03136284115

info@drghanei.com

لیزر الکساندرایت اصفهان

لیزر الکساندرایت اصفهان

لیزر الکساندرایت در اصفهان

لیزر الکساندرایت چیست ؟

الکساندرایت به دستگاه لیزر با طول موج 755 نانومتر گفته می‌شود، که متاسفانه اکثریت مردم اطلاع کافی از لیزر الکساندرایت ندارند و نمی‌دانند کمپانى و کشور سازنده اصلی این دستگاه‌هاى لیزرکجاست،همچنین تفاوت لیزرها با منابع نورى، نوع و کیفیت خدمات لیزر پوست و مو، هزینه جلسات لیزر(قیمت لیزر موهای زائد) ندارند و متاسفانه با صرف هزینه‌های هنگفت، نه تنها به نتایج خوبی دست نمی‌یابند بلکه دچار عوارض و ضایعات پوستی در کنار تحمل درد و گذر زمان می‌شوند.

بهترین لیزر موهای زائد در اصفهان کدام است ؟

بی‌شک با‌کیفیت‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد، دستگاه‌های آمریکایی هستند که علاوه بر استانداردهای بسیار بالا تعداد جلسات شما را کوتاه می‌کنند، اما بخاطر داشته باشید که کمپانی‌های آمریکایی هم دارای دستگاه‌هایی با کیفیت متفاوتی هستند. دستگاه‌های کمپانی کندلا برای از بین بردن موهای زائد بسیار قوی ظاهر شده و طبق بررسی‌های به‌عمل آمده نتایج در دستگاه کمپانی کندلا ماندگارتر نسبت به سایر برندهاست؛ به علت استفاده از سیستم سرمایشی ویژه که مخصوص این کمپانی است. اما متاسفانه تعداد زیادی از افراد سودجو به‌تازگی با دستگاه‌های بی‌کیفیت طی تماس‌های تلفنی ادعا به داشتن دستگاه‌های مرغوب دارند. پس قبل از انجام کار با دستگاه‌های آمریکایی حتما به اسم حک شده‌‌ Candela‌ روی دستگاه دقت کنید.خوشبختانه کلینیک لیزر دکتر قانعی در اصفهان دارای باکیفیت ترین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا آمریکایی میباشد.ما به این مفتخریم که بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت اصفهان را دارا میباشیم و با تخصصی شاخص آماده ارائه خدمات به شما دوست داران زیبایی هستیم.

بهترین لیزر الکساندرایت اصفهان کدام مدل میباشد ؟

لازم به ذکر است دستگاه‌های کمپانی کندلا شامل مدل minigentlase ‌مربوط به سال‌هاى قبل و مدل gentle مربوط به سال‌ 2016 و 2017 است. طبیعتا دستگاه‌هایGentle به نسبت مدل‌های پیشین دارای تکنولوژی بالاتر و قدرت بیشتری است.

چرا کلینیک لیزر دکتر قانعی ؟

کلینیک لیزردکتر قانعی با دارا بودن دستگاه "GentleMax Pro" پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان،لیزر موهای زائد بدن و صورت را ارائه میدهد.

ویژگیهای تکنیکی لیزر الکساندرایت کلینیک لیزر دکتر قانعی
 •  پیشرفته ترین لیزر الکساندرایت دنیا برای از بین بردن موهای زائد مورد تایید "FDA" آمریکا و دارای استاندارد طلایی "gold standard" .
 •  قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن موهای زائد هر نوع پوست و مو.
 • لیزر الکساندرایت دارای سیستم کولینگ (خنک کننده) قوی و بالاترین استاندارد ایمنی و حداقل عوارض ممکن است.
 • لیزر الکساندرایت اصفهان :کم دردترین، کم خطرترین، سریعترین و موثر ترین دستگاه در حال حاضر دنیا.
 • لیزر الکساندرایت دارای بزرگترین سطح منطقه لیزر شده در بین دستگاههای لیزر میباشد.
 • توانایی چند برابر لیزر الکساندرایت در مقایسه با سایر لیزرهای موجود.
 • لیزر الکساندرایت مجهز به جدیدترین و توانمندترین سیستم لیزر که تلفیقی از دو نوع لیزر الکساندرایت والیت پلاس میباشد.
 • لیزر الکساندرایت مناسب برای انواع پوست اعم از تیره و برنزه و آفتاب گرفته و موهای کرکی و نازک.
 • دارای جدیدترین فن آوری cynosure آمریکا.
 • دستیابی به نتیجه ایده آل در حداقل تعداد جلسات و بالاترین سرعت ممکن در مطب دکتر قانعی در اصفهان.
 • قابل استفاده برای تمام نواحی بدن.
 • تلفیق ایده آل لیزر الکساندرایت (nm755)و لیزر Nd – yag1064nm که موجب بالا بردن اثربخشی و ایمنی در انواع مختلف پوست و مو شده است.

کلینیک لیزر دکتر قانعی ارائه دهنده ی خدمات زیبایی ، لیزر الکساندرایت در اصفهان، لیزر موهای زائد در اصفهان، لیزر بیکینی اصفهان میباشد.