قیمت تزریق بوتاکس در اصفهان چقدر است؟

تقریباً همه افراد قبل از انجام روش های درمانی و زیبایی مانند بوتاکس با سوالاتی روبرو می شوند که در مورد تزریق بوتاکس معمولاً سوالاتی مانند بوتاکس چیست؟ چه مدت زمان نیاز است تا نتیجه کار مشخص شود؟ ماندگاری بوتاکس چقدر است؟ قیمت بوتاکس چقدر است؟ و... پرسیده می شود. در این مقاله سعی کرده ایم به سوالات مربوط به تزریق بوتاکس پاسخ دهیم با ما همراه باشید.

در بین روش های زیبایی و جوان سازی پوست یکی از رایج ترین و بهترین روش ها تزریق بوتاکس می‌ باشد که باعث برطرف شدن چین و چروک های پوست می شود. این دارو سم ضعیف شده باکتری بوتولینوم می باشد که موجب فلج موقت عضلات می گردد. در نتیجه عدم فعالیت عضلات موجب کاهش چین و چروک ها می شود.

قیمت بوتاکس برای جوان سازی نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه تر است و همین موضوع باعث شده که طرفداران زیادی داشته باشد. اما قیمت بوتاکس با توجه به اینکه برای کدام ناحیه از صورت و بدن استفاده می‌ شود، متفاوت است. مثلاً هزینه بوتاکس پیشانی نسبت به هزینه بوتاکس مو بسیار پایین تر است.قیمت تزریق بوتاکس در اصفهان چقدر است؟

مدت زمان اثربخشی بوتاکس

اگر قصد دارید برای مراسم خاصی از تزریق بوتاکس استفاده کنید بهتر است دو هفته قبل از آن اقدام به درمان تزریق نمایید. زیرا حدود ۱۴ روز طول می کشد تا اثرات بوتاکس مشخص شود. البته در بعضی از افراد ممکن است پس از گذشت این مدت نتایج به درستی مشخص نشود و نیاز به شارژ مجدد داشته باشد. در این صورت پزشک برای اثربخشی کامل تزریق دیگری را انجام می دهد.

ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

ماندگاری بوتاکس با توجه به برند مورد استفاده تعیین می‌ شود. معمولاً قیمت بوتاکس با ماندگاری آن رابطه معکوس دارد. یعنی هرچه قیمت بوتاکس بالاتر باشد ماندگاری آنان پایین‌ تر است. دلیل این موضوع آن است که کیفیت بوتاکس بالاتر می باشد، بنابراین سم ضعیف تر است و عوارض آن کمتر می باشد.

هزینه بوتاکس پیشانی اصفهان

برای انجام بوتاکس پیشانی فقط یک واحد دارو نیاز است. بنابراین هزینه بوتاکس پیشانی کمتر از بوتاکس کل می شود. زیرا برای انجام بوتاکس کامل صورت ۳ واحد دارو نیاز است که یک واحد کنار چشم، یک واحد پیشانی و یک واحد خط اخم می باشد. بنابراین هزینه بوتاکس پیشانی نسبت به قیمت بوتاکس کامل صورت پایین تر می شود. اگر به دنبال بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان هستید، دکتر الهه قانعی انتخابی شایسته برای زیبایی بخشی بیشتر به پوست شماست.

قیمت تزریق بوتاکس در اصفهان چقدر است؟

قیمت بوتاکس صورت در اصفهان

فاکتورهای متفاوتی برای تعیین قیمت بوتاکس اصفهان در نظر گرفته می شود که این فاکتورها عبارت است از:

 • اندازه ناحیه تحت درمان: با توجه به محدوده ای که برای درمان مشخص شده است، می توان هزینه ها را محاسبه کرد. هرچه این ناحیه بزرگ تر باشد، نیاز به هزینه بالاتری دارد زیرا مقدار داروی مورد استفاده افزایش می یابد.
 • میزان داروی موردنیاز: در صورتی که میزان چین و چروک های پدیدار شده و عمق آن ها زیاد باشد، میزان داروی مورد استفاده نیز افزایش می یابد و همین امر موجب بالا رفتن قیمت بوتاکس می‌ شود.
 • مناطقی که داروی بیشتری نیاز دارد: زمانی که بوتاکس جنبه درمانی پیدا می‌کند، ممکن است در مناطقی استفاده شود که نیاز به داروی بیشتری داشته باشد. مثلاً زمانی که از بوتاکس برای درمان تعریق یا سردرد های میگرنی استفاده می شود، واحد بیشتری از بوتاکس استفاده خواهد شد.
 • موقعیت مکانی کلینیک: معمولا در شهرهای بزرگ مانند اصفهان قیمت بوتاکس بیشتر از شهرستان ها می باشد و دلیل آن می‌ تواند بزرگی شهر و جمعیت بالای آن باشد.

کاربردهای تزریق بوتاکس

بوتاکس نزدیک به ۱۰۰ سال است در علم پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است. این روش تنها برای رفع چین و چروک ها مورد استفاده قرار نمی‌ گیرد و کاربردهای متنوعی دارد. بوتاکس علاوه بر اینکه در روش های زیبایی استفاده می‌ شود، جنبه های درمانی نیز خواهد داشت. قیمت بوتاکس با توجه به اینکه برای چه منظور استفاده می‌ شود و چه میزان دارو مورد نیاز است متفاوت می‌ باشد. کاربردهای مختلف بوتاکس عبارت است از:

 • رفع خطوط اخم
 • رفع خطوط پنجه کلاغی کنار چشم
 • رفع چین و چروک پوست در قسمت پیشانی
 • حالت دهی به ابروها
 • لیفت کردن ابروها
 • رفع خطوط ایجاد شده دور لب
 • رفع خطوط گردن
 • بالا بردن گوشه های لب
 • درمان قلب لبخند لثه‌ ای
 • درمان تعریق بیش از حد
 • از بین بردن میگرن های عصبی
نوشتن دیدگاه