لیفت صورت در اصفهان با نخ بدون جراحی

برای افرادی که دچار افتادگی پوست صورت شده اند، لیفت صورت با نخ یک روش بسیار سریع برای بازگرداندن جوانی به چهره می باشد. لیفت با نخ که در یک جلسه انجام می شود علائم پیری را در افراد از بین برده و باعث سفت و محکم شدن پوست صورت می شود و برای قسمت های مختلف صورت مانند ابرو، گونه، زاویه فک و شقیقه استفاده می گردد. این روش علاوه بر این که باعث جوان سازی چهره می‌ شود، موجب تولید کلاژن شده و در نتیجه جوانسازی پوست در طولانی مدت را به دنبال دارد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه لیفت صورت در اصفهان با نخ و بدون جراحی به کلینیک دکتر قانعی مراجعه نمایید.

لیفت صورت با نخ بدون جراحی

لیفت صورت یک روش غیر جراحی است که در آن از نخ های مخصوصی برای جوانسازی پوست استفاده می شود. این نخ ها سایزهای مختلفی دارد که برای قسمت های متفاوت صورت قابل استفاده هستند. همچنین تعداد نخ ها با توجه به نظر پزشک انتخاب می‌ شوند. در انجام لیفتینگ صورت با نخ هیچ گونه زخمی ایجاد نمی‌ شود و می‌ توان آن را یک روش غیر جراحی دانست. البته برای جوانسازی صورت بدون جراحی به جز لیفت با نخ روش های متفاوتی وجود دارد، که هایفو، rf و چربی-ژل را شامل می شود که در انتهای مطلب توضیح مختصری در مورد این روش ها داده خواهد شد.

لیفت صورت با نخ بدون جراحی

مراحل لیفت صورت با نخ بدون جراحی

مراحل مختلف لیفت صورت با نخ عبارت است از:

 1. در اولین اقدام برای انجام این کار باید به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه کنید و در جلسه مشاوره در مورد انواع روش های غیر جراحی لیفت صورت مانند هایفو، ‏rf چربی-ژل یا لیفت با نخ صحبت نمایید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
 2. پس از بررسی پوست و میزان افتادگی آن، در صورتی که روش لیفت نخ تعیین شد، پوست کاملاً تمیز و ضدعفونی می شود.
 3. حدود نیم ساعت قبل از انجام لیفت صورت با نخ برای جلوگیری از درد از پمادهای سر کننده استفاده می شود.
 4. برای انجام این روش نیاز به ایجاد برش نمی باشد و پزشک با استفاده از یک کانولای مخصوص نخ های انتخاب شده را در زیر پوست جایگذاری می‌ کند.
 5. در انتها، نخ‌ های جایگذاری شده، کشیده شده و شما می‌ توانید اثرات حاصل از این روش را به خوبی مشاهده کنید.

مراحل لیفت صورت با نخ بدون جراحی  

روش های لیفت صورت بدون جراحی

همانطور که گفته شد علاوه بر لیفت نخ روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد که عبارتند از هایفو، rf و چربی-ژل که در زیر به صورت جداگانه توضیح داده شده است:

 • هایفو

  هایفو یکی از سریع ترین روش های جوانسازی پوست می باشد که در این روش از امواج متمرکز فراصوت برای جوانسازی استفاده می شود. این امواج بر روی لایه های زیرین پوست تاثیر گذاشته و با تحریک سلول های پوستی موجب تولید کلاژن می‌شود. از جمله مزایای هایفوتراپی برای لیفت صورت رفع چین و چروک ها، سفت و محکم شدن پوست صورت، لیفت گونه و ابرو، تفکیک سازی خطوط چانه و صاف کردن پوست می باشد.

 • ‏rf

  آر.اف. یکی دیگر از روش های جوانسازی می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. این روش غیر جراحی تنها با استفاده از امواج رادیویی انجام می‌ شود. این امواج نیز باعث تولید کلاژن شده و یکی از ایمن ترین روش ها برای زیبا سازی پوست می باشد. از جمله مزایای آن می‌ توان به روشن شدن رنگ پوست، رفع شلی پوست، بهبود پوست، درمان منافذ پوستی و... اشاره کرد.

 • چربی-ژل

  چربی-ژل دو روش متفاوت برای جوانسازی پوست هستند، که در تزریق چربی، ابتدا چربی مورد نیاز از نواحی مختلف بدن گرفته می شود و پس از تصفیه سازی به نقاط مختلف در صورت تزریق می‌ شود و باعث جوان سازی پوست، بهبود وضعیت پوستی و فرم دهی و حالت دهی به چهره می‌ گردد.

  تزریق ژل با استفاده از مواد هیالورونیک اسید که سازگاری بالایی با بدن انسان دارند، انجام می شود. این ژل ها به قسمت های مختلف صورت تزریق شده و موجب حجم دهی و حالت دهی صورت می‌ گردد و از آن برای برجسته سازی گونه، زاویه دهی فک، لیفت صورت، پر کردن خط لبخند و.... استفاده می‌ شود.

روش های لیفت صورت بدون جراحی  

مزایای لیفت صورت بدون جراحی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مزایایی که لیفت صورت بدون جراحی دارد، آن است که در این روش هیچ گونه زخم یا برشی ایجاد نمی‌ شود. بنابراین اسکار یا جای زخم نیز وجود نخواهد داشت، دوره نقاهت بسیار پایینی دارد و با استفاده از بی حس کننده ها انجام می شود. روش های لیفت صورت بدون جراحی معمولا در یک روز به صورت سرپایی انجام شده و مدت زمان انجام آن نیز کم می باشد.

نوشتن دیدگاه