بوتاکس پیشانی چند روز بعد اثر میکند؟

یکی از راحت ترین و سریع ترین روش هایی که برای رفع خطوط پیشانی انجام می شود تزریق بوتاکس می باشد. اما مدت زمانی که برای اثر بخشی بوتاکس تزریق شده تعریف شده است ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. در بعضی از افراد پس از گذشت چهار روز نتایج شروع به مشخص شدن می‌ کند. اما در افراد دیگر ممکن است شروع اثرات بعد از هفته اول انجام گیرد. ولی به طور کلی حدود ۱۴ روز زمان برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز است. در این مطلب سعی کرده ایم هر آنچه باید در مورد اثربخشی بوتاکس پیشانی بدانید را توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

تزریق بوتاکس پیشانی

وجود چین و چروک های ریز و درشت بر روی پیشانی باعث می‌ شود تا افراد مسن و پیر به نظر برسد. به همین دلیل است که ۷۰ درصد از افرادی که دچار این مشکل می‌ شوند می‌ خواهند تا جوانی و زیبایی را دوباره احساس کنند. بوتاکس پیشانی یک روش بسیار فوق العاده و سریع برای رفع چین و چروک های پوست می باشد که شما می توانید علاوه بر ناحیه پیشانی برای خط اخم و چروک‌ های کنار چشم نیز از این روش درمانی استفاده نمایید.
البته بوتاکسی که در ناحیه پیشانی تزریق می شود علاوه بر اینکه باعث رفع چین و چروک های پیشانی می گردد، لیفت ابرو را نیز به همراه خواهد داشت. شما می‌ توانید با یک تزریق ساده ابروها را بالا برده یا اینکه به آن حالت بدهید.

اگر شما هم با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنید، می توانید برای انجام بوتاکس پیشانی اصفهان به کلینیک دکتر قانعی مراجعه کنید و به روشی مطمئن برای رفع چین و چروک صورت خود اقدام کنید.

تزریق بوتاکس پیشانی

نکات مهم تزریق بوتاکس پیشانی

  • بهتر است ابتدا به پزشکی مجرب مراجعه نمایید.
  • حتماً در مورد روش انجام کار، نوع بوتاکس مورد استفاده و انتظاراتتان با پزشک صحبت و گفت و گو کنید.
  • قبل از تزریق بوتاکس پیشانی پوست را ضدعفونی کرده و تمیز نمایید.
  • بوتاکس یک روش غیرتهاجمی است که نیاز به بیهوشی ندارد و با استفاده از داروهای بیحس کننده مانند پماد لیدوکائین انجام می‌ گیرد. بنابراین برای کاهش درد در هنگام تزریق نیم ساعت قبل از انجام عمل از این پماد استفاده نمایید.
  • میزان داروی مورد استفاده برای هر یک از نواحی صورت یک واحد گفته می شود. بنابراین برای ناحیه پیشانی تنها یک واحد بوتاکس برای رفع چین و چروک استفاده می شود که این دارو با کمک یک سرنگ بسیار ریز علت قسمت های مختلف پیشانی تزریق می شود.
  • تجربه و دقت پزشک در هنگام تزریق باعث حالت بخشیدن به ابروها می شود و همچنین از بروز عوارضی مانند افتادگی ابرو جلوگیری می‌ کند.

نکات مهم تزریق بوتاکس پیشانی

اثرات و نتایج بوتاکس پیشانی چه زمانی مشخص می شود؟

تزریق بوتاکس روشی سریع برای داشتن پوستی جوان و شفاف می باشد که اثرات آن پس از گذشت نهایتا ۱۴ روز بروز می کند. البته در بعضی از افراد ممکن است نتایج پس از گذشت ۱۰ روز به طور کامل دیده شود که تمامی این موارد به بدن فرد و قدرت عضلات بستگی دارد.
ممکن است در بعضی از افراد پس از گذشتن ۱۴ روز نتایج بوتاکس به درستی مشخص نشود که در این صورت بیمار باید دوباره به پزشک مراجعه کند و پس از بررسی میزان مشخصی از دارو به عنوان شارژ بوتاکس تزریق خواهد شد.
دقت داشته باشید که اگر پس از دو هفته نتایج بوتاکس پیشانی به طور کامل مشخص نشد باید خیلی سریع به پزشک مراجعه نمایید. زیرا تنها ۲۱ روز پس از تزریق اولیه می توانید از شارژ مجدد استفاده کنید و پس از این زمان دیگر تزریق شارژ امکان پذیر نخواهد بود.

اثرات و نتایج بوتاکس پیشانی چه زمانی مشخص می شود؟

ماندگاری بوتاکس پیشانی چقدر است؟

این سوال که ماندگاری بوتاکس پیشانی چقدر است؟ برای همه افرادی که می خواهند برای اولین بار از این روش زیباسازی استفاده کنند ایجاد می شود. در واقع ماندگاری بوتاکس با توجه به برند مورد استفاده متفاوت است. زیرا بعضی از بوتاکس ها سم بسیار ضعیف شده و سبکی دارند به همین دلیل ماندگاری آن پایین تر می باشد. اما بعضی از بوتاکس ها نیز ماندگاری بالایی دارند. به طور کلی ماندگاری بوتاکس را می‌ توان بین ۴ تا ۶ ماه دانست.
کلینیک دکتر الهه قانعی با داشتن سال ها سابقه در زمینه بوتاکس و تجربه صدها بوتاکس پیشانی موفق بهترین مرکز بوتاکس در اصفهان است که آماده ارائه خدمات به همشهریان اصفهانی است. برای دریافت نوبت بوتاکس پیشانی کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و در صورت لزوم از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

نوشتن دیدگاه