03136284115

info@drghanei.com

لیفت صورت

لیفت صورت

لیفتینگ صورت را هوشیارانه انتخاب کنید!

همزمان با بالارفتن سن پوست استحکام و قابلیت ارتجاع خود را از دست داده و از دست رفتن ارتجاع پوست به خاطر کاهش قدرت عضلات می باشد و این موضوع موجب شده است که چین و چروک در پیشانی ایجاد شود و ابروها و فرورفتگی گونه ها می شود .

 پوست انسان در سنین پایین بیشتر حالت ارتجاعی را دارد ودر زیر پوست انسان تجمعی از چربی ها وجود دارد که در خصوص کودکان صادق این امر بیشتر ملموس است که کودکی از صورت چاقی برخوردار است قطعا چربی بیشتری در زیر پوستش جمع گردیده است که هر چقدر سن شخص بالا برود میزان چربی موجود در زیر پوست کاهش یافته و خاصیت ارتجاعی بودن پوست نیز کم میشود. که این امر سبب ایجاد خط و خطوط و چین و چروک ایجاد میگردد که از زیبایی پوست میکاهد و چهره حالت عبوس و اخمو بودن پیدا میکند.

 

لیفتینگ (lifting) صورت چیست؟

به بیان بسیار ساده، کشیدن و بالا کشیدن پوست صورت از طریق حذف چربی‌های اضافی و سفت‌تر کردن عضلات را که منجر به جوان‌سازی شده و فرد را حدود 10 سال و بیش‌تر، جوان‌تر نشان می‌دهد را لیفت صورت می‌نامند.

انواع لیفت صورت: در یک تقسیم‌بندی کلی و با مراجعه به هر نوع کلینیک زیبایی شما برای لیفت صورت دو نوع پیشنهاد را می‌توانید دریافت کنید:

1. لیفتینگ صورت به روش تهاجمی که به معنای انجام عمل جراحی بر روی صورت شما است.

2. لیفتینگ صورت به روش غیر تهاجمی، که جوان‌سازی پوست صورت شما با استفاده از فن‌آوری‌ها و دستگاه‌های جدیدتر و بدون نیاز به عمل جراحی می‌باشد.

یادآوری می‌نماییم که برای مشخص شدن مزایای تکنولوژی مورد استفاده درکلینیک دکتر قانعی لازم است که اطلاعاتی در مورد روش‌های تهاجمی و غیر تهاجمی لیفتینگ داشته باشید.

 

کلینیک لیزر، پوست و مو دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی در اصفهان میباشد.

لیزر موهای زائد زیر بغل

دکتر الهه قانعی پوست