مراکز غیر تخصصی دانست. پس اگر قصد انجام بوتاکس دارید حتماً به کلینیک های معتبر مراجعه کنید تا توسط یک پزشک با تجربه تزریق انجام شود.

تزریق بوتاکس چه مزایایی به همراه دارد؟

  • بوتاکس یک روش سریع و موثر برای رفع چین و چروک های پوست می باشد که نتایج تزریق پس از گذشته یک هفته شروع به دیده شدن می‌ کند و در پایان هفته دوم تاثیرات تزریق بوتاکس به طور کامل قابل مشاهده است. 
  • یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم این تزریق آن است که هیچ‌ گونه برش یا زخمی بر روی پوست ایجاد نمی گردد و فرد می تواند بلافاصله پس از انجام درمان به فعالیت های روزانه خود بازگردد یا به محل کار برود.
  • افرادی که چند جلسه از تزریق بوتاکس استفاده کرده اند، نتایج طولانی‌ تری را شاهد خواهند بود و می‌ توان گفت که حدود ۶ تا ۹ ماه اثرات تزریق بعدی باقی خواهد ماند.
  • تزریق بوتاکس یک روش غیر جراحی است که برای جوان سازی پوست مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می‌ شود.

کاندیدای مناسب تزریق بوتاکس چه کسانی هستند؟

به طور کلی تمامی افرادی که بالای سن ۱۸ سال هستند، می‌ توانند برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک های صورت از بوتاکس استفاده کنند. همچنین افرادی که بالای سن ۳۵ سال هستند بهتر است برای بازگرداندن جوانی و زیبایی به چهره خود از این روش استفاده نمایند. البته افرادی که در دوران بارداری به سر می برند یا دچار بیماری عصبی هستند، نمی‌ توانند از تزریق بوتاکس استفاده نمایند.

تخفیف تزریق بوتاکس در اصفهان

ارزانترین بوتاکس اصفهان

بهترین کیفیت بوتاکس را می توان در برند دیسپورت مشاهده کرد که در واقع یک محصول کانادایی می باشد اما قیمت آن نسبت به نمونه های مشابه بالاتر است. یکی دیگر از برندهای مطرح بوتاکس که در ایران استفاده می گردد، بوتاکس مصپورت می باشد که یک برند ایرانی است و کیفیت آن با محصولات وارداتی برابری می‌ کند. بسیاری از بیماران می پرسند «ارزانترین قیمت تزریق بوتاکس در اصفهان چقدر است؟» در جواب می‌ توان گفت ارزانترین بوتاکس اصفهان، بوتاکس مصپورت می باشد که کاملاً ایمن بوده و عوارض خاصی را به دنبال ندارد.

تزریق بوتاکس در کلینیک دکتر قانعی

اگر به دنبال بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان هستید، کلینیک دکتر قانعی در اصفهان که جزو بهترین کلینیک های زیبایی اصفهان است، تخفیفات ویژه و فوق العاده ای را برای تزریق بوتاکس در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به این مرکز زیبایی و انجام مشاوره با پزشک از خدمات فوق العاده این کلینیک بهره مند شوید. برای تزریق بوتاکس در این کلینیک تخفیفات ویژه ای برای شما دوستان و همراهان عزیز در نظر گرفته شده است.

نوشتن دیدگاه