میکرونیدلینگ بعد از بوتاکس

میکرونیدلینگ و بوتاکس دو روش زیبایی و جوان سازی پوست می باشند. این روش ها جزو روش‌ های غیر تهاجمی هستند و نتایج بسیار عالی را به همراه دارند. این روش ها برای رفع چین و چروک صورت و ایجاد پوستی صاف و شفاف بسیار موثر می باشد. بهتر است برای اثربخشی بالاتر ابتدا تزریق بوتاکس صورت بگیرد و پس از مشاهده تاثیر آن، جلسات میکرونیدلینگ به صورت ماهانه انجام شود.

میکرونیدلینگ چیست؟

افزایش سن بر روی پوست تاثیر گذاشته و باعث می‌ شود تا شادابی و زیبایی آن کاهش پیدا کند. یکی از جدیدترین و بهترین روش هایی که برای بازگرداندن طراوت و جذابیت به چهره استفاده می‌ شود، میکرونیدلینگ می باشد. خدمات میکرونیدلینگ اصفهان توسط متخصصان حاضر در کلینیک دکتر قانعی انجام می پذیرد. این روش برای رفع انواع لک های پوستی و همچنین رفع جوش و جای جوش مورد استفاده قرار می‌ گیرد. برای انجام این کار از نیدل های متعدد و بسیار ریز استفاده می گردد که باعث ایجاد خراش های کوچک بر روی پوست می شود. این خراش ها موجب تحریک پوست می شود و در نهایت کلاژن سازی پوست را به دنبال دارد.

بوتاکس چیست؟

نوعی دارو می باشد که بر روی عضلات صورت تاثیر گذاشته و مانع فعالیت آن ها می گردد. بوتاکس در برندهای مختلفی تولید می شود که شما می‌ توانید با توجه به کیفیت و ماندگاری آن یک انتخاب درست و اصولی داشته باشید. بنابراین بوتاکس باعث رفع چین و چروک های صورت می شود این روش به صورت سرپایی و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. و ماندگاری آن بین ۴ تا ۶ ماه می باشد.

میکرونیدلینگ بعد از بوتاکس

کاربردهای میکرونیدلینگ و بوتاکس

بوتاکس صورت نه تنها برای رفع چین و چروک ها، بلکه برای درمان سردردهای میگرنی، درمان لبخند لثه ای و همچنین درمان تعریق بیش از حد بدن نیز استفاده می گردد. با این حال، میکرونیدلینگ علاوه بر اینکه چین و چروک های ریز پوست را برطرف می‌ سازد، باعث افزایش خاصیت الاستیک پوست شده و لکه های تیره و جای جوش را نیز از بین می برد. همچنین یک روش عالی برای روشن سازی پوست به حساب می آید.

تعداد جلسات میکرونیدلینگ یا بوتاکس چقدر است؟

در کلینیک دکتر قانعی خدمات بوتاکس اصفهان در یک جلسه انجام می‌ شود و اگر پس از گذشت دو هفته نتایج تزریق به صورت کامل مشاهده نشود، پزشک از شارژ بوتاکس برای اثربخشی کامل استفاده می‌ کند. جلسات بعدی تزریق پس از آنکه اثرات بوتاکس تزریق شده کاهش یافت، قابل برگزاری می باشد. برای انجام میکرونیدلینگ بهتر است به پزشک مراجعه کنید و پس از بررسی پوست و مشکلات آن، تعداد جلسات مورد نیاز مشخص می‌ شود که به فاصله زمانی یک ماه انجام می گردد. معمولاً برای داشتن پوستی زیبا و شفاف ۸ تا ۱۰ جلسه درمانی برای انجام میکرونیدلینگ کافی است.

چه مدت پس از تزریق بوتاکس می توان میکرونیدلینگ انجام داد؟

ممکن است شما پس از تزریق بوتاکس بخواهید از روش میکرونیدلینگ برای روشن سازی یا زیباسازی پوست استفاده نمایید. در این زمان بهتر است دو هفته صبر کنید تا نتایج بوتاکس مشخص شود و پس از آن برای انجام میکرونیدلینگ اقدام نمایید. انجام این کار بلافاصله پس از تزریق بوتاکس اشتباه است و باعث بروز عوارض جانبی در فرد می شود.

میکرونیدلینگ بعد از بوتاکس

نتایج میکرونیدلینگ و بوتاکس چه زمانی مشخص میشود؟

زمانی که بوتاکس انجام می‌ شود حدود ۲ هفته نیاز است که دارو جذب عضلات شده و بر روی آن ها تاثیر بگذارد تا فرد بتواند نتایج تزریق را مشاهده کند. با انجام میکرونیدلینگ، حدود یک ماه پس از اولین جلسه شما می توانید اولین اثرات آن را ببیند ولی برای رسیدن به نتیجه دلخواه و پوستی جوان بهتر است جلسات تعیین شده توسط پزشک را به طور کامل انجام دهید.

عوارض میکرونیدلینگ و بوتاکس چیست؟

در پاسخ به سوال «آیا بوتاکس ضرر دارد؟» باید گفت بوتاکس با استفاده از داروی خاصی انجام می‌ شود که استاندارد بودن آن بسیار مهم می باشد. در صورتی که از بوتاکس غیر مجاز استفاده شود، عوارض خطرناکی را به دنبال دارد. همچنین مهارت و دقت پزشکی نیز اهمیت زیادی دارد. اگر این کار توسط افرادی که تجربه کافی را ندارند انجام شود، می‌ تواند عوارضی مانند افتادگی پلک یا افتادگی ابرو را به همراه داشته باشد. میکرونیدلینگ نیز یکی دیگر از روش های زیبایی است که باید حتماً توسط پزشک متخصص انجام شود؛ زیرا عمق نفوذ سوزن‌ ها اهمیت بالایی دارد. همچنین کار باید در مکانی استریل انجام شود تا از بروز عفونت جلوگیری گردد. لازم به ذکر است که پس از انجام این کارهای زیبایی باید مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ را انجام داده تا از بروز عوارض جانبی پیشگیری نمائید.

نوشتن دیدگاه