تزریق ژل لب در اصفهان  با جدیدترین متدها در حال انجام است. اکثر مردم وقتی از تزریق ژل صحبت می کنند منظور نوعی از ژل است که طبیعی بوده و از کلاژن گاو استخراج می گردد. این ژل به دلیل طبیعی بودن ممکن است مخاطراتی را به همراه داشته باشد و در بعضی افراد ایجاد حساسیت وآلرژی نماید. بنابراین قبل ازتزریق ژل در اصفهان لازم است تست های حساسیت توسط متخصصین این امر صورت گیرد تا عوارض به حداقل خود برسد. یکی از مزایای تزریق ژل لب نسبت به  دیگرروش های جوانسازی این است که در صورت عدم رضایت مراجعین از نتیجه حاصل  می توانند با تزریق ماده هیالورونیداز اثر ژل تزریق شده به لب را خنثی نمایند. علاوه بر این اثر تزریق دائمی نبوده و حداکثر ظرف مدت 12 ماه از بین خواهد رفت.

اشتباهات رایج در تزریق ژل لب

اشتباهات رایج در تزریق ژل لب زیاد نیست ولی ممکن است اشتباهاتی در تزریق ژل به لب صورت بگیرد که بعضا سخت تر قابل جبران هستند.

  • تزریق حجم نامناسیب از ژل به لب و صورت
  • تزریق یک اندازه و یک جور ژل به همه قسمت ها
  • تزریق فیلر لب در اصفهان

تزریق فیلر لب در اصفهان

تزریق فیلر لب در اصفهان از جنس کلاژن یا هیالورونیک اسید است. تفاوت این دو ماده در این است که  کلاژن به تنهایی تزریق می شود و حجم کلاژن تزریقی میزان حجم اضافه شده به لب را تعیین می کند ولی در مورد هیالورونیک اسید علاوه بر حجم ماده تزریقی، به دلیل جذب آب، لب بیشتر برجسته خواهد شد. جراحان آمریکایی معتقدند برای حجیم نمودن لب های خیلی کوچک باید تزریق فیلر لب در چند مرحله صورت بگیرد تا در هر مرحله هر لایه کاملا بر روی لایه قبلی  ساخته شده و قرار بگیرد. بهترین نوع بی حسی در تزریق فیلر، بی حسی های دندانپزشکی است که مانند بی حسی دندان به لثه ها تزریق می شود و نسبت به ژل های بی حسی عملکرد بهتری را از خود نشان می دهند.

از بهترین برندهای تزریق ژل در ایران می توان برندهای زیر را نام برد:

  • ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر Allergan امریکا

  • ژل استایلج ساخت لابراتوآر Vivacy فرانسه

  • ژل تئوسیال ساخت لابراتوآر Teoxane سوئیس

  • ژل بلترو ساخت لابراتوآر Merz کشور آلمان

  • ژل آلیاکسین ساخت لابراتوآر IBSA کشور ایتالیا

قیمت تزریق ژل لب در اصفهان

قیمت تزریق ژل لب در اصفهان  با توجه به برند مورد استفاده متفاوت است. استفاده از برندهای مختلف به دلیل بروز عوارضی مانند پخش شدن مواد به سمت قسمت های دیگر بدن خطرناک است و ممکن است مشکلات زیادی را به وجود آورد. بنابراین استفاده از مواد استاندارد که تائیدیه های متفاوت از سازمان های جهانی و وزارت بهداشت را دارد، بسیار پراهمیت است. همچنین برای تزریق ژل لب در اصفهان، مراجعه به جراح یا متخصص پوست حاذق که بتواند مواد به کار رفته و روش خود را کاملا علمی توضیح داده و در صورت بروز هرگونه مشکلی بیمار را راهنمایی نماید. اگرچه تاثیر برندهای استاندارد خیلی متفاوت نیست ولی برای مطمئن شدن از تاثیر یک تزریق می توان از چند ژل همزمان استفاده کرد تا جای هیچ نگرانی وجود نداشته باشد.

هزینه تزریق ژل لب در اصفهان  به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع برند ژل و میزان مواد مورد نیاز برای رسیدن به شرایط مورد درخواست بیمار، هزینه تزریق ژل لب در اصفهان را تعیین می نماید. تعداد سرنگ به کار رفته برای تزریق ژل لب معمولا یکی است و اگر پزشک به دلیل عدم تجربه یا منفعت طلبی از سرنگ های مختلف استفاده کند، هزینه تزریق ژل حتی تا دوبرابر افزایش خواهد یافت. متخصصان در مراکز معتبر با توجه نوع پوست و میزان عوارض مختلف هر متد برای افراد مختلف، گزینه های متنوعی را پیشنهاد می کنند که تزریق ژل لب به دلیل عدم نیاز به جراحی و بیهوشی و اقدامات ثانویه خاص، هزینه مناسب تری نسبت به اقدامات تهاجمی خواهد داشت، به ویژه که نیاز به داروهای آرام بخش نیست.

نوشتن دیدگاه