بوتاکس لبخند لثه ای اصفهان

برخی افراد هستند که هنگام خندیدن لثه بالایی شان معلوم می شود. در علم پزشکی به این لبخند، لبخند لثه ای یا همان گامی اسمایل می گویند. در گامی اسمایل زمانی که فرد در حال خندیدن یا لبخند زدن است، لب بالایی آن به بالای دندان ها رفته و باعث دیده شدن آن ها می گردد. امروزه بوتاکس لبخند لثه ای راه حلی مناسب برای درمان این مشکل است.

اگر شما هم ساکن اصفهان هستید، می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر قانعی، بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان با انجام بوتاکس لبخند لثه ای لبخندی طبیعی و زیبا را به صورت خود هدیه کنید.

بوتاکس لبخند لثه ای در اصفهان

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث ایجاد گامی اسمایل یا لبخند لثه ای می شود، فعالیت بیش از اندازه عضله و لبه بالایی است که باعث بالا کشیدن لب می شود. همچنین اگر فرد دارای لب باریکی باشد این مشکل بیشتر به چشم خواهد آمد.

یکی از بهترین روش های درمان لبخند لثه ای استفاده از بوتاکس است. برای درمان این مشکل پزشک میزان بسیار پایینی از داروی بوتاکس را به عضله بالای لب و در فاصله بینی و لب تزریق می‌ کند. این تزریق باید حتماً در دو تیغه بینی انجام گردد.

 

بهترین کلینیک بوتاکس لبخند لثه ای اصفهان

کلینیک های بسیاری در اصفهان به بوتاکس لبخند لثه ای می پردازند. نکته مهم در رابطه با انتخاب کلینیک بوتاکس این است که شما باید برای انجام اقدامات زیبایی خود بهترین کلینیک پوست اصفهان را پیدا کنید. زیرا بوتاکس علی رغم سادگی و بی خطر بودن در شرایطی که طبق استانداردهای بهداشتی انجام نشود، می تواند بسیار خطرناک باشد.

کلینیک دکتر الهه قانعی یکی از برترین کلینیک های بوتاکس اصفهان است که انواع خدمات بوتاکس از جمله بوتاکس لبخند لثه ای را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین کلینیک بوتاکس لبخند لثه ای اصفهان 

نتایج بوتاکس لبخند لثه ای چه زمانی مشخص می‌ شود؟ 

پس از آن که بوتاکس لبخند لثه ای تزریق شد شما می توانید اولین نتایج را پس از گذشت حدود ۳ تا ۴ روز مشاهده نمایید. در این زمان میزان بالا رفتن لب بالایی کاهش یافته و به تدریج نیز قدرت عضلات برای بالا کشیدن لب ضعیف می شود. پس از گذشت دو هفته نتایج کامل مشاهده خواهد شد.

ممکن است پزشک به شما پیشنهاد دهد پس از گذشته ۲ هفته برای معاینه به کلینیک مراجعه کنید تا نتایج مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که نیاز به اصلاح بیشتر باشد میزان مشخص از دارو مجدداً تزریق گردد. 

نتایج بوتاکس لبخند لثه ای چه زمانی مشخص می‌ شود؟ 

نکات مهم بوتاکس لبخند لثه ای 

  • بهتر است سعی کنید پس از تزریق حدود چهار ساعت عضلات بالای لب را فعال نگه دارید.
  • به مدت ۸ ساعت از قرار گرفتن در مکان‌های بسیار گرم یا بسیار سرد خودداری کنید. همچنین از نوشیدنی های گرم یا سرد اجتناب نمایید.
  • به مدت سه روز از انجام فعالیت‌ های بدنی و ورزش کردن بپرهیزید.
  • به مدت ۲۴ ساعت از رفتن به استخر خودداری کنید.
  • به مدت ۴ ساعت از دراز کشیدن بپرهیزید. 
  • اصولاً افرادی که برای انجام بوتاکس مراجعه می‌ کنند توسط پزشک مورد معاینه قرار گرفته و همچنین سابقه پزشکی آن ها مورد بررسی قرار می‌ گیرد. البته بهتر است این افراد نسبت به انتظارات و توقعات خودشان از بوتاکس لبخند لثه ای با پزشک صحبت نمایند و توقعات واقع گرایانه داشته باشند.
  • بهتر است افراد بالای ۲۵ سال و کمتر از ۶۵ سال سن داشته باشند.
  • خانم های شیرده یا باردار نمی توانند از تزریق بوتاکس استفاده نمایند.
  • افرادی که دچار اختلالات عصبی می باشند نباید از این روش استفاده نمایند. 

نکات مهم بوتاکس لبخند لثه ای 

عوارض بوتاکس لبخند لثه ای

تمامی روش های زیبایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد عوارض کمی را به همراه دارد. علاوه بر آن بوتاکس که یکی از ایمن ترین روش های زیبایی به حساب می آید اما ممکن است عوارض جانبی به همراه داشته باشد. پس پزشک موظف است قبل از درمان و در جلسه مشاوره عوارض و خطرات احتمالی را به بیمار توضیح دهد.

خطرات جانبی بوتاکس لبخند لثه ای عبارت است از سردرد، تورم، قرمزی، درد و سوزش که تمامی این موارد موقتی است و بعد از گذشت چند ساعت برطرف می‌ شود.

برای انجام این کار از از سرنگ‌ های بسیار ریزی استفاده می‌ شود که درد بسیار کمی را ایجاد کند. و معمولا نیاز به بی حس کننده نمی باشد. اما بعضی از افراد نسبت به درد حساس هستند و به همین دلیل برای جلوگیری از درد در هنگام تزریق از بی حس کننده استفاده می کنند.

پس از تزریق ممکن است احساس درد یا سوزش داشته باشید که می‌ توانید برای رفع آن از مسکن های تجویز شده توسط پزشک و همچنین کمپرس های سرد استفاده کنید. 

ماندگاری بوتاکس لبخند لثه ای

بوتاکس انواع مختلفی دارد که ماندگاری آن ها نیز متفاوت است. به طور کلی ماندگاری بوتاکس لبخند لثه ای بین ۴ تا ۶ ماه است. و اگر تزریق مجدد بوتاکس در فاصله زمانی درست و طبق دستور پزشک انجام شود نتایج تزریق طولانی تر نیز خواهد بود. 

نوشتن دیدگاه