رفع تیرگی زیر بغل با لیزر

رفع تیرگی زیر بغل با لیزر از جدیدترین روش های رفع تیرگی پوست است. دلایل مختلفی باعث  ایجاد سیاهی می گردد که دلیل آن هرچه باشد اصلا خوشایند نخواهد بود. وجود این مشکل باعث می شود افراد در هنگام حضور در جامعه احساس خوشایندی از ظاهر خود نداشته باشند و رفع این مشکل بپدر افزایش اعتماد به نفس افراد مختلف به ویژه ورزشکاران بسیار موثر خواهد بود. در ادامه با بیان دلیل ایجاد تیرگی و راهکارهای عملی برای درمان، بهترین روش ممکن برای درمان را معرفی خواهیم کرد.

علل ایجاد تیرگی زیر بغل

گاهی اوقات این سیاهی ناشی از بیماری خاص است که باید به آن توجه شود. مثلا بیماری مربوط به مقاومت در برابر انسولین باعث تیرگی زیربغل خواهد شد. بیماری های پوستی نیز این مشکل را به وجود می آورند. همچنین تولید بیشتر ملانین در بدن باعث تیرگی این نواحی می گردد. عوامل بیرونی نیز در به وجود آمدن یا افزایش ناحیه سیاه زیر بغل اثرگذار خواهند بود. از جمله عوامل بیرونی می توان به:

  • سایش لباس و بدن
  • عفونت های پوستی
  • تعرق زیاد
  • فعالیت زیاد نوعی باکتری 
  • تیرگی پوست در اثر اشاره نمود.

درمان تیرگی زیر بغل 

امروزه روش‌های درمانی مختلفی برای درمان تیرگی زیر بغل به وجود آمده است. درمان‌های طبیعی مانند استفاده از جوش شیرین، سیب زمینی و زردچوبه وجود دارد که مقرون به صرفه و راحت تر هستند ولی اگر این مشکل، همیشگی و طولانی مدت باشد، این روش ها به دلیل موقتی بودن، کارآمد نخواهند بود و روش های پزشکی در این مواقع بهترین گزینه هستند. یکی از سریع‌ترین و بدون عارضه‌­ترین روش‌های رفع تیرگی زیر بغل، درمان با لیزر است که در این روش درمانی می‌توان حدود ۵۰ تا ۹۰ درصد کاهش رنگ را انتظار داشت. رفع تیرگی زیر بغل با لیزر، اگرچه روش گران‌قیمتی محسوب می‌شود اما به دلیل اثر طولانی می‌تواند بهترین گزینه انتخابی شما باشد.

در زیر نمونه هایی از نتایج لیزر درمانی را مشاهده می نمایید.

underarm lightening laser treatment 1

هزینه رفع تیرگی زیر بغل با لیزر

هزینه رفع تیرگی زیر بغل با لیزر به شدت و گستردگی ناحیه تیره زیر بغل، میزان تبحر پزشک معالج و تعداد جلسات مورد نیاز بستگی دارد. معمولا رفع تیرگی زیر بغل با لیزر در 1 تا 3 جلسه  انجام می گردد. عوارض لیزرزیر بغل شامل تاول، تورم، کبودی است که همه این عوارض کم کم از بین می رود و حداکثر تا دو هفته وجود خواهد داشت.  در جهت عدم نیاز به تکرار لیزر و ماندگاری آن، اقداماتی مانند کاهش وزن و رفع بیماری های زمینه ای باید انجام گیرد. این روش با هدایت اشعه نور بدون آسیب به لایه های رویی پوست، لایه های پایین پوست حذف می گردد. از سیاهی و تیرگی پوست خود به ویژه در ناحیه زیر بغل خود ناراضی هستید،  لیزر زیربغل یکی از بهترین متدهایی است که درسریعترین زمان در کلینیک های زیبایی، این مشکل را رفع خواهد کرد.

هزینه لیزر تیرگی زیر بغل

هزینه لیزر تیرگی زیر بغل اگرچه از روش های سنتی و طبیعی بیشتر است ولی به دلیل برتری های قابل توجه مانند ماندگاری و قطعی بودن و تاثیر سریع قابل چشم پوشی نیست. تیرگی زیربغل مشکلی است که برای همه افراد به ویژه ورزشکاران و خانم ها همیشه دغدغه بوده است زیرا این سیاهی  باعث می شود از پوشیدن لباس بدون آستین صرف نظر کنند. روش های طبیعی اثر کوتاه مدت دارد و ریشه مو را از بین نمی برد. روش رفع سیاهی زبریغل با لیزر اثر عمیق تریداشته و درصد بالایی از سیاهی زیر بغل را کم می نماید. دستگاه لیزر انرژی نور را به صورت ارتعاشات کوچک به پوست وارد می کند. روش کار لیزر به این صورت است که رنگدانه های پوست را تخریب کرده و سلول های قدیمی را از بین می برد و باعث می شود پوست روشن تر به نظر بیاید.

 هزینه لیزر زیر بغل؟    

 هزینه لیزر زیر بغل؟ این عنوانی است که این روزها دغدغه بسیاری از افرادی است که به کلیلنیک های زیبایی مراجعه می کنند. هزینه لیزر زیر بغل  خیلی زیادی نیست و با توجه به اینکه گاهی اوقات عوامل به وجود آورنده این مشکل مانند مشکلات ژنتیکی غیرقابل درمان هستند، حذف و از بین بردن سیاهی تنها راه است. همچنین ممکن است سیاهی در اثر اضافه وزن ایجاد شده باشد و به دلیل بیماری های جانبی امکان کاهش وزن برای فرد وجود ندارد. در چنین مواقعی برای رفع سیاهی زیر بغل، لیزر بهترین گزینه  است. از مزایای لیزر می توان به کاهش عارضه پوست مرغی، سرعت بالا، ایمن بودن و کوتاه بودن دوره درمان اشاره کرد. این روش درمانی با کرم بی حسی موضعی انجام می گیرد و در صورت نیاز دستگاه خنک کننده بر روی پوست قرار می دهند.
  

نوشتن دیدگاه