لیفت ابرو در اصفهان

ابروها یکی از مهم ترین اجزای صورت می‌ باشند و افرادی که دارای ابروهای افتاده و بدون حالت هستند، معمولاً چهره ای خشمگین و عصبانی دارند. بسیاری از افراد با افزایش سن دچار افتادگی ابرو می شوند و به دنبال روشی هستند تا این مشکل را برطرف کرده و جوانی و شادابی را به چهره خود بازگردانند. انجام لیفت ابرو روشی مناسب برای برطرف کردن افتادگی ابرو می‌ باشد که به روش‌ های مختلفی انجام می‌ شود. اگر به دنبال بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان هستید می توانید با این مقاله از سایت دکتر قانعی همراه باشید. در ادامه سعی کرده ایم در مورد روش‌ های مختلف لیفتینگ ابرو، مزایا و عوارض آن و همچنین هزینه لیفت ابرو در کلینیک دکتر قانعی اصفهان توضیح دهیم.

چه زمانی نیاز به لیفت ابرو می باشد

بعضی از افراد به صورت ژنتیکی ابروهای صاف یا افتاده دارند و بعضی دیگر در اثر افزایش سن، اشعه های مضر نور خورشید، استرس و کاهش کلاژن سازی در پوست دچار افتادگی ابرو می‌ شوند. این افتادگی بر روی چشم ها نیز تاثیر گذاشته و باعث ایجاد افتادگی پلک نیز خواهد شد که باعث می شود فرد به فکر درمان افتادگی پلک و ابرو باشد. همچنین در بعضی از افراد افتادگی ابرو بیشتر در ناحیه دم ابرو و قسمت های کنار چشم می باشد که باعث می شود، افراد چهره‌ ای غمگین و خسته داشته باشند. هر یک از این دلایل می‌ تواند باعث شود که فرد نیاز به انجام لیفت ابرو را در خود احساس کرده و به دنبال روش های مناسب برای انجام این کار باشد. 

چه زمانی نیاز به لیفت ابرو می باشد  

انواع لیفت ابرو

لیفت ابرو به دو روش جراحی و غیرجراحی انجام می‌ شود، که روش غیرجراحی آن شامل بوتاکس، تزریق ژل، لیفت نخ و لیفت به کمک لیزر می باشد. در این مقاله سعی کرده ایم تا هر کدام از روش‌ های لیفتینگ را به صورت مختصر توضیح دهیم:

  • لیفت ابرو به روش جراحی: این روش پزشک برای انجام لیفت ابرو از تیغ جراحی استفاده کرده و در خط رویش مو برشی ایجاد می کند. و با برداشت قسمتی از پوست و عضله پیشانی باعث لیفت پیشانی و ابرو می شود. سپس برش های زده شده با کمک بخیه های کوچک بسته خواهد شد. این روش ماندگاری بسیار بالایی دارد و بهترین روش برای زیبایی ابرو ها می باشد.
  • لیفت ابرو به روش جراحی با کمک آندوسکوپی: در این روش فرد تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد و پزشک برای انجام لیفت چند برش بسیار کوچک در قسمت پوست سر ایجاد خواهد کرد و وسیله‌ ای به نام آندوسکوپ را به زیر پوست فرستاده و عمل لیفت با استفاده از آندوسکوپی انجام می‌ شود. در نهایت بخیه های کوچکی برای بستن برش های ایجاد شده، زده می شود.
  • تزریق بوتاکس: معمولا از بوتاکس برای برطرف کردن چین و چروک های پیشانی و کنار چشم استفاده می‌ شود. تزریق بوتاکس می‌ تواند بر روی عضلات ابرو تأثیر گذاشته و باعث بالا کشیده شدن آن ها شود. بنابراین یک روش مناسب برای لیفت ابرو می باشد. اما ماندگاری آن کوتاه مدت است و بین ۳ تا ۶ ماه ماندگاری دارد.
  • تزریق ژل: ژل‌ ها پرکننده هایی هستند که باعث کشیدگی پوست شده و در نتیجه لیفتینگ را به دنبال دارد. ژل ها نتایج موقتی به همراه دارد و پس از گذشته سه تا دوازده ماه اثرات آن برطرف می شود و نیاز به تزریق مجدد وجود دارد. تزریق ژل اصفهان در کلینیک دکتر قانعی انجام می شود.
  • لیفت نخ: برای انجام لیفت ابرو با استفاده از نخ پزشک به کمک سوزن های مخصوص نخ های لیفت را در قسمت پیشانی جایگذاری می‌ کند. این نخ ها گره ایی یا خاردار هستند که پزشک با ایجاد فشار بسیار کمی باعث می‌ شود تا نخ به پوست و بافت زیرین آن بچسبد و پس از آن با کشیدن انتهای نخ به سمت بالا، باعث لیفتینگ می شود. این روش نیز ماندگاری خوبی دارد و به دلیل تولید کلاژن در پوست باعث جوانسازی صورت می شود.
  • لیفت ابرو با لیزر: لیزر یک روش مدرن و جدید برای جوانسازی پوست می باشد که در در این روش با استفاده از اشعه های لیزری بر روی عضلات پیشانی تأثیر گذاشته و باعث بالا رفتن ابروها می شود. لیزر ها را می توان یکی از مدرن ترین و ایمن ترین روش ها برای زیبایی دانست.

انواع لیفت ابرو  

هزینه لیفت ابرو در اصفهان

لیفت ابرو باعث رفع حالت خسته و غمگین چهره شده و زیبایی و شادابی را به چهره شما باز می گرداند. یکی دیگر از مزایای لیفتینگ برطرف شدن چین و چروک های پیشانی می باشد. البته این روش علاوه بر این که باعث حالت بخشیدن به ابروها می شود، فاصله بین چشم و ابرو را زیاد کرده و جوانی و شادابی را به چهره هدیه می دهند. البته لیفت ابرو به روش های مختلفی صورت می گیرد که اگر هر یک از این روش ها تحت نظر پزشک با تجربه انجام شود عوارض خطرناکی را به همراه نخواهد داشت برای تعیین هزینه لیفت ابرو در اصفهان روش های مختلفی وجود دارد که در روش لیفتینگ وسایل و تجهیزات مورد استفاده، تجربه پزشک، خدمات ارائه شده در کلینیک و داروهای مورد استفاده در تعیین هزینه ها موثر می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه های انجام لیفت ابرو در اصفهان به کلینیک دکتر قانعی مراجعه نمایید.

نوشتن دیدگاه