بوتاکس بینی در اصفهان

در جامعه امروزی زیبایی بینی اهمیت بالایی دارد. انجام عمل‌ های جراحی علاوه بر آنکه سخت است، دوره نقاهت طولانی مدت نیز دارد و فرد هزینه‌ های زیادی را متحمل می کند. با این حال بعضی از افراد نسبت به حالت بینی خود احساس نارضایتی می کنند و به دنبال راهی برای زیباتر شدن آن هستند. از جمله روش های بدون جراحی که هزینه بسیار پایینی نیز دارد، بوتاکس بینی می باشد که برای رفع افتادگی نوک بینی انجام می شود. خدمات بوتاکس اصفهان، بوتاکس بینی را شامل می شود و این خدمات در کلینیک دکتر قانعی ارائه می شوند. 

دلایل افتادگی بینی

از مهمترین دلایل افتادگی نوک بینی می توان به ضعیف بودن غضروف نوک بینی اشاره کرد. همچنین افزایش سن باعث می شود که بافت های بینی شل شده و به همین دلیل افتادگی نوک بینی ایجاد می گردد. ممکن است ضربه یا آسیبی به بینی بعضی افراد وارد شود که باعث افتادگی آن و اختلال در تنفس می شود.

بوتاکس بینی در اصفهان

بوتاکس بینی چیست؟

افتادگی بینی مشکلی است که در بسیاری از افراد دیده می شود و باعث ایجاد چهره‌ ای ناخوشایند می گردد. برای رفع این مشکل روش های متفاوتی وجود دارد و شما می توانید با مشاوره با پزشک متخصص در این زمینه بک روش مناسب را انتخاب نمایید. بوتاکس بینی روشی است که باعث رفع افتادگی نوک بینی می شود. استفاده از بوتاکس بینی را یک روشن غیر جراحی می‌ دانند. این روش معمولا برای افرادی که دچار افتادگی خفیف نوک بینی هستند و در هنگام حرف زدن یا خندیدن، بینی آن ها حالت افتاده پیدا می کند استفاده می شود.

روش تزریق بوتاکس بینی

برای انجام این کار ابتدا باید به یک پزشک متخصص و با تجربه بالا مراجعه کنید. پس از مشاوره، مراقبت های مورد نیاز برای آمادگی جهت تزریق بوتاکس را انجام دهید. قبل از تزریق، حتماً پوست را از هر گونه مواد آرایشی و بهداشتی تمیز کنید. برای جلوگیری از درد نیاز به بیهوشی نیست و بی حس کننده های موضعی استفاده می گردد. در مرحله بعد تعداد واحدهای مورد نیاز توسط پزشک مشخص می‌ شود و با کمک یک سرنگ کوچک به عضله پایین بینی تزریق می گردد. دقت داشته باشید که پزشک باید حتماً مهارت کافی در تزریق بوتاکس بینی را داشته باشد؛ زیرا عضلات لب بسیار حساس هستند و یک پزشک با تجربه می داند که در هنگام تزریق باید مراقب این ناحیه باشد. اگر به دنبال باتجربه ترین و بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان هستید، دکتر الهه قانعی انتخابی شایسته برای شماست.

بوتاکس بینی در اصفهان

آیا تاثیرات بوتاکس بینی موفقیت آمیز است؟

دقت داشته باشید که برای رسیدن به نتایج مورد انتظار دو فاکتور مهم وجود دارد. این دو فاکتور عبارتند از میزان مهارت پزشک تزریق کننده و همچنین قدرت و طول عضله پره بینی که دارو به آن تزریق می شود.

ماندگاری بوتاکس بینی چقدر است؟

بوتاکس از روش های زیبایی و درمانی است که ماندگاری آن موقت می باشد. به طور کلی می توان گفت بوتاکس حدود ۴ تا ۶ ماه ماندگاری خواهد داشت. البته نوع بوتاکس مورد استفاده نیز در میزان ماندگاری آن تاثیرگذار خواهد بود. اگر می‌ خواهید ماندگاری بوتاکس بینی طولانی تر شود، بهتر است پس از اینکه اثرات تزریق اولیه کاهش یافت، دوباره تزریق انجام شود.

بوتاکس بینی در اصفهان

هزینه بوتاکس بینی چقدر است؟

در پاسخ به سوال «قیمت تزریق بوتاکس در اصفهان چقدر است؟» باید گفت هزینه بوتاکس بینی با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود. از جمله مهمترین این موارد کیفیت بوتاکس می‌باشد. هر چه قدر کیفیت بوتاکس و برند مورد استفاده بهتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. همچنین تجربه پزشک و خدمات ارائه شده از طرف کلینیک نیز در محاسبه قیمت تاثیرگذار خواهد بود.

عوارض بوتاکس بینی چیست؟

بسیاری از بیماران می پرسند «آیا بوتاکس ضرر دارد؟». در پاسخ به این سوال باید گفت معمولاً پس از انجام تزریق در ناحیه بینی احساس سوزش به همراه قرمزی پوست مشاهده خواهید کرد که برای رفع آن به پیشنهاد می شود از کمپرس سرد استفاده نمایید. البته اگر پزشک شما تجربه کافی برای انجام بوتاکس بینی را نداشته باشد، ممکن است عوارضی مانند افتادگی پلک یا ابرو به وجود آید.

بوتاکس بینی در اصفهان

مراقبت های لازم قبل از تزریق بوتاکس بینی

  • قبل از انجام این کار حتماً در مورد بهترین پزشک تحقیق و بررسی کنید.
  • با پزشک در مورد نحوه انجام کار، ماندگاری و انتظاراتتان صحبت نمایید.
  • مصرف داروهایی مانند آسپرین یا ویتامین e را یک هفته قبل از تزریق قطع کنید؛ زیرا این داروها باعث رقیق شدن خون می شود.
  • قبل از انجام بوتاکس بینی حتماً پوست را تمیز کرده و ضدعفونی نمایید.

مراقبت های لازم بعد از تزریق بوتاکس بینی

  • پس از انجام بوتاکس بینی احتمال بروز درد و تورم بسیار بالا می باشد. پس باید به مدت یک روز از کمپرس سرد استفاده شود.
  • از دست زدن به بینی یا فشار دادن آن خودداری نمایید.
  • از قرار گرفتن در برابر گرما بپرهیزید. 
  • برای محافظت از پوست ضد آفتاب استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به مراقبت های بعد از بوتاکس به مقاله «بعد از بوتاکس چی نخوریم؟» از بلاگ سایت دکتر قانعی مراجعه فرمایید.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول بوتاکس بینی
هزینه بوتاکس بینی در اصفهان چقدر است؟
هزینه این تزریق به تعداد واحد قابل تزریق، برند و کیفیت بوتاکس و... بستگی دارد.
آیا بوتاکس بینی دردناک است؟
تزریق بوتاکس بینی بعد از استفاده از بی حسی موضعی صورت می گیرد. بنابراین شما هیچ گونه دردی تجربه نخواهید کرد.
بوتاکس بینی تا چه مدت ماندگار است؟
ماندگاری بوتاکس بینی بین 4 تا 6 ماه می باشد. این زمان به نوع بوتاکس مصرفی بستگی دارد.
بعد از تزریق بوتاکس بینی، می توان حمام آب گرم گرفت؟
بهتر است تا سه روز بعد از انجام بوتاکس بینی، با آب گرم استحمام نکنید.
تزریق بوتاکس بینی در کدام کلینیک اصفهان انجام می پذیرد؟
کلینیک دکتر الهه قانعی یکی از بهترین کلینیک های زیبایی اصفهان می باشد و کارهای زیبایی مانند تزریق بوتاکس در آن انجام می پذیرد.